Opętani zbrodniami papieża – Jana Pawła II.


Opętani zbrodniami papieża – Jana Pawła II.

hqdefault

*”Opętanie – stan umysłu, w którym poszczególny człowiek (indywiduum lub społeczność) znajduje się pod wpływem zewnętrznej, nie fizycznej, najczęściej osobowej, autorytarnej  siły, lub zachowuje się w sposób sugerujący taki stan osobom trzecim.

Badane na przykładzie kultów pierwotnych i ich współcześnie istniejących reliktów opętanie uchodzi za zjawisko graniczne:

 • z jednej strony stanowi pozostałość pierwotnego (charyzmatycznego, ściśle osobistego) doświadczenia wewnętrznego,
 • z drugiej zaś stanowi przykład postępującego procesu instytucjonalizacji owego pierwotnie osobistego doświadczenia i wprowadzania go w ramy kultu.

Fakt ten tłumaczy ambiwalentny charakter tego zjawiska, które z jednej strony – jako stan niekontrolowany – może przerodzić się w zjawisko na pograniczu psychopatologii, z drugiej zaś jest formą pierwotnej psychoterapii”

*za https://pl.wikipedia.org/wiki/Op%C4%99tanie

 

Zbrodnie papieża Jana Pawła II

 1. Zbrodnie przeciwko ludzkości – świadome i celowe zaniechanie działań

 2. Zbrodnie przeciwko Chrystusowemu Kościołowi Katolickiemu.

 3. Zbrodnie wobec Wiary i Tradycji katolickiej.

 4. Zbrodnie na godności człowieczej.

 5. Zbrodnie na Narodzie Polskim.

 

Czynniki zewnętrzne wykorzystując racjonalnie wiedzę i posiadane środki dokonały zmyślnego opętania umysłów poprzez oddziaływanie dezinformacją w sferze atrybutów dobra i zła.

pope-francis-2014

 

Stan permanentnego opętania umysłu, powodowanego wpływem powszechnych czynników zewnętrznych doprowadza do całkowitego zaniku umiejętności odróżniania dobra od zła.

Zarówno jednostki jak i też całe społeczności, poddane stopniowanym procesom autorytarnego zewnętrznego wpływu, lekkomyślnie, niejednokrotnie bez przekonania, ale z własnego wyboru i wygodnictwa przyjmują relatywistyczną nowomowę, której celem ma być powszechna akceptacja (w zależności od potrzeb), dowolności w interpretacji prawnej tak zwanej myślo-ZBRODNI, oraz czynów uznawanych w tradycjach różnych cywilizacji za ZBRODNIĘ.

Religie, w których opętanie zostało włączone w zespół wspólnych wierzeń, a strukturę centralną stanowi rytuał, w czasie którego „energia demoniczna” wyzwala się w nosicielach dobrowolnego opętania kultowego są nazywane religiami opętania.

Należy dostrzec różnice wynikające z porównania nauk Chrystusowego Kościoła Katolickiego opartego na dogmatach wynikających z TRADYCJI, a funkcjonującym obecnie stanem acywilizacyjnym w strukturach hierarchii kościelnej, opętanej demoniczną chciwością panowania bez względu na cokolwiek.

Reasumując – religie, które odrzucają lub relatywizują nauki Chrystusa są religiami opętania demonicznego.

Żaden człowiek jako jednostka nie jest w stanie sam podołać w walce z demonicznym opętaniem innego człowieka, a cóż dopiero z demonicznym opętaniem społeczeństw lub całych narodów.

Przywołane na wstępie zbrodnie papieża Jana Pawła II są jedynie przykładem ukazującym ogrom demonicznego opętania Narodu Polskiego. W szczególności zaś tak zwane pokolenia JP2 wyzbyło się z własnej woli umiejętności rozróżniania dobra od zła, co w konsekwencji doprowadziło do relatywistycznie obłudnego odnoszenia się do tamtych i innych zbrodni fundowanych nam obecnie przez wrogów Chrystusa.

Takie zatracenie się opętanych społeczeństw w relatywistycznej obłudzie jest czynnikiem autodestrukcyjnym, aczkolwiek niezauważalnym dla samych opętanych.

 

 

 

 

4 myśli w temacie “Opętani zbrodniami papieża – Jana Pawła II.

 1. Irracjonalna semantyka bałwochwalstwa jest przejawem Twojej wypowiedzi. Upatrzyłeś sobie bożka w osobie Jana Pawła II, pogromcy Kościoła Katolickiego. Rozumowanie oparte o fakty i Wiarę jest drogą do Prawdy, jednak musi być wola zrozumienia.

  Polubienie

  • Daremne żale, próżny trud,
   Bezsilne złorzeczenia!
   Przeżytych kształtów żaden cud
   Nie wróci do istnienia.

   Świat wam nie odda, idąc wstecz,
   Zniknionych mar szeregu:
   Nie zdoła ogień ani miecz
   Powstrzymać myśli w biegu.

   Trzeba z Żywymi naprzód iść,
   Po życie sięgać nowe:
   A nie w uwiędłych laurów liść
   Z uporem stroić głowę!

   Wy nie cofniecie życia fal!
   Nic skargi nie pomogą!
   Bezsilne gniewy, próżny żal!
   Świat pójdzie swoją drogą.

   Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s