Polski polityk – żydzi chcą wyniszczenia ludności polskiej.


Polski polityk – żydzi chcą wyniszczenia ludności polskiej.

Grzegorz Braun – współczesny polski polityk, bez owijania w bawełnę twierdzi obecnie (luty  2019 r.), że żydzi dążą do wyniszczenia ludności polskiej w granicach Państwa Polskiego.

Śmiała teza Pana Grzegorza  Brauna z pewnością ma udokumentowaną podstawę, gdyż jest rzeczą wręcz zaskakującą i niecodzienną, aby kandydat startujący w wyborach uzupełniających na urząd Prezydenta Miasta Gdańska w 2019 r. popełniał swoiste wyborcze „seppuku” narażając się żydowskim okupantom Polski (oby tylko na szereg pozwów sądowych).

Czy Pan Grzegorz Braun zdaje sobie sprawę, że o ile jego teza jest prawdziwa, to mamy do czynienia z planowanym przez żydów współczesnym ludobójstwem, nastawionym na fizyczne wyniszczenie etnicznych Polaków – uśmiercenie polskich dzieci, młodzieży, kobiet i mężczyzn ?

Czy oto mamy do czynienia, z podjętą przez Pana Grzegorza Brauna próbą mobilizacji polskich środowisk intelektualnych przeciwko żydowskim okupantom, czy jedynie będziemy świadkami gry przedwyborczej?

 

3 myśli w temacie “Polski polityk – żydzi chcą wyniszczenia ludności polskiej.

  1. wiadomo oco chodzi , powoli wdraża sie rzad swiatowy . powoli wszystkie panstwa zostaja „przejmowane” przez elity rzadzace „swiatowe” . w Polsce rzadzi pis dlatego elita rzadzaca”swiatowa” rokochuje w sobie ich (pis ) aby miec mozliwosc „manewrowania” nimi dla wlasnych korzysci , dla wlasnych celow , pis chce lub juz jest ich „kumplami” bo maja kase i ukladay .pis wchodza na „salony” i chca sie pokazac za sa „wporzadku” . mozna powiedziec ze pis jest juz ich, ze jedza im z reki , wiec elita swiatowa bedzie robic wszystko aby to oni utrzymywali sie przy wladzy w polsce, oczywiscie wszystko poubierane jest w piekne slowa aby pis wykonywal pewne ruchy gdy ktos ciagnie za ich sznurki , mysle ze byc moze pis niejest dokonca swiadom tego co sie dzieje na swiecie i w europie, oni poprostu chca byc wporzadku wobec elity swiatowej , bo mysla ze to bedzie dobre dla Polski, pamietajmy ze poziom wtajemniczenia(oswiecenia) masonow zaczyna sie od pewnego momentu i ich spewnoscia on nie dotyczy . wracajac do tematu , mysle ze elita”swiatowa” dba oto aby to oni(pis ) rzadzili w Polsce bo jest im to na reke , wiadomo jakie to sa metody ( albo bedziecie przeciw i bedziemy sie was czepiac , albo bedziecie naszymi ” kumplami” a , my bedziemy dbac owas) (2 linki ) https://www.youtube.com/watch?v=M7y63MutogU&t=5s , https://www.youtube.com/watch?v=RmvguYlLuAg

    Polubienie

  2. Krótko i na temat! Choroba zmiękcza mu komórki i pewnie ma jaki nowotwór w głowie. Religia i nadmierna ilość książek o masonerii wyniszczyła w nim drogi, po których powinien stąpać współczesny Europejczyk. Chęć dorwania się do władzy jest tak ogromna, iż traci kontrole nad tym, co powinien wykorzystać w swoich kampaniach a czego nie powinien był się tykać. Panie Braun, kto raz w gówno wdepnie temu nie wystarczy wyczyszczenie obuwia. Za takim osobnikiem smród będzie się ciągnął do końca jego parszywych dni. Liczę na intuicję POLAKA, który wyczuje Bluesa i da gamoniowi we właściwym momencie, pstryczka w nos. Sianie nienawiści, nie jest droga pokojowa. Jako, fanatyczny katolik powinieneś wiedzieć, że w tym manifeście trudno dopatrzeć się miłości dla bliźniego. A może, żydzi nie ludzie?

    Polubienie

  3. Pingback: Polski polityk – żydzi chcą wyniszczenia ludności polskiej. | ZAŚCIANEK PORUSZA – ZAPISKI

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s