79 myśli w temacie “Gościniec 2017-03-31

 1. TVN nie wyświetli filmu dra Wakefielda „Wyszczepieni”…. Czy kogoś to dziwi?

  TYM BARDZIEJ PRZYBYWAJMY w sobotę i niedzielę do katowickiego Spodka, bo tylko TAM dowiemy się ukrywanej przed nami PRAWDY !!

  http://www.wiosnazdrowia.pl

  Chyba nie…. pisałem już wcześniej o tym, że „farmaceutyczno-medyczna hydra” wściekle atakuje zarządy wielu mediów otwarciem im grożąc.
  TVN też „zrobiło na żółto”… To jednak nie zatrzyma lawiny, która już ruszyła.

  Film „Wyszczepieni” można obejrzeć (i ściągnąć, zanim zablokują) z :

  http://szczepienia.wybudzeni.com/2016/08/31/wyszczepieni-od-tuszowania-faktow-katastrofy/

  http://www.cda.pl/video/1055749b1

  Pozdrawiam,
  Jerzy Zięba

  Polubienie

 2. Polska zdradzona przez polskojęzyczny rząd!!!!
  ……………………………………………………………………………………………………. 40 mld zł pod ziemią oddane bez walki. To koniec kopalni Krupiński

  To koniec. Po 34 latach jedna z najmłodszych kopalń w Polsce – Krupiński – przestaje istnieć.

  Nie pomogły przyjazdy do Warszawy ani na rozróby, ani na rozmowy w Sejmie. Nie pomogły apele, także te z PiS. Nie pomogły też dwie msze odprawione na Wawelu. Należącą do Jastrzębskiej Spółki Węglowej kopalnię Krupiński w Suszcu zamknięto. Zlikwidowano. Wygaszono. Lub wyciszono. Jak kto woli.

  I zrobił to rząd, który w kampanii obiecywał, że zamykania kopalń nie będzie. Rząd, który w czerwcu 2016 r. zapewniał, że nie ma mowy o przekazaniu Krupińskiego do Spółki Restrukturyzacji Kopalń (czyli de facto do likwidacji). Rząd, który dwa miesiące później dał zielone światło zarządowi Jastrzębskiej Spółki Węglowej do podjęcia decyzji o zamknięciu zakładu wydobywczego – bo choć JSW jest spółką giełdową, to dominującym akcjonariuszem jest w niej Skarb Państwa.
  zobacz także:

  Państwowy właściciel w przypadku zamknięcia Krupińskiego był zdeterminowany. Kopalnia – przekonywał – która w 10 lat przyniosła 1 mld zł strat, zagraża stabilności finansowej całej JSW. Dla osłody dodawał, że nikt nie straci pracy, gdyż załoga trafi do innych kopalń Jastrzębskiej Spółki Węglowej. A dziś to praca jest dla górników najważniejsza. Ważniejsza niż ta jedna konkretna gruba (w gwarze – kopalnia).

  Suszec. Niewielka miejscowość między Pszczyną a Żorami. Ładne domy, równe ulice i chodniki – i to mimo sąsiedztwa kopalni węgla kamiennego. A takie zakłady słyną z wyrządzania szkód górniczych. Kopalni trudno nie zauważyć, bo szyb windy widać już z daleka. Na ulicy prowadzącej do zakładu po dwóch stronach ulicy konkurujące ze sobą duże markety. Nie da się ukryć – górnicza gmina to jednak bogata gmina. Cały sektor węglowy odprowadza rocznie ok. 6–7 mld zł do budżetów: państwa i gmin. W Suszcu dobrze wiedzą, co tracą. – 5 mln zł rocznie, szybko licząc – mówi mi Marian Pawlas, wieloletni wójt gminy. Zrezygnowany kręci głową, wspominając, jak wielkie pielgrzymki pojawiały się w gminie, gdy trzeba było załatwić pozwolenia dla kopalni. – A o jej zamknięciu dowiaduję się z mediów – mówi rozgoryczony.
  ………
  http://serwisy.gazetaprawna.pl/energetyka/artykuly/1031695,koplania-krupinski-likwidacja-reportaz.html

  Polubienie

 3. A jednak Jerzy Zieba mial w 100% racje twierdzac uparcie, ze mozna wyleczyc raka dozylnymi wlewami z witaminy C (sol witaminy C – askorbinian sodu ). Wysmiany i opluty przez polskie elity medyczne nie ustapil i wbrew wszystkiemu i wbrew wszystkim za wszelka cene nadal stara sie pomoc i ratowac polskich pacjentow z rakiem. Ciekawe czy po zapoznaniu sie z ponizszym amerykanskim raportem polskie bufony z profesorskimi tytulami przeprosza Jerzego Ziebe?
  Dla polskich bufonow uzywajacych tytuly profesorskie Ameryka jest bowiem najwiekszym na swiecie autorytetem, czyz nie? 🙂

  Leczenie raka witaminą C przeszło pierwszą fazę testów klinicznych
  Lekarze ze Stanów Zjednoczonych pomyślnie zakończyli pierwszą fazę testów leczenia raka mózgu i płuc za pomocą wysokich doz witaminy C, przewyższających dzienną normę o około tysiąc razy – głosi artykuł opublikowany w piśmie „Cancer Cell”.

  https://pl.sputniknews.com/swiat/201704025161182-rak-witamina-C/

  Polubienie

 4. Tajne eksperymenty CIA

  W sierpniu 1951 r. mieszkańcy małego, uroczego, francuskiego miasteczka Pont – Saint – Esprit zostali zaszokowani przez serię gwałtownych halucynacji. Wielu ludzi widziało lwy i tygrysy zamierzające ich pożreć. Jeden z mieszkańców wyskoczył z okna, myśląc, że jest motylem. Co najmniej siedem osób zmarło, dziesiątki zostały przewiezione do miejscowego zakładu specjalnego, a setki odczuwały wyraźne skutki tajemniczego zdarzenia. Przez lata lokalne i ogólnonarodowe media snuły dywagacje o powodach tych zaskakujących wydarzeń i ich skali: zatrucie mąki, zanieczyszczenie wód, a nawet czary. Jednak prawda okazała się dziwniejsza niż najdziwniejsze z teorii. To CIA dodała LSD do lokalnego jedzenia w ramach eksperymentów, prowadzonych u szczytu zimnej wojny w celu zyskania kontroli nad umysłem ludzkim. Dowody i potwierdzenie przyszły z samych Stanów Zjednoczonych, gdzie w latach 90. upubliczniono część dokumentów CIA z lat 50. i 60. , sklasyfikowanych wcześniej jako ściśle tajne. Prezydent Clinton został zmuszony do oficjalnych przeprosin obywateli USA, Kanady i innych, którzy padli ofiarą zakrojonych na szeroką skalę i prowadzonych przez ok. 20 lat podczas zimnej wojny, badań nad umysłem. Porwania ludzi, przetrzymywanie w klatkach, rażenie prądem i wstrzykiwanie najprzeróżniejszych substancji psychoaktywnych rzeczywiście występowały, a zyskały całkowite potwierdzenie przez pomyłkę urzędniczą i przekazanie niesprawdzonych raportów do domeny publicznej. Film ukazuje sposoby, w jakie CIA wykorzystywała ludzi bez ich zgody, w tysiącach różnych, ściśle tajnych eksperymentów.

  http://www.telemagazyn.pl/film/tajne-eksperymenty-cia-1804857/

  Polubienie

 5. Skandal multi kulti na X Katyńskim Marszu Cieni w Warszawie

  Po raz dziesiąty przeszedł Katyński Marsz Cieni w Warszawie. W 77 rocznicę Zbrodni Katyńskiej uczestnicy marszu rozpoczęli marsz spod Muzeum Wojska Polskiego i pomaszerowali ulicami Warszawy pod pomnik Poległych i Pomordowanych na Wschodzie. Na Placu Zamkowych doszło do zakłócenia marszu poprzez multi kulturowe wydarzenie profanujące Polską Tradycję Cywilizacji Łacińskiej, a mające w swoim przesłaniu czczenie obcych świąt tym razem hinduistyczne święto holi.

  Polubienie

 6. Panie redaktorze zgadzam sie calkowicie z panska opinia ktora jest zamieszczona pod rozmowa z Tyminskim.Teraz zawsze bylem ciekawy czy panska W.Bis jest tez wykreowana w tym samym kraju co dziennik Miroslawa Wiechowskiego czyli Maruchy??Te dwie strony sa bardzo podobne.

  Polubienie

 7. Rekonstrukcja zamachu Smoleńskiego wg inż. K.Cierpisza

  https://gloria.tv/article/9ou82jG3TpTP27hmfa3jjYyhW/language/VhNsBNkAXCbW6LyxcWeq7Yt4F

  Czy Jarosław Kaczyński chce wyjaśnienia Smoleńska?

  http://fatamorgan.neon24.pl/post/137795,czy-jaroslaw-kaczynski-chce-wyjasnienia-smolenska

  Bardzo ciekawe co powoduje ten objaw pomroczności jasnej zarówno u byłej (PO) jak i obecnej(PiS) ekipy rządzącej? A także u samego szanownego braciszka Jarosława? Dlaczego wszyscy tak strasznie boją się odkryć tię prawdę o Smoleńsku?
  Czy powodem tego paraliżu umysłowego jest fakt, że natrafiono na ślady akcji Mossadu i izraelskich firm ochroniarskich z nim współpracujących? Czy może strach o życie? Przeraziła ich okrutna fizyczna likwidacja dr Eugeniusza Wróbla z Politechniki Śląskiej? Tego samego, który oficjalnie twierdził, że szczątki tutki w Smoleńsku to nie tutka prezydencka.
  Proszę zwrócić uwagę, że dokładnie tak samo bezczelnie a czasem wręcz komicznie jak z „ekspertyzami” smoleńskimi manipulowano, tuszowano fakty, kłamano i lawirowano z „ekspertyzami” wokół 9/11 i MH370.
  Hmmmm…może ten sam mocodawca czuwał?

  Polubienie

 8. Szanowny Panie Watrobka, podobieństwo stron zakładanych w serwisie wordpress.com, jest sprawą oczywistą, z racji dostępnych w tym serwisie podobnych szablonów i modułów. Podobieństwo ideowe wynika moim zdaniem z uznawania tych samych fundamentalnych zasad, praw i tradycji Kościoła Rzymsko-Katolickiego. Niemniej daleko mi do wiedzy i doświadczenia Pana Gajowego Maruchy. Jeżeli za miejsce „kreowania” przyjmiemy miejsce zamieszkania piszących tutaj osób, to można by powiedzieć, że Wirtualna Polonia BIS kreowana aktywnie jest dotychczas w różnych krajach Europy, jak również i USA, oraz Kanady.

  Polubienie

 9. Jacol
  Nie był żadnego ataku gazowego w Syrii, a tym bardzie sarinu. Gdyby tam był sarin, to wszyscy ratownicy i lekarze bez masek już dawno by nie żyli.

  Białe hełmy na miesiąc przed tą ostatnią pokazówką wypuściły do netu film z ćwiczeniami obrony przecwko chemicznej w tym samym miejscu, gdzie rzekomo niedawno był atak chemiczny kilka dni temu. Otóż na tych ćwiczeniach występowali oni w prawidłowych ubiorach ochronnych, z maskami tlenowymi, a podczas rzekomej akcji ratunkowej są ubrani w zwykłe kombinezony, pracują bez rękawic i w maskach p.gaz lub p.pyłowych, które nie chronią przed sarinem. Dziennikarze w zwykłych ubiorach i w maskach p.pyłowych, a turecki „ekspert” w zwykłym ubraniu, w klapkach na bosych stopach, w masce p.pyłowej pobiera próbki ziemi z miejsca, gdzie miała uderzyć bomba chemiczna.

  Dzisiaj nikt by z nich nie żył, gdyby tam był sarin. Ratownicy przeszkoleni w obronie p.chem nigdy by nie weszli na teren po ataku chemicznym ubrani w zwykłe kombinezony i nie pracowaliby gołymi rękami. Dziennikarze może byliby dostatecznie głupi, żeby wleźć tam tak ubrani, ale chyba ratownicy by na to nie pozwolili…..

  Tu widzimy aktorów którzy udawali skutki ataku chemicznego

  Polubienie

 10. Gak Soengil:

  Przecież gdyby nie Assad, który nie jest żadnym plemiennym watażką, tylko prezydentem wybranym w wyborach ( aczkolwiek same wybory, stopień poparcia, całe jego polityczne zaplecze, jak i same rządy zapewne nie są wolne od kontrowersji…), to cała Syria byłaby już od dawna terenem pod panowaniem tak zwanego państwa islamskiego. Nie znam dokładnie jego życiorysu, czy działalności politycznej, ale widziałem z nim kilka wywiadów telewizyjnych. Dla mnie Assad w tych rozmowach wyglądał na umiarkowanego polityka, bardziej w stylu zachodnim, niż jakąś kopię Kaddafiego, czy Husaina. Wypowiadał się składnie, logicznie i bardzo powściągliwie. A nawet jeśli miał twardą rękę, to już domena bliskiego wschodu i tamtych kultur, gdzie kiedy braknie silnej wladzy cały kraj ulega ruinie, a naród jest bardziej upodlony, niż po rządami rzekomego dyktatora, czy tyrana ( dowody takiego chaosu mamy od kiedy w całym regionie zapanowała destrukcyjna „arabska wiosna” ). Dodatkowo „syryjscy rebelianci”, oraz ci ” cywile” to najczęściej jakieś niesyryjskie komanda, bojówki, partyzantki , plus najemnicy z całego regionu bliskiego wschodu i północnej Afryki. Rozpieprzyli Syryjczykom cały kraj. No i USA które tradycyjnię mącą i są w stanie oskarżyć Assada o wszystko, a jeśli nie o posiadanie ” ukrytej broni atomowej”, albo „masakry na cywilach” czy ataku chemicznego sarinem to już niedługo zapewne oskarżą ich o posiadanie napędu UFO i okupację Księżyca…

  Polubienie

 11. ~eh…. :
  Podczas kampanii wyborczej Trump wielokrotnie poruszal i uzywal przykladu Iraku gdzie za pomoca sfingowanych dowodow Ameryka zostala pchnieta do agresji na Irak, do strasznej wojny. Co nie tylko ze pociagnelo za soba smierc setek tysiecy ludzi i ruine tego panstwa, ktora ciagnie sie do dzis. Ale co rowniez mialo fatalny skutek na sytuacje gospodarczo – finansowa Ameryki i doprowadzilo do niekonczacego sie kryzysu i „kosmicznego” zadluzenia tego kraju.. A co wedle slow Trumpa mialo sie nigdy wiecej nie powtorzyc i co dalo mu bardzo wielu zwolennikow. Niestety teraz jak widac sam powraca do tych „starych wyprobowanych metod „i pcha Ameryke oraz swiat w kolejna
  wojne, ktorej teatrem jest obecnie Syria a za jakis czas pozniej Iran….Pytanie polega tylko na tym kto zatrzyma ten amerykanki zbrodniczy proceder i czy w efekcie koncowym wszyscy nie wylecimy w powietrze dzieki atomowej zagladzie???

  ~as :
  Fakty:
  – w 2013 roku w wyniku porozumienia Syria oddała broń chemiczną i została ona zniszczona w USA i Europie,
  – rząd USA podjął decyzję o ataku na suwerenne państwo bez zgody ONZ i nawet bez konsultacji sojuszników,
  – obecny rząd USA podjął decyzję o ataku na suwerenne państwo bez zgody Kongresu USA (a powinien uzyskać taką zgodę – Obama próbował i nie uzyskał zgody),
  – rząd USA podjął decyzję o ataku bez zbadania dowodów winy na miejscu,
  – USA zaatakowały siły zbrojne suwerennego państwa syryjskiego zatem mamy kolejną fazę (konflikt międzynarodowy),
  – USA stało się oficjalnie sojusznikiem zbrodniarzy islamskich z ISIS, Al-Kaida itd,
  – Trump złamał obietnice wyborcze i wszyscy już wiedzą, że jego słowa są nic nie warte,
  – zaraz po ataku w regionie nastąpiła ofensywa islamistów z ISIS, Al-Kaida itd, (koordynacja działań),
  – atak pochwaliły na swoich stronach internetowych ISIS i Al-Kaida,
  – na zaatakowanym lotnisku znajdowały się wojska rosyjskie (helikoptery) biorące udział w walce z islamistami z ISIS, Al-Kaida itd, (otarliśmy się o bezpośredni konflikt z Rosją),
  – Rosja zawiesiła stosowanie porozumienia z USA o unikaniu niebezpiecznych kontaktów w trakcie prowadzenia działań w Syrii,
  – wszystko odbyło się w rocznicę przystąpienia USA do I wojny światowej.

  Polubienie

 12. Szefowie MSZ Wielkiej Brytanii i Francji: Syria poniesie karę za atak chemiczny

  Ministrowie Boris Johnson i Jean-Marc Ayrault we wspólnym artykule opublikowanym przez „The Guardian” podkreślili również, że „twierdzenia Rosjan, jakoby chodziło o trafienie arsenału chemicznego należącego do (zbrojnej – red.) opozycji, nie znajdują żadnego pokrycia w faktach”.

  http://wiadomosci.onet.pl/swiat/paryz-i-londyn-reaguja-na-atak-chemiczny-syria-poniesie-kare/4r5ehd5

  ~taka jest prawda :
  Dla USA, GBR a i Francji tzw. twarde fakty to fakty jakie forsują, żeby stworzyć podstawy do działania i wmówienia postępowania swoim społeczeństwom. Jaskrawy przykład takich „twardych” dowodów na broń chemiczną w Iraku jak się okazało był oszustwem. Nikt za to nie poniósł poważnych konsekwencji. Oprócz samego Iraku i jego mieszkańców. Kraj zniszczono i wręcz doprowadzono pośrednio do stworzenia bandytów z ISIS. Tak tak, to właśnie skutek działań USA i GBR, które nigdy za zniszczenie tego kraju nie poniosły jakichkolwiek konsekwencji.
  Obecnie ten sam scenariusz kreuje się, żeby zniszczyć Asada.

  ~wyksztalciuch_emigrant do ~taka jest prawda:
  Dorzuc jeszcze Libie. Jest rzecza bardzo charakterystyczna, ze zapadla calkowita cisza medialna (czytaj: miedzynarodowa cenzura) na temat tego kraju. Ma to stwarzac wrazenie, ze panuje tam spokoj i powszechna szczesliwosc. A sytuacja jest dokladnie odwrotna – to kraj pograzony w kompletnym chaosie, gdzie panosza sie setki zbrojnych band. Ale zmanipulowana zachodnia publika ma tylko zapamietac, ze obalono tam straszliwego, krwawego dyktatora. Do swiadomosci obywateli nie moze dotrzec, ze dzialania ich rzadow doprowadzily ten kraj do sytuacji nieporownanie gorszej, niz za czasow Kadafiego. Ludzie na Zachodzie sa przekonani, ze ich rzady realizuja prometejski obowiazek niesienia plomienia postepu, demokracji i dobrobytu biednym i ucisnionym. Gdyby dowiedzieli sie prawdy, caly mit by upadl.
  Wracajac do Iraku – ta barbarzynska inwazja byla dla mnie momentem przelomowym w patrzeniu na swiat Zachodu. Cale jego zaklamanie wyszlo na swiatlo dzienne. Zachodni przywodcy chca krytykowac Putina czy Assada, to niech sami najpierw rozlicza sie ze swoich ciemnych sprawek. Tylko, ze wtedy by sie okazalo, ze wcale nie sa od niego lepsi, tylko maja potezniejsza machine propagandowa do dyspozycji.

  ~loko :
  Skoro panowie ministrowie tak dobrze orientują się w arsenale środków bojowych „umiarkowanej opozycji” to niech wytłumaczą; po pierwsze skąd ta wiedza bez oględzin na miejscu prowokacji, a po drugie czy są w stanie określić jakie środki bojowe są na stanie ISIS i gdzie. Ta wiedza mogłaby być przydatna przy planowaniu uderzeń. I wreszcie po trzecie, czy to przypadek, że krótko po tym ataku chemicznym Amerykanie akurat mieli w rejonie 2 okręty gotowe wystrzelić 60 rakiet na lotnisko, które dawało w skórę dżihadystom? Przecież taki manewr planuje się co najmniej 2-3 tygodnie wcześniej, łącznie z rozpoznaniem celu, zapewnieniem uzupełnienia uzbrojenia i upewnieniem się, że nie dojdzie do ataku na samoloty rosyjskie i sprowokowaniem IIIWŚ.

  Polubienie

 13. Oddaliśmy władzę i Polskę w ręce żydów to mamy zdradę interesów polskich. Jak zawsze zresztą. pisze:

  IPN zdradził polskich szpiegów. Są na widelcu

  Dawid Blum

  Instytut Pamięci Narodowej zgodnie z zapowiedzią odtajnił zbiór zastrzeżony. Tym samym wydał prawie tysiąc nazwisk oficerów i agentów wywiadu PRL i IIIRP.

  Obce służby nie muszą się już głowić, jak ich rozpracować. Wystarczy katalog IPN. Ujawniono dane, które w myśl ustawy o ABW i Agencji Wywiadu powinny być objęte najściślejszą państwową tajemnicą. W zbiorze zastrzeżonym widniały nazwiska niemal tysiąca agentów i oficerów wywiadu, zarówno działających w poprzednim ustroju, jak i po 1989 roku.

  Kreml, Moskwa
  © Sputnik. Alexander Vilf
  Polskie „agenty” Kremla: Powstała lista
  Odtajnianie zbioru zastrzeżonego rozpoczęło się pod koniec 2016 roku kiedy przeforsowano nową ustawę o IPN, zobowiązującą Instytut do podania informacji o służbach specjalnych PRL. Jak zwykle, wylano dziecko z kąpielą.

  — To nieprawdopodobny skandal. Większość tych ludzi jeszcze żyje, czynne są ich kontakty. Państwo polskie po prostu ich zdradziło – powiedział „Gazecie Wyborczej” były oficer Agencji Wywiadu, który poprosił o anonimowość. — Wystarczy ogólna sygnatura akt i mamy cały polski wywiad jak na dłoni.

  Jak to działa? Jeśli wpiszemy ciąg cyfr 003175 w wyszukiwarce Inwentarza Archiwalnego na stronie IPN pokażą się nam 973 wpisy z klauzulą „Z” (zastrzeżone) – tam są dane personalne agentów: ich prawdziwe imiona i nazwiska oraz personalia, jakimi posługiwali się, działając za granicą. Są tam dane szpiegów z czasów zimnej wojny, Polski Ludowej i III RP – po 1989 roku.

  Agnieszka Wołk-Łaniewska w Moskwie
  © Sputnik. Leonid Swiridow
  Między Macierewiczem i Łubianką
  Przy okazji na jaw wyszło sporo „kwiatków” – możemy się na przykład dowiedzieć, że agentem był Mariusz Kazana, szef protokołu dyplomatycznego MSZ, który zginął w 2010 w katastrofie smoleńskiej. W służbie był od 1986 roku. Był oficerem wywiadu o nazwisku legalizacyjnym Czarski. Takich osób jest więcej. Nikt nie wiedział, że związany z wywiadem jest Jarosław Skonieczka, dziś pracownik centrali NATO, były był szef wydziału ds. partnerstwa z krajami trzecimi w NATO. To on brał czynny udział we wprowadzaniu Polski do sojuszu.

  Obce służby dostały polskich szpiegów podanych na widelcu – przez własne państwo. Wszystko przez szaleństwo dekomunizacyjne.

  https://pl.sputniknews.com/polska/201704185273230-IPN-polscy-szpiedzy/

  Polubienie

 14. Bogusław Wolniewicz 2017 : PIĘĆDZIESIĄT TYSIĘCY?

  ….. Korwina Mikkego nie uważam za postać poważną. Uważam, że jest to postać raczej kabaretowa niż polityczna. Człowiek o niewątpliwie dużej inteligencji ale nie nadający się z różnych względow zresztą na przywódcę politycznego. I ruchowi politycznemu, któremu on patronuje niczego szczególnie dobrego bym tutaj nie prorokował…..

  Polubienie

 15. ” Korwina Mikkego nie uważam za postać poważną. Uważam, że jest to postać raczej kabaretowa niż polityczna. Człowiek o niewątpliwie dużej inteligencji ale nie nadający się z różnych względow zresztą na przywódcę politycznego. I ruchowi politycznemu, któremu on patronuje niczego szczególnie dobrego bym tutaj nie prorokował”
  Prof. Bogusław Wolniewicz

  Otoz to, szanowny panie Profesorze! NIc dodac nic ujac w tej panskiej niezwykle trafnejj opinii o Januszu Korwin Mikke. Mam dokladnie takie same odczucia gdy ogladam goscinne wystepy pana Janusza. Niestety.

  Totez zawsze chce mi sie troche smiac gdy czasem obserwuje karkolomne wysilki mojego ukochanego felietonisty, mistrza Michalkiewicza, w ukryciu lub zamazaniu powyzszych tak ewidentnych cech Korwina Mikkego. No ale jak wiadomo – przyjazn zobowiazuje. A wielka przyjazn – zobowiazuje jeszcze bardziej 🙂

  PS. Dam dzis upust swojemu wielkiemu zalowi i rozczarowaniu, ze nie widze na tym forum wpisow wspanialych polemistow takich jak Lubomir, Alina, Ryvan, Kar, Joe czy inni. Szkoda, ze dotad nie nabrali zaufania do tego bloga, ktory jakby nie bylo stara sie kontynuowac dzielo naszego drogiego Wlodka Kulinskiego. Za co wielkie dzieki skladam tu panu Adminowi.

  Polubienie

 16. Stanisław Michalkiewicz powiedział, że polscy dziennikarze to...gówno śmierdzące. I ma rację! pisze:

  Stanisław Michalkiewicz powiedział, że polscy dziennikarze to…gówno śmierdzące. I ma rację!

  Jerzy Zięba w Polsat News.Prowadząca osiągnęła totalne dno.

  Polubienie

 17. A jednak to Jerzy Zięba ma rację a nie polskie bufony z tytułami profesorskimi pisze:

  Lekarze ze Stanów Zjednoczonych pomyślnie zakończyli pierwszą fazę testów leczenia raka mózgu i płuc za pomocą wysokich doz witaminy C, przewyższających dzienną normę o około tysiąc razy – głosi artykuł opublikowany w piśmie „Cancer Cell”.

  „Większość chorych na raka, z którymi w tej chwili pracujemy, z zadowoleniem wzięło udział w eksperymentach, które mogą uratować życie innym pacjentom. Na daną chwilę wyniki są obiecujące, jednak na razie nie wiemy, czy witamina C podwyższy efektywność chemioterapii. To pokaże druga faza badań klinicznych” – powiedział kierownik eksperymentów z Uniwersytetu Iowa Bryan Allen.

  Zainteresowanie witaminą C jako środkiem na raka pojawiło się około 30 lat temu dzięki laureatowi Nagrody Nobla Linusowi Paulingowi, kiedy seria badań pokazała ewentualne korzyści z zastosowania jej przy nowotworach. Stosunkowo niedawno, w 2009 roku Mark Levin z Narodowych Instytutów Zdrowia USA (NIH) oraz jego zespół wyjaśnili, że witamina C jest zdolna do walki z rakiem tylko przy zwiększeniu koncentracji do ekstremalnie wysokich wskaźników.

  Dwa lata temu inna grupa naukowców potwierdziła ten wniosek, niszcząc „niepokonane” guzy rakowe w organizmie myszy za pomocą dużych dawek witaminy C, analogicznych liczbie kwasu askorbinowego, która zawarta jest w około 200 pomarańczach. Przenikanie witaminy C do komórek rakowych prowadziło do pojawienia się większej liczby molekuł nadtlenku wodoru wewnątrz ich mitochondrii, co okazuje się fatalnym dla „zbuntowanych komórek”.

  Allen i jego zespół potwierdzili te wnioski podczas testów klinicznych na 11 ochotnikach cierpiących na skutek ciężkich form raka płuc i mózgu. Przed rozpoczęciem kursu chemioterapii naukowcy porcjami wprowadzali w ich organizmy gigantyczne dozy witaminy C, stopniowo podwyższając jej koncentrację we krwi do znaczeń, przewyższających normę o 300 razy.

  Po tym rozpoczął się zwykły kurs chemioterapii, w którym pacjenci kontynuowali przyjmowanie witaminy C w ciągu siedmiu miesięcy trwania eksperymentu. Bez względu na bardzo częste przyjmowanie kwasu i wysokie dozy, pacjenci dobrze znieśli leczenie i nie cierpieli na poważne efekty poboczne. Jak zauważają naukowcy, te doświadczenia pokazały, że witamina C jest bezpieczna dla zdrowych komórek i nie wywołuje w nich żadnych skutków pobocznych, zbiżonych do tego, co dzieje się wewnątrz nowotworu.

  Jak pokazały eksperymenty, witaminy we wszystkich wypadkach zatrzymują wzrost nowotworu, albo znacząco go spowalniają, przedłużając pacjentom życie o 4-6 miesięcy, nawet w razie rozwoju najbardziej złośliwych form raka mózgu. Po ustaleniu diagnozy, ci ludzie żyli średnio 37-40% dłużej, niż inni chorzy z taką diagnozą.

  Jeśli druga faza badań klinicznych zakończy się pomyślnie, to witamina C, jak zauważa Allen, nie tylko pozwoli przedłużyć życie pacjentów i poprawić jego jakość, ale i znacznie zmniejszy wydatki na leczenie, ponieważ cały 9-miesięczny kurs przyjmowania kwasu askorbinowego kosztuje mniej, niż jedna doza chemio- lub immunoterapii.

  https://pl.sputniknews.com/swiat/201704025161182-rak-witamina-C/

  Polubienie

 18. Głos Prawdy:

  Rosja udowodniła w ONZ, że atak chemiczny w Idlib był inscenizacją „Białych kasków”

  Rosja przedstawiła w OPCW dowody inscenizacji chemicznego ataku w Syrii.

  Stały przedstawiciel Rosji przy Organizacji do spraw zakazu broni chemicznej (OPCW) Alexander Shulgin w trakcie posiedzenia organizacji powiedział o teatralnym charakterze tak zwanego ataku chemicznego w Idlib. Uczestnikom spotkania zostały przedstawione odpowiednie dowody.
  Zdjęcia, które są sprzeczne z przedstawionymi zarzutami, pokazał dyrektor departamentu MSZ ds. nieproliferacji i kontroli zbrojeń Michaił Uljanow. W szczególności, Uljanow wskazuje na fakt, że źrenice u dzieci na filmach „Białych kasków” są rozszerzone. W tym samym czasie udowodniono, ze przy zastosowaniu sarinu źrenice, wręcz przeciwnie, zwężają się. Przypomnijmy, że autorzy filmów mówili właśnie o sarinie, ktory zabil ludzi w Idlib.
  Shulgin podkreślił : rozumiejąc przeciwieństwo przedstawionych faktów, zachodni partnerzy rezygnują z przeprowadzenia pełnowartościowego śledztwa.
  „Amerykanie, na pewno, maja co ukrywać, dlatego konsekwentnie chcą wyprowadzić port lotniczy Szayrat poza ramy śledztwa, – mówi Szulgin. – Być może, oni już wcześniej wiedzieli, że tam nie było żadnej chemicznej broni”?
  Przpomnijmy, rakietowy ostrzał Szayratu był dokonany przez wojsko USA rzekomo w odwecie za chemiczny atak w Idlib. Następnie stało się jasne, że nie ma żadnych dowodów rzeczywistego chemicznego ataku. Nie przedstawione ich do teraz, a USA tymczasem uchylają się od prowadzenia rutynowego śledztwa w tej sprawie.

  http://новости-россии.ru-an.info/новости/россия-доказала-в-оон-что-химическая-атака-в-идлибе-была-постановкой-белых-касок/

  Polubienie

 19. Освенцим: мифы и факты

  Освенцим как неотъемлемая часть еврейской аферы о холокосте

  Прикидываться бедными и несчастными и под этой личиной грабить других – это один из методов действий паразитов из «избранного народа». История с холокостом и «лагерями смерти» яркий тому пример, к сожалению не единственный…

  новости-россии.ru-an.info/новости/освенцим-как-неотъемлемая-часть-еврейской-аферы-о-холокосте/

  Polubienie

 20. Co warto wiedzieć
  Trybun_Ludowy

  01-05-2017
  [ cytuj ]
  Dziś mamy 1 maja . Dzień ten jest także międzynarodowym Świętem Pracy. W poprzednim systemie było ono uroczyście obchodzone. Ja także wybierałem się na pochód 1-majowy w 1982 z czarną flagą , za co zostałem zatrzymany i doprowadzony na Komendę MO Dziś także wypadałoby mnie wyjść z czarną flagą ale już z innego powodu.
  Jak zapewne Ci co potrafią logicznie myśleć zauważyliście, że obecna okupacyjna władza to Święto dyskredytuje. Starają nam się wmawiać , że jest to święto komuny. A przecież tak naprawdę nic ono wspólnego z „komuną” nie ma. Władza okupacyjna boi się by robotnicy nie spotkali się na masowych wiecach by czasem nie stawiali jakiś żądań czy czegoś się domagano. By czasem ktoś nie dokonał podsumowania tego co osiągnęliśmy po 89 roku. Przyjrzyjmy się tylko naszej gminie strzyżowskiej.
  Ile było zakładów przed 89 rokiem ile miejsc pracy? A ile jest obecnie? Przyrównajcie średnią płacę robotnika do płac przedstawicieli władzy, z tamtego okresu, do obecnej sytuacji.
  Jakim prawem jakiś burmistrz może likwidować czy sprzedawać jakikolwiek zakład? Przecież on tego nie zbudował. Były te zakłady najczęściej budowane przez całe społeczeństwo.
  Dlaczego robotnikom nie zaproponują by sobie te zakłady przejęli pod własny zarząd. Wmawia się im, że nie potrafią zarządzać itp.
  Czy tutejsi mieszkańcy są tak ślepi iż nie widzą, że jeśli taki burmistrz likwiduje czy sprzedaje coś co nie jest jego, to można śmiało nazwać go dywersantem i paserem. Jest to po prostu przestępstwo . A to, że nie ma go w kodeksie karnym nie ma znaczenia. Kiedyś na pewno będą z tego rozliczeni. Święto Pracy jest obecnie przez administrację oraz działaczy związkowych bagatelizowane.
  Za to uroczyście będą okupanci obchodzić Święto 3- Maja. Najpierw obowiązkowa Msza później procesja, na przedzie ksiądz a za nim cała świta największych zdrajców oraz dywersantów, którzy współpracują pod dyktando syjonistów żydowskich i realizują plan Georga Sorosa.
  Większość z nich nie wychylała nosa w stanie wojennym, ani nie narażali się dla Polski, to byli zwykli dekownicy oraz element anty-polski. Oni to właśnie przyczyniali się do niszczenia naszej gospodarki oni także przyczynili się do wypędzenia milionów młodych Polaków z Ojczyzny za pracą.
  Za nimi to będzie maszerować zniewolony i otumaniony tłum wiernych , bo tak wypada , bo tak każe ksiądz .
  Nikt z tych wiernych nie zostanie dopuszczony do głosu. Głos zabierze przedstawiciel włady okupacyjnej . Czasem dwóch lub więcej.
  Złożą kwiaty, zrobią obłudnicy znak krzyża i rozejdą się do domów. Wszyscy są zadowoleni i szczęśliwi.
  A teraz drugi temat dotyczący naszego Godła czyli jego profanacji. Temat ten opisałem tu na forum ale okazało się, że nikt nie jest zainteresowany by stanąć w obronie naszego Godła.
  A gdyby przyszło bronić innego godła to chętnych by chyba nie zabrakło.
  Jest tu w Strzyżowie człowiek pasjonat folkloru ludowego oraz miłośnik miejscowej słowiańskiej kultury. Pracuje w Domu Kultury, znana postać Jacek Wojtuń. W porzednich latach zanim przyszła na dyrektorkę antypolka wróg polskości pani J .
  Pan Wojtuń robił wiele imprez i w Strzyżowie i w okolicy.
  Za pracę za poświęcanie się i za wkładanie serca i duszy w sprawy naszej kultury i folkloru otrzymuje on wynagrodzenie 500 złotych.
  Pytam się obecnego Dyrektora czy nie jest mu wstyd? Czy także jest wrogiem tutejszego folkloru i kultury? Bo nie widac wcale by ona była propagowana.
  Za to mieliśmy pokaz kultury żydowskiej , która jest nam obca.
  Ile tam idzie pieniędzy i jakie wynagrodzenia dostają ludzie którzy ją propagują?
  Z czym więc tutaj mamy do czynienia?
  Zostwaiam tutaj swój telefon:
  781 096 772 ,,Trybun Ludowy\\”

  http://strzyzowiak.pl/forum,main,0,1,to_warto_wiedziec,1076.html

  Polubienie

 21. Świętowit
  1 maja 2017

  Aleksander Jabłonowski – Korea Północna

  Obozy pracy w Korei Płn.

  Puste półki w sklepach w Korei Płn.


  Wozy drabiniaste w salonie samochodowym w Korei płn.

  Polubienie

 22. Uwiodła Macrona, kiedy był jeszcze dzieckiem. Francja będzie mieć
  pierwszą damę-pedofila?

  Nie rusza się bez niej prawie nigdzie. Kiedy przez dwa lata kierował resortem gospodarki, jego starsza o 25 lat żona uczestniczyła niemal we wszystkich spotkaniach. W czasie kampanii prezydenckiej kamery wielokrotnie, jak poprawia jego sposób mówienia. Czy jeśli Emmanuel Macron wygra wybory, to rzeczywiście on będzie rządził Francją, czy raczej jego 64-letnia żona Brigitte? Kobieta, która uwiodła go, gdy był jeszcze dzieckiem?

  Poznali się w 1992 roku. On miał wtedy 14 lat i był uczniem kolegium jezuickiego w Amiens. Ona – 39-latka – uczyła tam francuskiego i prowadziła kółko teatralne. Brigitte Trogneux miała męża i dzieci, kiedy rozpoczęła romans ze swoim młodszym o ćwierć wieku uczniem. W wielu krajach takie zachowania byłyby ścigane z mocy prawa jako uwiedzenie osoby nieletniej, ale we Francji wymiar sprawiedliwości jest pod tym względem wyjątkowo łagodny.

  Związkowi przeciwni byli rodzice Emmanuela Macrona, którzy zabrali go z Amiens do Paryża. To jednak nie przerwało związku. Kiedy tylko obecny kandydat na prezydenta Francji uzyskał pełnoletność, Brigitte Trogneux spotykała się z nim regularnie i towarzyszyła mu we wszystkich etapach jego politycznej i biznesowej kariery.

  Po ukończeniu studiów Macron został członkiem korpusu inspektorów finansowych w ramach Inspection Générale des Finances, państwowej służby zajmującej się audytem i kontrolą. Od 2006 do 2009 był członkiem Partii Socjalistycznej. W 2008 przeszedł do pracy w bankowości inwestycyjnej w ramach kontrolowanego przez rodzinę Rothschildów Rotschild & Cie Banque, gdzie był zatrudniony do 2012. W latach 2012–2014 pełnił funkcję zastępcy sekretarza generalnego Pałacu Elizejskiego w administracji prezydenta François Hollande’a, w w 2014 roku objął stanowisko ministra gospodarki, przemysłu i cyfryzacji w rządzie Manuela Vallsa.

  Brigitte Trogneux rozwiodła się z mężem w 2007 roku i wtedy poślubiła Emmanuela Macrona. Wtajemniczeni wiedzą, że madame Brigitte w tym związku rolę dominującą. Jeśli ktoś chce dotrzeć do Macrona, powinien załatwiać sprawy właśnie przez nią. Często jest też nieoficjalnym emisariuszem swojego męża w szczególnie ważnych sprawach.

  „Jestem jej dłużnikiem. To ona przyczyniła się do tego kim teraz jestem” – mówił Macron w jednym z telewizyjnych wywiadów. Kto więc będzie rządził Francją, jeśli oczywiście wygra wybory – Emmanuel Macron czy jego pani?

  http://wolnosc24.pl/2017/04/29/uwiodla-macrona-kiedy-byl-jeszcze-dzieckiem-francja-bedzie-miec-pierwsza-dame-pedofila/

  Polubienie

 23. Gerontofil Emmanuel od banksterów preziem Francy

  Michał Miłosz
  Opublikowano 7 maja 2017

  Kończą się francuskie wybory prezydenckie. Dzisiaj jest druga tura tego wydarzenia, które może naprawdę sporo zmienić (na lepsze, lub gorsze) w Europie. Jednak warto przybliżyć sylwetkę nowego „krula Francyi”, kreowanego na nową nadzieję francuskiej polityki i integracji europejskiej – Emmanuela Macrona.

  Pierwsze kłamstwo to, że wyżej wymieniony w polityce jest nowy. Jaki nowy, skoro od 2006 roku był członkiem Partii Socjalistycznej. Od tego czasu jego kariera przebiegała w ekspresowym tempie. Najpierw był członkiem korpusu inspektorów finansowych, potem członkiem komisji ds. wzrostu gospodarczego Francji. Tutaj można już poszydzić, ponieważ jak ten absolwent filozofii, politologii oraz administracji miał współtworzyć potęgę gospodarczą Francji? Później było jeszcze ciekawiej – w 2008 przeszedł pomimo braku wykształcenia ekonomicznego do pracy w bankowości inwestycyjnej w ramach kontrolowanego przez rodzinę Rothschildów Rotschild & Cie Banque, gdzie był zatrudniony do 2012 roku. Następnie wrócił do polityki gdzie zrobił zawrotną karierę – w latach 2012–2014 pełnił funkcję zastępcy sekretarza generalnego Pałacu Elizejskiego w administracji prezydenta François Hollande’a. 26 sierpnia 2014 objął stanowisko ministra gospodarki, przemysłu i cyfryzacji w rządzie Manuela Vallsa. Nieźle jak na 37-latka.

  Jednak nie można się temu dziwić, skoro w 2014 roku brał on udział w spotkaniu… Grupy Bilderberg. W kwietniu 2016 założył własny ruch polityczny pod nazwą En Marche!, a 30 sierpnia odszedł z urzędu ministra. Później cwanie odmówił udziału w zorganizowanych przez socjalistów prawyborach i wystartował jako „kandydat niezależny”. Za to wśród popierających go było mnóstwo rozmaitych przedstawicieli partii socjalistycznej, łącznie z pedofilską szumowiną Danielem Cohn-Benditem. Miał dobrego nosa widząc, że Partia Socjalistyczna, pod wodzą błazna i dziwkarza François Hollande’a tonie, a sam prezydent ma 4 procent poparcia więc wystroił się w piórka francuskiego „Ryśka” Petru. I został kandydatem „niezależnym”.

  – Głosowanie na pana Macrona, to jest wybór dzikiej globalizacji, niepewności, wojny wszystkich ze wszystkimi, dewastacji gospodarczej, w tym naszych głównych gałęzi przemysłu, to rzeż Francji. Francuzi przed drugą rundą mogą zobaczyć prawdziwą twarz Macrona. Życzliwości ustąpiła miejsca oszczerstwu, wystudiowany uśmiech zastąpiło szyderstwo. Chłód bije od tego bankiera, który nigdy nie przestał być powierzchniowy. Temu ulubieńcowi systemu i elit, spadła maska! To taki Holland junior! – skomentowała go w czasie debaty Marie Le Pen. I trudno się z nią nie zgodzić. Można jeszcze wyciągnąć mu sprawy podatkowe, ale ponieważ wypłynęło to z mejlami zaledwie cztery godziny przed ciszą wyborczą, więc francuscy dziennikarze mają zamknięte usta.

  Ciekawe jest jego spojrzenie na problem islamskiego terroryzmu we Francji. – „Les jeunes musulmans se radicalisent car quelque chose n’a pas marché chez les français”. – napisał na twitterze. W tłumaczeniu brzmi to – Młodzi muzułmanie się radykalizują, bo coś jest nie tak z Francuzami. Cóż jak go sobie wybiorą to będą mieli młodszą wersję Hollande’a twierdzącego, że do zamachów trzeba przywyknąć. I w sumie dobrze im tak. Wybiorą kogoś, kto z Polski zrobił sobie chłopca do bicia. W końcu jeśli opowiada, że jak zostanie prezydentem to „opowie się za sankcjami UE wobec Polski, która „naruszyła wszystkie zasady Unii” oraz porównuje Orbana i Kaczyńskiego do Putina. Tak więc jeżeli po wyborze Macrona coś Francuzom wybuchnie to będzie ich własna wina.

  Kolejnym elementem jest życiem osobiste motyla Emmanuela. Kochający teorie spiskowe Francuzi po cichu opowiadają, że Macron wcale nie jest synem neurologa Jeana-Michela Macrona, tylko jego matce – Françoise Noguès zrobił go… pierwszy dziwkarz V Republiki François Hollande. Ten sam który po nocach od żony z Pałacu Elizejskiego popylał na skuterku do kochanki. Emmanuel Macron jest żonaty z 24 lata starszą od niego Brigitte z domu Trogneux, a po pierwszym mężu Auzière. Poznał ją w wieku 15 lat, gdy ona miała lat 39. To była nauczycielka języka francuskiego i łaciny w „katolickim” liceum jezuitów w Amiens. Brigitte Trogneux była w tym czasie zamężna i miała trójkę dzieci. Rozwiodła się w 2006, rok później wyszła za Emmanuela za mąż. Cóż w Stanach ona by za to siedziała, a on był objęty programem pomocy dla ofiar przemocy seksualnej. Brigitte ma syna i dwie córki z poprzedniego małżeństwa, jedna z nich jest dokładnie w wieku Macrona. Z drugą córką swojej żony rzekomo Emmanuel ma… syna. Zapowiedział, że jako prezydent Francji utworzy w Pałacu Elizejskim odrębne stanowisko dla żony jako „współtwórczyni jego politycznego sukcesu”. Takie zamiłowanie do dużo starszych pań nazywa się gerontofilia i jest klasyfikowana jako zboczenie seksualne. Jak widać nie tylko brytyjski książę Karol ma zamiłowanie do kobiet z twarzy przypominające stare kobyły.

  – Rozwój Macrona został zablokowany, gdy był nastolatkiem zatrzymując go w wiecznej niedojrzałości. Jego osobowość definiują trzy paradygmaty: idea braku granic, uczucie omnipotencji wzmocnione w życiu dorosłym i chorobliwy narcyzm. Strukturę tym paradygmatom nadaje psychopatia, która nie musi manifestować się widocznymi dewiacjami, jeśli dana osoba jest dobrze zorganizowana z kulturalnego i społecznego punktu widzenia. Ten typ psychopatów może osiągnąć szczyty elit politycznych lub finansowych. Konflikt z Marine Le Pen ma dlań charakter nie tylko polityczny – nie jest w stanie znieść, że kobieta jest jego przeciwniczką. On potrzebuje matki-karmicielki: każda inna relacja z kobietą jest dlań niemożliwa do utrzymania. Inni będą zawsze jedynie instrumentami jego osobistego sukcesu – to opinia włoskiego psychiatry profesora Adriano Sagatori.

  Z życia zawodowego i osobistego wyłania się obraz samolubnego, ale dobrze ustosunkowanego gnojka z bogatej rodziny, który zawsze od życia dostawał to, co chciał. To kandydat, który na kilometr śmierdzi Rothschildami, Sorosem, globalną finansjerą i francuskimi lożami masońskimi. Trudno się dziwić, że poparły go wszystkie partie polityczne od skrajnej lewicy przez centrum i liberałów po francuską „prawicę”. Poparli go zarówno francuscy Żydzi, jak i muzułmanie oraz protestanci. Jedynie katolicy nie otrzymali jasnego nakazu „głosować na Macrona”, chociaż część „postępowych” hierarchów francuskiego Kościoła mu sprzyja.

  Macron jest osobistością skupiającą w sobie najgorsze światowych i europejskich lewacko-demoliberalnych„przywódców”. To produkt francuskiej lewackiej rewolucji 1968 roku, choć pokoleniowo trzydzieści lat młodszy. I polityk ulepiony na potrzeby establishmentu nawet nie z gliny, tylko z tego, w co Wojewódzki wtykał polskie flagi. To taki gładki, nie znający się na niczym goguś a la Obama, czy na naszym podwórku Donald T., który ma dobrze wyglądać. Bez poglądów, bez idei, czysta masa plastyczna. Sterowana zakulisowo przez prawdziwych panów, a kreowana przez specjalistów do Public Relations. I żeby twierdzić, że ktoś taki będzie lepszy dla Polski (bo jest bardziej antyrosyjski) niż Marie Le Pen trzeba mieć inteligencję europosła Czarneckiego, młodego Wildsteina, czy ściągającego na maturze, a później kierowanego przez WSI głupca jak Bronisław „Bul” Komorowski.

  http://prawy.pl/50399-gerontofil-emmanuel-od-banksterow-preziem-francy/

  Polubienie

 24. Musisz to wiedzieć(217)Dziennikarz chciał pokazać bazar, na którym nielegalnie handlują imigranci

  Musisz to wiedzieć(218)Fundacja Sorosa pokazuje imigrantom kogo mają lubić w Europie

  Musisz to wiedzieć(217)Skandaliczne zachowanie przybyszów w Grecji. Użyli „dziecka” do..

  Polubienie

 25. Recenzja Jana Peczkisa książki pt. “Holocaust Restitution: Perspectives on the Litigation and Its Legacy”

  Książka ta omawia przypadki banków szwajcarskich oraz firm niemieckich. Zawiera ona zeznanie sędziego Edwarda R. Kormana. Najciekawsze informacje mają jednak charakter pośredni i to właśnie jest przedmiotem mojego przeglądu.
  Sprawa odszkodowań za Holocaust: Wszystko dotyczy głównie polityki żydowskiej. Sytuacja ofiar Holocaustu jest na dalszym planie.

  W mediach i w dyskursie politycznym sprawa odszkodowań dla ofiar Holocaustu jest zwykle oparta na poczuciu sprawiedliwości i współczucia dla ocalałych z Holokaustu – często z wtrąceniem kilku melodramatycznych, szarpiących serce opowieści. To zwykle przynosi pożądany skutek. W końcu kto mógłby być tak nieczuły, aby odmówić pomocy biednym, żyjącym w traumie, długo ignorowanym ludziom, ocalałym z Holokaustu?

  Książka ta pozwala zrozumieć, że Porozumienie Luksemburskie z 1952 roku mogło z łatwością pominać interesy ocalałych z Holokaustu! Arie Zuckerman ironizuje: „że, jeśli chodzi o Ben-Guriona, potrzeba chwili przewyższyła intensywne uczucia i zranioną pychę, spowodowane przez porozumienie. Niemniej jednak, podczas negocjacji z Niemcami, Ben-Gurion uznał, że konieczne jest rozróżnienie między przyjęciem odszkodowań na budowę państwa Izrael, kraju przyjmującego ocalałych z Holokaustu, a restytucją i odszkodowaniami dla osób prywatnych. Przedstawmy sprawę jasno, gdyby niemiecka strona nie postawiła warunków, które zobowiązywały rząd izraelski do wypłacania miesięcznych odszkodowań poszkodowanym ofiarom Holocaustu, wszystkie pieniądze zostałyby wykorzystane na tworzenie gospodarki Izraela i żadna z ofiar Holocaustu nie otrzymałaby odszkodowania od rządu ( str. 323-324).
  Innymi słowy, gdyby to zależało od żydowskich przywódców politycznych, ofiary Holocaustu nie dostałyby nic z ogromnych niemieckich środków pieniężnych przeznaczonych na fundusz rekompensacyjny za Holocaust. Teraz osoby ocalałe z Holocaustu (lub ich potomkowie) mają czelność oskarżać Polskę (i inne przyszłe podmioty wskazane przez Holokaust Industry), o brak współczucia dla ocalonych z Holokaustu. Jak widać, płyną krokodyle łzy.

  Zastanówmy się teraz nad restytucją własności prywatnej, własności bez następców, wlasnosciami komunalnymi. Niewystarczająca alokacja niemieckich pieniędzy w latach 50-tych na którąkolwiek z tych własności lub na wszystkie z nich, z jakichkolwiek powodów, nie wyłączając Davida Ben-Guriona, nie przekłada się na odpowiedzialność Polski w XXI wieku!

  USA I UNIA EUROPEJSKA JAKO INSTRUMENTY PROMOWANIA INTERESÓW ŻYDOWSKICH KOSZTEM POLSKI

  Polacy od dawna podejrzewali, że wpływy Żydów w Stanach Zjednoczonych i w Unii Europejskiej są wykorzystywane przez Holocaust Industry do atakowania i obwiniania Polaków za Holocaust oraz do wymuszenia na Polsce, aby płaciła za zbrodnie niemieckie i ich konsekwencje, co obecnie zostało potwierdzone w tej książce.

  Opinie Stuart’a E. Eizenstat’a są bezcenne: „Jeśli zwrot własności komunalnej jest trudny, to odzyskanie własności prywatnej, skonfiskowanej przez nazistów podczas II wojny światowej i / lub znacjonalizowanej przez komunistyczne władze panstw wschodnioeuropejskich po wojnie jest jeszcze trudniejsze. Nigdzie nie jest to bardziej widoczne niż w Polsce, ktora jest obecnie zarówno członkiem NATO, jak i Unii Europejskiej. Po prawie trzydziestu latach od upadku muru berlińskiego, Polska traumatyzowana przez potencjalny koszt zwrotu nieruchomości lub rekompensaty dla ich właścicieli, a zwłaszcza polskich Żydów, nie posiada regulacji prawnych własności prywatnej. Polski rząd próbował wielokrotnie, ale ma trudności ze sformułowaniem zasad. Polska rozpatrywała utworzenie funduszu kompensacyjnego w wysokości około 15 procent wartości nieruchomości, ale przwiduje wykluczenie pewnych nieruchomości z przepisów ustawowych w Warszawie. Tutaj znowu niezbędna jest interwencja dyplomatyczna ze strony Stanów Zjednoczonych oraz Unii Europejskiej dla osiagnięcia pewnej sprawiedliwości. „(podkreślenie moje). (Str. 305).

  WPŁYW ŻYDOWSKIE A NIERÓWNE TRAKTOWANIE OFIAR SZUKAJĄCYCH SPRAWIEDLIWOŚCI W SĄDZIE

  Obrońcy restytucji związanej z Holokaustem twierdzą, że ten sam proces jest dostępny dla nie-Żydów, którzy byli w przeszłości wyzyskiwani lub krzywdzeni. (Tutaj przypomina mi się bajka Ezopa “Lis i bocian”. Obydwa zwierzęta były „równe”, ponieważ przecież jadly z tego samego naczynia). Chociaż teoretycznie jest to możliwe, w praktyce jest to dalekie od prawdy.

  Autorzy Morris Ratner i Caryn Becker stawiają na wstępie tą kwestię: „Niestety, ale amerykańskie sądy nie okazały się drogą do sprawiedliwości dla innych niz Holocaust ofiar złych czasów. Dlaczego sprawy hitlerowskie nie przyniosły kolejnej fali sukcesów innym ofiarom historycznych krzywd? „(str. 345).

  Ratner i Becker przyznają, że wpływy żydowskie w rządach i mediach były istotne, jeśli nie decydujące. Dalej piszą, że „Dodatkowo uwaga mediów, która odegrała kluczową rolę w sprawach dotyczących Holocaustu i była ściśle związana z chęcią polityków i prawników do zdobycia kapitału politycznego w imieniu ofiar Holocaustu, była znacznie mniej intensywna w przypadku innych ofiar „.” (str. 352).

  W rzeczywistości różnica w uwadze jaką media poświęcały ofiarom Holocaustu w porównaniu z krzywdami innych ofiar wojny, była jak noc i dzień. (s. 352-353).

  https://www.amazon.com/gp/review/R4AB5WTA8F319?ref_=glimp_1rv_cl

  CZY CHODZI TYLKO O SPÓŹNIONĄ SPARWIEDLIWOŚĆ DLA OFIAR HOLOCAUSTU CZY MOŻE JESZCZE O COŚ WIĘCEJ?

  Holocaust Justice: The Battle for Restitution in America’s Courts

  Autor, Michael J. Bazyler jest profesorem prawa, a także adwokatem specjalizującym się w sprawach związanych z Holokaustem. Urodził się w rodzinie ocalałej z Holocaustu i dorastał w powojennej Łodzi, w Polsce. (str. XIII).

  Ciekawe fakty

  Bazyler szacuje, że hitlerowcy zrabowali żydowskie aktywa warte między 230 a 320 miliardów dolarów (w cenach z 2003 r.) (Str. XI). (Upada więc jeden z mitów, że Holocaust był wyjątkowo irracjonalnym ludobójstwem, skoro przyniósł wymierne korzyści sprawcy).

  Szacuje się, że około 8-10 (a nawet 12 milionów) ludzi było niewolnikami (robotnikami przymusowymi) nazistowskich Niemiec. (str. 59). Oczywiście, większość z nich to nie byli Żydzi.

  W latach 1933- 1945 Niemcy wykradli około 600 000 dzieł sztuki, nie licząc rzadkich książek, znaczków, monet, mebli itd. Wartość skradzionych dzieł sztuki przekraczała netto 2,5 mld USD (w 1945 r.) czyli 20,5 mld $ w 2003 r. ( str. 202).

  DLACZEGO OFIARY HOLOCAUSTU NIE OTRZYMAŁY ODSZKODWWAN Z NIEMIECKICH FUNDUSZY WIELE LAT TEMU?

  Jakkolwiek Bazyler odrzuca tezę Normana Finkelsteina, że liczba ocalałych z Holokaustu została skalkulowana dla potrzeb Holocaust Industry, to milcząco przyznaje słusznośc argumentu Finkelsteina, że sama definicja „ocalałego z Holokaustu” jest niejasna. (str. 274-275).

  Od 1952 r. Niemcy wypłaciły łącznie 60 miliardów dolarów niektórym z żydowskich ofiar prześladowań nazistowskich. (str. 61). Jednak umowa luksemburska obejmowała również znaczne środki, przeznaczone na infrastrukturę w Izraelu, które nie trafiły do ocalałych z Holokaustu. Jeśli sprawiedliwość i współczucie dla ocalałych z Holocaustu są tak pilne i moralnie uzasadnione, to trzeba zapytać dlaczego nie? Dlaczego ciągle słyszymy o nędzy ocalałych z Holokaustu, którym od dziesięcioleci odmawia się sprawiedliwości?

  Od 1952 r. Niemcy wypłaciły łącznie 60 miliardów dolarów niektórym z żydowskich ofiar prześladowań nazistowskich. (str. 61). Jednak umowa luksemburska obejmowała również znaczne środki, przeznaczone na infrastrukturę w Izraelu, które nie trafiły do ocalałych z Holokaustu. Jeśli sprawiedliwość i współczucie dla ocalałych z Holocaustu są tak pilne i moralnie uzasadnione, to trzeba zapytać dlaczego nie? Dlaczego ciągle słyszymy o nędzy ocalałych z Holokaustu, którym od dziesięcioleci odmawia się sprawiedliwości?

  W rzeczywistości ofiary Holocaustu do dzisiaj skarżą się, że nawet niedawno uzyskane fundusze przeznaczone na odszkodowania za Holokaust w większości nie trafiają do nich.

  Istnieją żydowscy rzecznicy, ktorzy twierdzą, że tak dokładnie powinno być, ponieważ odszkodowania z tytułu Holokaustu należą do wszystkich Żydów, a nie tylko do ocalałych. (str.80-81, str. 272-i dalej).

  Co więcej, pieniądze z odszkodowan za Holocaust są wykorzystywane do promowania wiedzy o Holocauście. (str. 278-279). Biorąc pod uwagę góry materiałów na temat Holocaustu, którymi już jest nasycona zachodnia kultura, powinno nas to zastanowić. Wszystko wskazuje na to, że Holocaust Industry jest rodzajem samonapędzającej się rakiety.

  Poza tym, zamożne organizacje żydowskie mogły już dawno temu zaspokoić potrzeby finansowe ocalałych z Holokaustu i nawet by tego nie poczuły – jak zauważył Norman Finkelstein.

  Istnieją wiec podstawy, aby podejrzewać, że utrzymywanie ocalałych ofiar Holocaustu w biedzie miało służyć jako rodzaj „przynęty” dla poparcia nigdy nie kończących się żądań odszkodowań Holocaust Industry – aby grać na emocjach obywateli i polityków (argumentam ad misericordiam).

  POLITYKA MODUS OPERANDI HOLOCAUST INDUSTRY: ZASTRASZANIE JEST TAK SAMO WAŻNE JAK DOCHODZENIE SPRAWIEDLIWOŚCI W SĄDZIE

  Zdaniem Bazylera, w ugodzie ze szwajcarskimi bankami „sędzia Korman nigdy nie kierował sie argumentami prawnymi obu stron, przedstawianymi w sprawie sądowej ” (str. 74). Obecnie w podobny sposób podchodzi się do sprawy wszczętej przeciwko przemysłowi niemieckiemu, który korzystał z niewolniczej pracy. Bazyler dodaje: „Nawet gdyby Niemcy w mniejszym stopniu niż Szwajcarzy obawiali się amerykańskiego postępowania sądowego, praktyczne podejście do sprawy sklania ich do podpisania podobnej ugody jak to miało miejsce z bankami szwajcarskimi. Po pierwsze, podobnie jak w przypadku banków szwajcarskich, niemieckie przedsiębiorstwa znajdowały się pod groźbą sankcji nałożonych przez władze państwowe. Co jeszcze ważniejsze, te niemieckie wielonarodowe koncerny prowadziły duże interesy w Stanach Zjednoczonych i chciały uniknąć negatywnej opinii, jaką mogłyby spowodować zarzuty spowodowane przez jakieś nowe badania historyczne. „(str. 78-79).
  Ta sama kampania zastraszania działała rownież w przypadku francuskich banków. Bazyler komentuje: „Presja polityczna okazała się być znaczącym elementem, aby skłonić francuskie banki do szybkiego zakończenia sporu” (str. 182).

  ARBITRALNE OFIARY: SPRAWIEDLIWOŚC W ROZUMIENIU “HOLOCAUST INDUSTRY” UPRZYWILEJOWUJE ŻYDOW

  W niektórych przypadkach, jak podkreślił Bazyler, rozliczenia związane z odszkodowaniem za nazistowskie zbrodnie przynoszą również korzyść ludom słowiańskim, ale lwia część płatności przeznaczona jest dla Żydów, a jedynie pozostała część dla specjalnie zdefiniowanych grup „ofiar.” W ustaleniach dotyczących banków szwajcarskich beneficjentami byli: Żydzi, homoseksualiści, osoby niepełnosprawne fizycznie, Cyganie. Ludy słowiańskie (Polacy i Rosjanie), które rownież były ofiarami hitlerowców, zostały wyłączone. (str. 34). Czy to jest zachodnia sprawiedliwość?

  (Z angielskiego tłumaczył Jan Saski)

  Polubienie

 26. Tylko u nas! Grzegorz Braun: OSTATECZNE BANKRUCTWO „RZECZYPOSPOLITEJ PRZYJACIÓŁ”

  W kolejnej fazie nagonki przeciwko Polsce w sprawie roszczeń majątkowych Żydzi mają oddanych sojuszników w UE i oficjalny patronat USA. Brukselska konferencja na ten temat oznacza spektakularne bankructwo dotychczasowej dyplomacji uników i historycznych urojeń w stosunkach polsko-żydowskich. Tymczasem warszawscy politycy kontynuują w tej sprawie politykę chowania głowy w piasek, a propagandyści tradycyjnie nabierają wody w usta.

  Roszczenia żydowskie, choć pozbawione jakichkolwiek rzeczywistych podstaw prawnych, historycznych czy logicznych, jednak wracają – i to „z siłą wodospadu” (by tak rzec, zapożyczając obrazowe porównanie ze starej reklamy jednego ze środków czyszczących). Na brukselskiej konferencji Europejskiego Instytutu Dziedzictwa Shoah (ESLI) poświęconej sprawie „mienia ocalonych z Holokaustu” Polska wskazana została oskarżycielskim palcem – jako główny winowajca przywłaszczeń i zaniechań, innymi słowy: jako bezwzględny rabuś i bezczelny paser usiłujący uniknąć odpowiedzialności. Aby było zupełnie jasne, że to nie żarty – w charakterze żyranta tej wersji historii wystąpił specjalny delegat rządu amerykańskiego. Jeśli się komuś naprawdę zdawało, że przez zaklinanie rzeczywistości politpoprawnymi frazesami doprowadzi do uchylenia wyroku wydanego na Polskę przez organizacje diaspory i państwo żydowskie – to sprawa ostatecznie się wyjaśnia.

  Na nic zatem kolejne szopki „dialogu i pojednania” – na nic „dni judaizmu” i wyprawy „ad limina” do Tel Awiwu i Nowego Jorku. Na nic wstrzymanie ekshumacji w Jedwabnem i kosztowna erekcja Muzeum Historii Żydów POLIN. Na nic ahistoryczna retoryka „Rzeczypospolitej przyjaciół” prezydenta Dudy, Orzeł Biały dla Szewacha Weissa i kwiaty na grobie Jonatana Netanjahu. Na nic systematyczna wyprzedaż prawdy historycznej i manifestacyjny konformizm względem antyantysemickiej narracji w przemówieniach premier Szydło i prezesa Kaczyńskiego. Na nic kiczowate urojenia z Berkiem Joselewiczem pod Kockiem i Jankielem w Soplicowie; na nic apoteoza Karskiego i licytowanie się na „sprawiedliwych wśród narodów”. Na nic wszystkie rocznicowe szopki i żenada z żółtymi narcyzami w klapie. Na nic serwilizm, asekuranctwo i wazeliniarstwo MSZ, na nic „strategiczne partnerstwo” i „specjalne relacje” MON; na nic nawet pomocna dłoń ministra Macierewicza dla Teatru Żydowskiego. Na nic umizgi ks. dr. Rydzyka w ambasadzie Izraela
  i serdeczności z fałszywymi przyjaciółmi w rodzaju Jonny’ego Danielsa. Na nic nieustanne „odcinanie się” i „cięcie po skrzydłach” – na nic rytualne potępienia i pryncypialna krytyka „wszelkich przejawów antysemityzmu”. Na nic wieczne tłumaczenie, że się nie jest wielbłądem. Wszystko to na nic – bo oto zebrani w Brukseli i tak „domagają się”, a Waszyngton „ponagla”.

  Cóż na to nasi etatowi specjaliści od „dialogu i pojednania”? Ano nic – jak zawsze udają, że nie ma takiego problemu. Cóż na to polskojęzyczne media? Na wszelki wypadek milczą – nie informują ani o samej konferencji, ani o przedstawionym tam „raporcie”, ani o wystąpieniu specjalnego przedstawiciela Departamentu Stanu Thomasa Yazdgerdi, który nas niniejszym oficjalnie „ponaglił” do wypełnienia zobowiązań przyjętych w tzw. deklaracji terezińskiej (od czeskiego miasteczka Terezin). Chodzi o dokument uznający prawowitość i wolę egzekucji roszczeń i uroszczeń żydowskich, który w 2009 r. sygnował w imieniu Rzeczypospolitej ówczesny szef MSZ Bartoszewski. Mało kto wówczas, poza „wołającym na puszczy” Stanisławem Michalkiewiczem, zwracał publicznie uwagę na nieuniknione, zarówno materialne, jak i polityczne konsekwencje takich działań i zaniechań dyplomatycznych. Dziś widać, jak potężne narzędzie szantażu stanowi owa deklaracja – już jako element prawa międzynarodowego uznawany przez USA i UE.

  całość tutaj

  https://polskaniepodlegla.pl/opinie/item/11650-tylko-u-nas-grzegorz-braun-ostateczne-bankructwo-rzeczypospolitej-przyjaciol

  Polubienie

 27. Ludzkość żyje tak, jakby Bóg w ogóle nie istniał

  Homilia wygłoszona w kościele rzymsko-katolickim
  pod wezwaniem Najświętszego Imienia Ma­ryi
  w Rzymie 1 marca 1989 r.

  Jan Paweł II

  „Porządkowi obyczajowemu” pochodzącemu od
  Boga powinniśmy podporządkować całe nasze życie.
  Jego wola – najświętsza wola – powinna obejmować
  wszystko. Dotyczy to wewnętrznej harmonii
  życia. Tak naucza nas Jezus. Nikt nie może służyć
  dwom panom. Nie można służyć rów­nocześnie
  Bogu i mamonie.
  W obecnych czasach ludzkość żyje tak, jakby
  Bóg w ogóle nie istniał, nie był Stwórcą i Panem
  wszechświata, jak również właścicielem wszel­kiego
  bogactwa i skarbów w niebie i na ziemi. Człowiek
  wierzy, że wszystko zawdzięcza swojej pracy oraz
  że może wszystkiego zażądać. Jest dumny ze zdolności,
  którymi obdarzył go Nasz Pan, inaczej nie
  miałby ich!
  Jeśli człowiek wybiera innego
  boga lub innych idoli, to gardzi Bogiem.
  Może Go nawet nienawi­dzić,
  przez co pójdzie do piekła. A co
  jest przy­czyną tego, że człowiek
  tak łatwo schodzi na złą drogę,
  traci orientację i gubi się? To brak
  pokory, gdyż przez to stajemy się
  bezwstydni i pełni pychy. Ludzie
  stawiają zbyt wielkie wymagania,
  bądź mają odwagę liczyć na Miłosierdzie
  Boga. Droga do Miłosierdzia
  stoi otworem jedynie wtedy,
  gdy zwyciężymy nasze ego. Może
  być ona jedynie darem dla pokornych,
  którym Pan obdarowuje
  swoich wiernych, jeśli o to proszą w modlitwie.
  Bóg chłoszcze tych, których umiłował. Bogobojni, to
  znaczy ci, którzy, pełni pokory, uznają, że Pan jest
  Stwórcą wszechświata i ziemi, oddają Mu należną
  cześć, wezmą na siebie z miłością chłostę i karę.
  Powinniśmy w przyszłości spodziewać się no­wej
  chłosty, która będzie silniejsza, niż wszelkie dotychczasowe
  kary. Nikt się przed nią nie uchroni, chyba,
  że z miłością ją na siebie przyjmie. Zostanie wtedy
  zbawiony jak dobry łotr na krzyżu lub zosta­nie na
  zawsze stracony, jeśli się buntuje, tak jak drugi łotr,
  którego zgubiła pycha i bluźnierstwo.
  Najgorsze są bluźnierstwa w stosunku do peł­
  nych miłości słów Boga, którymi obdarza naszą
  biedną ziemię poprzez Matkę i umiłowanego Syna.
  Dlatego konieczne jest okazanie pokory, gdyż nigdy
  nie powinniśmy zapomnieć o tym, Kto przed nami
  stoi!
  Tak jak w kontaktach międzyludzkich przyję-
  te są pewne formy uprzejmości, to w stosunku do
  Boga chcemy o nich zapomnieć? Dlatego ostrzegam
  ponownie przed wszelkimi formami braku
  należnego szacunku, jak np. zakazane w moim
  biskupstwie podawanie Komunii św. na dłoń
  oraz postawa stojąca podczas wielu części liturgii
  Mszy Świętej. Prowadzi to do utraty wła­ściwego
  poczucia doniosłości tego zgromadzenia. To jest nic
  innego jak śmierć naszego Pana i Zbawcy, któremu
  wszystko zawdzięczamy. Za­martwiamy się o ludzką
  ocenę, boimy się, że zo­staniemy wyśmiani, boimy
  się niekorzystnych dla nas skutków
  naszej oceny przez innych,
  a nie bo­imy się Boga? Nie odwo-
  łuję tego, co powiedział jeden z
  moich poprzedników: „dzieje się
  to na wa­szą odpowiedzialność.
  Drodzy biskupi zagranicz­nych
  biskupstw, modlę się za was,
  abyście na czas zrozumieli, że
  droga, którą obraliście jest niewła­ściwa”.
  W tym miejscu, moi umiłowani
  Kapłani, umiłowani Bracia
  i Siostry, dozwolone jest przyjmowanie
  komunii na język i w
  postawie klęczącej. Wszystko,
  co zostało wprowadzone i jest rozpowszechniane
  przez obcych jest nie­dozwolone.

  Mówię to jako wasz Biskup!

  Jan Paweł II

  W związku z wieloma wątpliwościami odnośnie
  prawdziwości niniejszej homilii papieskiej pewna
  pani z Antwerpii złożyła zapytanie w Rzymie. Odpowiedzi
  udzielił biskup Van Lierde, za co jesteśmy
  mu niezmiernie wdzięczni.
  „Watykan, 15 stycznia 1991
  Wielce szanowna Pani,
  Otrzymałem Pani list z dnia 21 listopada 1990
  i pomimo wielu różnorodnych zajęć i obowiązków,
  udzielam Pani odpowiedzi: homilia Ojca Świętego
  jest autentyczna.
  Życzę wiele szczęścia, a przede wszystkim Błogosławieństwa
  Bożego w 1991 roku.
  W Chrystusie,
  + Petrus Canesius van Lierde”

  Click to access Michael-polish-2010-aug-sept-p-3.pdf

  Polubienie

 28. „Polskie urzędy otrzymały od Ministerstwa Obrony polecenie gromadzenia informacji o mieszkających na terytorium państwa obcokrajowcach – podają polskie media.”

  Zapewne chodzi o pewne plemię słowiańskie. bezprawnie zajmujące tereny Polin, jakie historycznie należą się Żydom – gajowy Marucha

  Polubienie

 29. Popatrz matko, popatrz ojcze oto idą dwaj folksdojcze, co za hańba co za wstyd, jeden Polak, drugi żyd. pisze:

  Męczeństwo czyli gówniarstwo „legendarnego” Władysława Frasyniuka – Stanisław Michalkiewicz

  Polubienie

 30. Cześć . Słyszałem ze tu cenzury niema – jeśli to prawda to YEBAĆ w dvpe żydów z wiejskiej.” Ich hucpiarskie „oburzenie ” płynie śmierdzącym rynsztokiem koło Antysemickiej Kamienicy HGW, na Noakowskiegp 16. Szechter i PO to pomioty SSmańsko – faszystowskie, antysemickie dżykie szwynie „

  Polubienie

 31. Prezydentowi Trumpowi skończyła się cierpliwość w sprawie Korei Północnej. I słusznie. Do czego to podobne, aby jakieś zasrane państewko w Azji nie lizało rytualnie dupy USA i Izraelowi? To jest podobne do prowokacji.

  Polubienie

 32. ~tak tylko was pytam:
  Czy w Polsce wolno jeszcze pisac COKOLWIEK pozytywnego o Asadzie czy Putinie i COKOLWIEK negatywnego o Makreli, Makaronie, Trumpie czy Netanyahou? Obawiam sie, ze NIE! Dzisiejszy swiat wg Orwella do kwadratu.

  ~Janek Wiśniewski :
  Dla Amerykanow najwazniejsza sprawa w tych dniach jest wlasnie wyzwolenie Syrii od krwawego dyktatora Assada, ktory nie tylko torturuje niemowleta w inkubatorach ale takze ukrywa Bron Chemiczna Masowego Razenia w celu Masowej Zaglady ludnosci cywilnej. Basically he is killing his own people cywilnych.
  Wedlug Wolnych Mediow im. dr. Jozefa Gebbelsa, kontrolowanych przez Zionist Jews, pomaga mu w tym killing dyktator Rosji Putin i dyktator Iranu Ajatollach. Wszycy ci dyktatorzy maja nawet poparcie dyktatora Chin.
  Tymczasem jednak Amerykanie sa juz chyba znudzeni tym przymierzaniem sie do wyzwalania Syrii i w wolnych chwilach likwiduja sie nawzajem bronia defensywna. Osobiscie wole aby Amerykanie masowo i nawzajem „eliminowali sie teraz z gry” w swoim wlasnym kraju raju tj. w Ameryce a przestali „unicestwiac” Afganczykow, Syryjczykow, Irakijczykow, Libijczykow i Koreanczykow Polnocnych.

  ~fessta :
  Amerykański departament stanu wyraził zaniepokojenie nowymi działaniami reżimu Assada albowiem …jak poinformował w piątek w Genewie Andrej Mahecic z agendy ONZ ds. uchodźców, w tym roku blisko pół miliona Syryjczyków wróciło do swoich domów. Jego zdaniem, może to świadczyć o tendencji uchodźców do powrotu.
  Od stycznia br., według danych ONZ, do miejsc zamieszkania powróciło 440 tys. mieszkańców Syrii przesiedlonych w inne rejony kraju. Jak również 33 tys. Syryjczyków, którzy uciekli do krajów ościennych.
  Najwięcej Syryjczyków wróciło do Aleppo, Hamy, Homsu i Damaszku. Jak zaznaczył Mahecic, uchodźcy wracają, choć w tych miastach nie zawsze wzrósł poziom bezpieczeństwa.

  Polubienie

 33. PODPISZ PETYCJE…

  „Dwunastu nawiedzonych prezydentów polskich miast uważają, że migracje to procesy dynamiczne, powszechne i nieuniknione, a na dodatek są one korzystne”. „Polska w 2030r. stanie się krajem imigranckim” – mówił prezydent Adamowicz.
  https://secure.avaaz.org/pl/petition/Prezydent_Polski_PAndrzej_Duda_Premier_Polski_PBeata_Szydlo_Odwolanie_prezydentow_miast/?fMtngmb&pv=41&utm_source=sharetools&utm_medium=facebook&utm_campaign=petition-433299-Prezydent_Polski_PAndrzej_Duda_Premier_Polski_PBeata_Szydlo_Odwolanie_prezydentow_miast&utm_term=Mtngmb%2Bpl

  Polubienie

 34. Pomimo bunczucznych zapowiedzi Kaczynskiego ,ze nie bedzie przyjmowania nachodzcow ,burmistrzowie sobie na to gwizdaja i prowadza swoja polityke….Rzad najwyrazniej liczy sie ze wszystkim ,bo w N.Saczu przeprowadzono symulacje rozrucjow zudzialem nachodzcow ,a w przedszkolach pojawily sie e imamaki …instruujace dzieci w kwestii tajnikow islamu….

  P.S Goscie z ndie: ,warto tu czescie zagladac!

  Polubienie

 35. Aleksander Jabłonowski Zdrada! – 11 prezydentów miast sprowadza nam zarazę i zagładę

  Warto zapamiętać te polskojęzyczne NAZWISKA ZDRAJCÓW:

  Tadeusz Truskolaski – Prezydent Miasta Białegostoku
  Rafał Bruski – Prezydent Miasta Bydgoszcz
  Paweł Adamowicz – Prezydent Miasta Gdańska
  Marcin Krupa – Prezydent Miasta Katowice – wstrzymał się od podpisu?]
  Jacek Majchrowski – Prezydent Miasta Krakowa
  Krzysztof Żuk – Prezydent Miasta Lublin
  Hanna Zdanowska – Prezydent Miasta Łodzi
  Jacek Jaśkowiak – Prezydent Miasta Poznania
  Tadeusz Ferenc – Prezydent Miasta Rzeszowa
  Piotr Krzystek – Prezydent Miasta Szczecin
  Hanna Gronkiewicz-Waltz – Prezydent M. St. Warszawy
  Rafał Dutkiewicz – Prezydent Wrocławia

  Polubienie

 36. „GPC”: ponad setka sędziów nie pokaże, co posiada

  „Spora grupa (sędziów – red.) wykorzystała kruczek prawny, ale po nowelizacji i tak będą musieli pokazać, czego się dorobili” – czytamy w dzisiejszym wydaniu „GPC”.

  Gazeta zwraca uwagę, że „ponad setka sędziów skorzystała z klauzuli »zastrzeżone« – ich oświadczenia majątkowe pozostaną tajne” – czytamy w artykule. Obowiązek publikowania w BIP oświadczeń – zdaniem „GPC” – „wywołał niemal histeryczną reakcję środowiska”.

  Odnosząc się do sędziów, którzy skorzystali z klauzuli »zastrzeżone«, autor materiału pisze: „chociażby w Sądzie Najwyższym chciało tego 25 sędziów, a w 15 przypadkach je uwzględniono”. Poza SN klauzulę tę uzyskało 117 sędziów z całego kraju. Decyzję wydaje właściwy prezes sądu apelacyjnego.

  Więcej w „Gazecie Polskiej Codziennie”.

  http://wiadomosci.onet.pl/kraj/gpc-ponad-setka-sedziow-nie-pokaze-co-posiada/eleydxq

  Polubienie

 37. J’accuse…! Oskarżam…! List otwarty

  Tytuł tego wpisu zapożyczyłem rzecz jasna ze słynnego listu otwartego Emila Zoli do prezydenta Republiki Francuskiej, opublikowanego w 1898 roku. Nie jestem wybitnym pisarzem, ale temat mojego listu otwartego jest w pewnym sensie podobny, ponieważ dotyczy systemu, w którym przyszło nam żyć.
  Postanowiłem go napisać pod wpływem tego, co miałem okazję widzieć na posiedzeniach podkomisji zdrowia w naszym sejmie, dotyczących projektu implementacji dyrektywy tytoniowej. Jestem silnie zbulwersowany wypowiedziami niektórych posłów oraz przedstawicieli rządu, które padły podczas tych dwóch spotkań. Jestem także zbulwersowany całym procesem ustawodawczym – zarówno w czasie rządów PO/PSL, jak też w czasie obecnego rządu PiS.
  Wiem, że profesor Marian Zembala (poseł PO) jest wybitnym kardiochirurgiem. Na posiedzeniach podkomisji kilkakrotnie wygłasza patetyczne stwierdzenie: „przecież wszystkim nam zależy na zdrowiu!”. Niestety, nie przeszkadza mu to wcale w propagowaniu takich zdań, jak: „wszystkie papierosy są tak samo szkodliwe, także te elektroniczne”. Pan profesor zna biegle język angielski. Nie wierzę, że nie słyszał nigdy o raporcie Public Health England czy też Royal College of Physicians. Oba te raporty są dostępne publicznie i jednoznacznie stwierdzają, że szkodliwość elektronicznych inhalatorów nikotyny – EIN (jak powinno się nazywać e-papierosy) jest nieporównanie mniejsza niż papierosów konwencjonalnych. Wynika to jednoznacznie z setek dostępnych choćby w PubMed badań naukowych. I nie są to w większości badania prowadzone czy zlecane przez firmy z branży. Co więcej – pan poseł posuwa się znacznie dalej w swoich insynuacjach sugerując wprost, że producenci informują, że są one nieszkodliwe. To już jest zwykłe kłamstwo, niegodne posła i profesora, człowieka inteligentnego. Bo nie wątpię w inteligencję pana Zembali. Ale właśnie dlatego – j’accuse! Oskarżam!
  Co więcej, na ostatnim posiedzeniu podkomisji, pan poseł Zembala zabrał nagle głos mówiąc o tym, że EIN powinny zostać dodatkowo opodatkowane. Wtórował mu wiceminister zdrowia, pan Pinkas, a całość wyglądała na typową „ustawkę”. Jest bowiem zadziwiające, że nagle na posiedzeniu komisji ZDROWIA poruszane są tematy, będące w gestii komisji FINANSÓW.
  O co tak naprawdę chodzi? Moim zdaniem o rzecz bardzo prostą – aby produkt nieporównanie mniej szkodliwy został obciążony przez państwo dodatkowym podatkiem, takim jak zwykłe, bardzo szkodliwe papierosy. Czy tak powinien mówić ktoś, kto twierdzi, że zależy mu na zdrowiu? Panie doktorze – to jest już skrajna hipokryzja! To nie jest chęć pomocy palaczom, ale koncernom tytoniowym. I jest Pan zbyt inteligentnym człowiekiem, aby tego nie wiedzieć. I trzeba sobie powiedzieć wprost – każda próba zrównania EIN z paleniem tytoniu jest de facto zbrodnią dokonywaną z premedytacją. A jeśli takiej zbrodni dokonuje lekarz, jest to tym bardziej przerażające. Czy zapomnieliście panowie o fundamentalnej zasadzie primum non nocere?

  J’accuse vous, posłowie przygotowujący implementację dyrektywy. Oskarżam was! O to, że do projektu dodaliście niewymagany przez Brukselę zakaz sprzedaży zdalnej oraz transgranicznej. Wszyscy doskonale zdajecie sobie sprawę, że zwykłe papierosy można kupić praktycznie wszędzie, nawet w malutkim wiejskim sklepiku. Nie trzeba specjalnie szukać. A wy jednym ruchem pozbawiacie ludzi z małych miejscowości dostępu do LEGALNEGO produktu, jakim są elektroniczne inhalatory nikotyny. Kto na tym zyskuje? Nietrudno się domyślić, że tylko koncerny tytoniowe.

  J’accuse vous – oskarżam was, przedstawiciele rządu, którzy idziecie z posłami ręka w rękę. Nie przyjmujecie informacji, które są przesyłane z co najmniej kilku źródeł. Udajecie, że nie ma dziesiątek prac naukowych, które wam wysyłaliśmy przez cały czas. Twardo optujecie za tym, aby EIN były uznane za wyroby tytoniowe. Nie jest dla was ważne, że palenie jest śmiertelnie niebezpieczne, a wszystko, co daje szansę walki z paleniem tytoniu, jest nadzieją. Bo wy tak naprawdę dbacie tylko o dobre samopoczucie koncernów tytoniowych. Jesteście (w najlepszym przypadku) zwykłymi hipokrytami – i najwyższy czas, aby ktoś wam to powiedział wprost.

  Nie chce mi się wierzyć, że nie zdajecie sobie sprawy z tego, że ta walka toczy się o życie kilku milionów palaczy tytoniu. Waszymi nieprzemyślanymi decyzjami skazujecie ich na śmierć. Powolną i bolesną. Robicie to zrównując palenie tytoniu z używaniem tzw. e-papierosów i przy pomocy absolutnie nieuzasadnionego zakazu sprzedaży zdalnej ograniczając dostęp do nich większości ludzi. Nie wierzę, że nie zdajecie sobie sprawy z tego, że powstanie szara strefa oraz czarny rynek.
  Pierwszy raz w historii ludzie będą na czarnym rynku poszukiwać nie tego, co jest zabjcze, ale tego, co mniej szkodzi.

  Ustawa czeka w parlamencie. Wykreślenie z niej niedorzecznych fragmentów jest tylko kwestią zgody politycznej – ponad podziałami. I to właśnie zostawiam waszej refleksji. Pamiętajcie o tym, gdy będziecie w lipcu obradować nad drukiem nr 432. Decydujecie o życiu (albo śmierci, tak – śmierci!) milionów ludzi – nie zapominajcie o tym. A my będziemy do końca pamiętać, kto i jak głosował. To wszystko pozostanie w archiwach.

  Drodzy Czytelnicy! Jeśli zgadzacie się z tym, co powyżej napisałem, dajcie temu wyraz w (wyważonych) komentarzach. Jeśli chcielibyście coś dodać od siebie, zróbcie to śmiało. To już naprawdę ostatnia okazja, aby dać głos. Larum grają!
  Ceterum censeo Directiva Tobaccorum delendam esse!
  (A poza tym uważam, że Dyrektywa Tytoniowa winna być zniszczona!)

  https://starychemik.wordpress.com/2016/06/27/jaccuse-oskarzam-list-otwarty/

  Polubienie

 38. Ogólnopolskie Stowarzyszenie Wiedzy o Szczepieniach „STOP NOP”

  SAMORZĄD LEKARSKI CENZURUJE LEKARZY – DR JERZY JAŚKOWSKI BEZ PRAWA WYKONYWANIA ZAWODU

  Dr Jerzy Jaśkowski z zawieszonym prawem wykonywania zawodu m.in. za krytykowanie niepopularnej i kontrowersyjnej szczepionki przeciw grypie.

  Samorząd lekarski cenzuruje i godzi w godność lekarzy! Pozbawia pacjentów prawa do rzetelnej informacji medycznej!

  Donosi o tym zdarzeniu czasopismo medyczne finansowane przez koncerny farmaceutyczne https://podyplomie.pl/medical-tribune/27896,mobilizacja-wiedzy-kontra-demonstracja krytykując protest rodziców małych pacjentów o prawo do świadomej zgody i wolność wyboru, z której korzystają obywatele 17 państw europejskich. Wymienione są również nazwiska kilku innych odważnych lekarzy, których izba lekarska próbuje zastraszyć.

  Polska to kraj, w którym lekarzowi stającemu po stronie pacjenta samorząd może odebrać prawo do pracyi i wierność etycezawodu. Ten sam samorząd, który bierze pieniądze od przemysłu.

  Lekarze! Czy pozwolicie żeby sprowadzano Was do roli wyrobników, żeby odbierano Wam wszelkie prawa?

  Czy pozwolicie zamykać sobie usta bez prawa do własnych obserwacji i opinii?

  Po co studia, po co konieczność ciągłej edukacji, skoro i tak jesteście zmuszani do wygłaszania odgórnie narzuconych opinii, realizowania procedur opracowanych przez przemysł farmaceutyczny?

  Pacjenci! Czy czujecie się bezpiecznie? Dzisiaj to kwestia szczepień, a za chwilę będzie to dotyczyło wszystkich leków i procedur medycznych. Kto nam powie prawdę?

  Gdyby lekarze mogli mówić otwarcie, już dawno wszystko o co walczy STOP NOP mogło by się zmienić…

  Rzetelna informacja o ryzyku, indywidualne podejście do naszych dzieci, wnikliwa obserwacja powikłań oraz wycofanie zbędnych i niebezpiecznych preparatów.

  Nasza petycja „Stop lobbystom koncernów farmaceutycznych w administracji publicznej” powstała żeby zapobiec niszczeniu lekarzy, jednak nie zatrzymała tego procesu. Wręcz przeciwnie sama ma zostać ocenzurowana.

  PODPISZ PETYCJĘ O ZAPRZESTANIE TEGO PROCEDERU. STAŃ W OBRONIE LEKARZY

  http://zmienmy.to/petycja/stop-lobbystom-koncernow-farmaceutycznych-w-administracji-publicznej/

  STOP NOP WSPIERA PRAWNIE CENZUROWANYCH LEKARZY. PRZEKAŻ DAROWIZNĘ!

  http://stopnop.com.pl/przekaz-darowizne/

  WEŹ UDZIAŁ W KONFERENCJI „SZCZEPIENIA XXI WIEKU” Z UDZIAŁEM ODWAŻNYCH LEKARZY

  http://fundacja-qlt.pl/?konferencja-szczepienia-xxi-wieku-,179

  Wnioski z badania Cochrane Collaboration, na które powoływał się dr Jerzy Jaśkowski mówi:

  „Ze względu na NISKĄ JAKOŚĆ dostępnych danych naukowych, nie można wyciągnąć wniosków na temat skuteczności szczepień przeciwko grypie wśród osób w wieku 65 lat lub starszych.”

  Źródło: http://www.cochrane.org/pl/CD004876/szczepienia-ochronne-w-zapobieganiu-grypie-sezonowej-i-jej-powiklaniom-wsrod-osob-w-wieku-65-lat-ih

  http://onlinelibrary.wiley.com/doi/10.1002/14651858.CD004876.pub3/abstract;jsessionid=AC188D3C6C6E6FE9C5E1BE8C0A78D4FE.f02t03

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/dr-jerzy-jaskowski-bez-prawa-wykonywania-zawodu-samorzad-lekarski-cenzuruje-lekarzy-2017-08

  Polubienie

 39. Prezydent Putin ostrzega przed „globalną katastrofą z mnóstwem ofiar”

  http://wiadomosci.onet.pl/swiat/prezydent-putin-ostrzega-przed-globalna-katastrofa-z-mnostwem-ofiar/0ms4609

  ~andres:
  Kto zarabia na koreańskim kryzysie?
  Japonia zakupi w USA nowe uzbrojenie za 48 mld USD.
  Korea Południowa zakupu to uzbrojenie za 38 mld USD.
  Tak właśnie, jak miejskie bańdziorki, USA wymusza płacenie haraczu przez te państwa, które bierze w „opiekę”…
  Do tego USA chcą w ten sposób przydusić Chiny i Rosję, które będą musiały również zainwestować w dodatkowe uzbrojenie.
  Tak to się robi – „demokratycznie” i w sposób „cywilizowany”.

  ~enta:
  To nie Korea Północna zabija od 16 lat ludzi w Afganistanie. W tym czasie poległo tam już kilkaset tysięcy Afgańczyków.
  To nie Korea Północna już od 14 lat morduje Irakijczyków. Poległo tam już ponad milion cywilów.
  To nie Korea Północna bombardowała Jugosławię, i nie Korea Północna zniszczyła kwitnącą niegdyś Libię.
  To nie Korea Północna zniszczyła Syrię.

  ~adam :
  Dzisiaj trzeba pogratulować rosyjskim i syryjskim żołnierzom wyzwolenia kolejnego miasta, które od 4 lat utrzymywały różnej maści bandy islamskich radykałów przy wydatnej pomocy USRAELA .Dodatkowo terroryści stracili kolejny strategiczny punkt wydobycia ropy. Bogu dzięki! Dlaczego polska telewizja nie pokazuję, jak cieszą się Syryjczycy, zwyczajni obywatele wyzwolonych miast?
  Dlaczego nic na ten temat nie piszą? Coraz bardziej widać, kto po czyjej stronie był i jest w Syrii – żenada!!!!

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s