Zmienić nazwę z ‚Wirtualna Polonia’ na ‚Wirtualny Polin’


cenzura_niewola_slide

Wielce zasłużony, a nawet historyczny portal Wirtualna Polonia, prowadzony przez W. Kulińskiego coraz bardziej schodzi na psy.

Od dawna widoczny, a słabo skrywany filosemityzm przeszedł od jakiegoś czasu na otwarte czy bezczelne propagowanie żydów i żydostwa w tym portalu.

Nie wiemy jakie są tego motywy, odkrycie własnych korzeni, związki rodzinne, strach przed terrorem czy stosunki towarzyskie, ale to jest tu i teraz bez znaczenia. Wirtualna Polonia prowadzi publicystykę szkodliwą społecznie i trzeba ku temu podjąć jakieś kroki.

Sprawy toczą się coraz szybciej, bo od okresu lansowania przez W. Polonię żyda Brauna na prezydenta, portal ten popadł w totalny żydofilski amok i po obecnych wybrykach Brauna, zapraszającego żydów do Polski oraz nakłaniania do „zadbania o kierkuty” – a co opublikowano pod linkami http://wirtualnapolonia.com/ http://wirtualnapolonia.com/2015/08/19/grzegorz-braun-zachecmy-zydow-do-dbania-o-miejsca-pochowku-swoich-zmarlych/ https://www.facebook.com/events/1686673374885660/ – nie można już dłużej milczeć.

Najwyższa pora powiedzieć dosyć! Tak czytelnicy, jak i portale czy blogerzy muszą dać wyraz swych negatywnych sądów o tej żydowskiej działalności Wirtualnej Polonii.

To nasza polska przestrzeń i nie może tam być miejsca na sprawy żydowskie, a tym bardziej na formowanie żydowskich instrumentów w Polsce, które zawsze biją w nasze interesy, a obecnie – co widać – są główną „polską” racją stanu.

Te dotychczasowe brednie masowo wypluwane przez Brauna, który na tym koniku koniecznie chce załatwić sobie jakąś polityczną synekurę, „chowają się” wręcz wobec chorego obłąkania, polegającego na wyrażaniu troski o żydowskie kirkuty w Polsce, a co Wirtualna Polonia słowami żyda Brauna popularyzuje. Są to „ważkie” problemy żydowskie w Polsce. Które „trzeba naświetlić” ogółowi polskiego motłochu, jakby tam nie było problemów polskich. Ale co najgorsze, to Wirtualna Polonia wzywa żydów do zaznaczania „żydowskich obszarów” w Polsce, gdzie kirkuty – jak wiadomo – są już od dawana obszarami wyłączony spod polskiej jurysdykcji.

Przykład Karmelitanek w Oświęcimiu to wielki krater grzechu pierworodnego Polaków, o którym się nie mówi i lada chwila zapomni. A to i grzech laicki, narodowy, jak i grzech wymierzony w samo serce naszej Wiary.

Gazeta Warszawska

Źródło: Zmienić nazwę z ‚Wirtualna Polonia’ na ‚Wirtualny Polin’

28 myśli w temacie “Zmienić nazwę z ‚Wirtualna Polonia’ na ‚Wirtualny Polin’

 1. „Wielce zasłużony, a nawet historyczny portal Wirtualna Polonia, prowadzony przez W. Kulińskiego coraz bardziej schodzi na psy.”
  – więc nie schodzi bo już nie działa a nowy jeszcze właściwie nie zaczął. Nie schodził i przedtem bo dopóki żył Włodek to pomimo jego ciężkiej choroby trzymał i poziom i tempo. Czasem nie mogłem nadążyć czytać. Nie był filosemicki ani też antysemicki a raczej właśnie jak mawia Braun „judeorealistyczny”. Taki też jest sam Grzegorz Braun, który był obecny na Starej, kochanej Wirtualnej Polonii dlatego, że ma coś istotnego do powiedzenia i sami internauci podsuwali wykłady Brauna Włodkowi do publikowania. Między innymi i ja sam.
  Powyższy wpis to prowokacyjny paszkwil, być może celowo złośliwy żeby obudzić nieco towarzystwo kompletnie nieaktywne, jednak zarzuty w nim stawiane są kompletnie nietrafione. Zamiast pisać o filosemityzmie, mogłeś autorze napisać o faszyzmie. Przecież na starej Wirtualnej Polonii Włodek opublikował całą „Main Kampf” Hitlera. Nie zauważyłeś?

  Polubienie

  • Zaznaczam, że to nie ja jestem autorem. Ale rzeczywiście, zamieściłem ten tekst aby dać impuls. Być może są osoby, które podzielają pogląd autora wyżej zamieszczonego artykułu. Nie obawiajmy się krytyki, nauczmy się, jak ją wykorzystać dla dobra sprawy.

   Polubienie

   • To poczatek a juz zastrzezenia. To nie jest jeszcze czas by takie ….teksty poddawac pod dyskusje , jeszcze przed pogrzebem sp. Wlodka. Drugi dziwny moment, to zdanie „tNie obawiajmy się krytyki, nauczmy się, jak ją wykorzystać dla dobra sprawy.”. Ze wzgledu na okolicznosci nie pociagne tego pouczajacego tematu.
    Pozdrawiam.

    Polubienie

    • Te „zastrzeżenia” to przypominam, że nie są mojego autorstwa. W tekscie podano źródło, więc nie do mnie proszę kierować żale. Zdaję sobie sprawę, że smutek po odejściu śp. Włodka Kulińskiego długo jeszcze będzie gościł w sercach naszych, tylko że ten smutek w samotności przerodzić się może w zapomnienie. Jeżeli Państwo uważacie, że należy wyczekać w ciszy do 15 lipca 2016 r. to tak będzie. Lecz do tego czasu, większość zaiteresowanych uznać może, że kontynuacja ideii na tej stronie „padła”. Reguły netu są niemiłosiernie bezlitosne.
     pozdrawiam

     Polubienie

 2. Witam wszystkich bardzo serdecznie!
  „…Powyższy wpis to prowokacyjny paszkwil, być może celowo złośliwy żeby obudzić nieco towarzystwo kompletnie nieaktywne, jednak zarzuty w nim stawiane są kompletnie nietrafione…”
  Panie Artrurze, jak zwykle jest pan chyba najblizszy prawdy…. 🙂
  Nieudolny jednakowoz ten paszkwil – hehehe …
  Oczywiscie bardzo chcialabym wierzyc, ze anonimowy paszkwilant mial ochote nas obudzic z letargu ale obawiam sie, ze mial zupelnie inny cel.
  Wypozyczyl sobie „Wirtualna bis” by dac upust jakkiejs frustracji. Moze frustracji zwiazanej z rosnaca popularnoscia Grzegorza Brauna? Moze my mu przeszkadzamy? Chcial dokopac Braunowi ale… nie wyszlo. Grzegorza Brauna zawsze bylo duzo na Wirtualnej za Wlodka i dalej bedzie go duzo, bo Grzegorz Braun nam pasuje. I tyle. Glupkowaty zarzut w sprawie zydowskich cmentarzy tez uderza jak kula w plot. Braun slusznie domaga sie by o zydowskie groby i cmentarze zadbali sami Zydzi a nie zwalali tego na barki i kieszenie Polakow.
  Jednakowoz bardzo zastanawia mnie z jakich to waznych powodow Gazeta Warszawska zaczela nam sie tak pilnie przygladac. Moze miala nadzieje, ze wraz z odejsciem Wlodka odejdzie Wirtualna Polonia?
  Nie odeszla.
  Ide o zaklad, ze nastepny atak na Wirtualna Bis bedzie dotyczyl naszego stosunku do Rosji tak roznego od rusofobii Gazety Warszawskiej 🙂
  Czekam z niecierpliwoscia na wypociny nastepnego anonima 🙂

  Pozdrawiam wszystkich, ktorzy sie dzis wypowiedzieli
  Dobrego tygodnia wszystkim zycze
  jahalinka

  Polubienie

 3. Europejski Instytut Dziedzictwa Zagłady oskarża Polskę ws. zwrotu mienia żydowskiego

  Instytut zarzuca Polsce, że „jako jedyny kraj Unii Europejskiej nie wywiązuje się z deklaracji, by stworzyć prawo pozwalające na zwrot mienia żydowskiego zarekwirowanego podczas II Wojny Światowej”.

  Instytut oskarża Polskę ws. zwrotu mienia żydowskiego
  Foto: istock Instytut oskarża Polskę ws. zwrotu mienia żydowskiego

  Europejski Instytut Dziedzictwa Zagłady został powołany na mocy Deklaracji Terezińskiej z 2009 roku o stworzeniu przejrzystych procedur oddawania mienia przejętego podczas Holocaustu. Organizacja ma zajmować się restytucją majątku żydowskich ofiar wojny oraz gromadzeniem danych o tym, jak sygnatariusze realizują zasady Deklaracji Terezińskiej.

  Raport Instytutu ma się ukazać pojutrze, ale dziś pisze o nim brytyjski „Guardian”. Według dziennika, autorzy dokumentu oskarżą Polskę o to, że jest „najbardziej jaskrawym przykładem” niewywiązywania się z deklaracji z 2009 roku.

  W raporcie napisano, że „spośród państw Europy Wschodniej Bośnia i Hercegowina oraz Polska są jedynymi, które nie ustanowiły całościowego systemu restytucji prywatnej własności odebranej podczas Holocaustu lub w erze komunizmu”. Jego autorzy dodają, że na Zachodzie systemy takie zostały stworzone relatywnie szybko po wojnie, po drugiej stronie żelaznej kurtyny tak się nie stało, bo reżimy komunistyczne się temu opierały.

  „Guardian” pisze, że nad Wisłą istnieje ogólna ścieżka prawna dla chcących odzyskać swoją własność, a brak jest specjalnych rozwiązań dla ludzi pochodzenia żydowskiego.

  Dziennik cytuje w tym kontekście zeszłoroczne słowa szefa polskiej dyplomacji, Witolda Waszczykowskiego, podkreślającego, że „etniczne czy religijne tło nie ma znaczenia, polskie prawo wszystkich traktuje tak samo”, a „każda osoba fizyczna lub prawna lub jej potomek ma prawo odzyskać własność zagarniętą przez niemieckich nazistów, adze sowieckie lub komunistyczny reżim powojenny”.

  Według „Guardiana”, autorzy raportu nie zgadzają się z tym stanowiskiem. „Zwykłe prawodawstwo dotyczy zwykłych wydarzeń. Holocaust nim nie był” – napisano w dokumencie. Według jego autorów, w związku z tym niewiele jest sensu w stosowaniu takich praw do sytuacji, w której nagle majątek traci właściciela w wyniku masowego morderstwa milionów ludzi”.

  Deklarację Terezińską podpisało 46 krajów, wśród nich Polska. Ma on naturę polityczną, nie prawną.

  http://wiadomosci.onet.pl/swiat/europejski-instytut-dziedzictwa-zaglady-oskarza-polske-ws-zwrotu-mienia-zydowskiego/d6r646r

  Polubienie

 4. ~Polska juz zapłaciła!!!!!!!!!!!!!!! :
  Z prawnego punktu widzenia najważniejsze jest to, że Żydzi, którzy utracili majątki w Polsce podczas II wojny światowej, otrzymali już pełne zadośćuczynienie. Odszkodowanie za skutki Holokaustu zostało wypłacone – jak najbardziej słusznie – przez państwo niemieckie. Bo to przecież Niemcy napadły na Polskę, odebrały Żydom majątki, zorganizowały i przeprowadziły Zagładę. I za te krzywdy, za zabór żydowskiego mienia, należycie zapłaciły.
  Na mocy traktatu z 1952 r. między Izraelem a NRF państwo niemieckie przekazało ok. 3,5 mld marek tytułem zadośćuczynienia. Ponadto udzielało Izraelowi corocznej pomocy gospodarczej i finansowej. Łączną wartość wszystkich świadczeń z Niemiec na rzecz Izraela i jego obywateli oszacowano na prawie 60 mld marek.
  O tym, że była to należyta zapłata i pełne zadośćuczynienie, świadczy fakt, iż środowiska żydowskie nie zgłaszają żadnych roszczeń wobec Niemiec, a z terminologii stosowanej w USA i Izraelu zniknęło już pojęcie „niemieckich obozów koncentracyjnych”
  … ,,Umowy odszkodowawcze Polska podpisała z 12 krajami Europy Zachodniej oraz z Kanadą i USA (patrz tabelka). Osoby fizyczne i prawne z tych właśnie państw posiadały największe udziały w mieniu zagranicznym skonfiskowanym od 1944 r. przez PRL.
  Nie ma na tej liście Włoch, Hiszpanii i Finlandii (uznanych, w przypadku dwóch ostatnich państw niezbyt słusznie, za sojuszników III Rzeszy). Jest natomiast Austria, drugie po Niemczech państwo nazistowskie, z tym, że PRL nie wypłaciła odszkodowań za majątki w Polsce nabyte przez Austriaków od III Rzeszy ani za jakiekolwiek spółki austriackie na ziemi polskiej założone po 1 września 1939 r. Nie ma też powojennych krajów komunistycznych uznanych za „bratnie” ani państw, które bardzo mało utraciły w Polsce.
  Wartość odszkodowań przekazanych przez Polskę 14 państwom wyniosła, łącznie i w przeliczeniu, ponad 250 mln dol. Dziś odpowiada to kwocie 1,2 mld dol. Trzeba przyznać, że nie była ona wygórowana. Wspomniane sumy nie zostały jednak wzięte z sufitu, lecz wynegocjowane przez umawiające się strony. Odszkodowania za odebrane mienie wyliczano dość rzetelnie. Funkcjonowały wspólne zespoły ekspertów z obu stron, najpierw oceniano to, co zostało z majątku w porównaniu ze stanem przedwojennym, potem wyceniano składniki mienia, by ustalić wysokość należnych sum.
  Państwa zachodnie negocjujące te umowy brały pod uwagę, że Polski, kraju biednego i zrujnowanego, który od pierwszego dnia był w koalicji antyhitlerowskiej, nie stać na wysokie odszkodowania. Wiedziano, że mienie skonfiskowane przez PRL też ucierpiało w czasie wojny. Dlatego przyjęto realną wartość rekompensat, tak by Polska mogła unieść ich ciężar. Trzeba pamiętać o tym i dziś przy rozstrzyganiu wszelkich roszczeń reprywatyzacyjnych”… .
  https://www.tygodnikprzeglad.pl

  ~dajcie dobry przyklad :
  a moze ta swiatowa wspolnota wiecznie placzacych da dobry przyklad i nakloni wladze Izraela do zastosowania sie do rezolucji ONZ i zaprzestanie codziennego grabienia mienia Palestynczykow oraz odda im wszystkie zagrabione ziemie, z ktorych ich po prostu brutalnie wyrzucili i na ktorych wybudowali i nadal buduja swoje osiedla!!
  Tu oczywiscie „wielki brat” nie zmusza nalotami ani bombardowaniem, jak w Iraku, Syrii, Jugoslawii itp. do posluszenstwa – ktos wie dlaczego??

  ~Venom :
  To jest jedna wielka żydowska hucpa i pazerność. Prawo co do zwrotu majątku w Polsce jest. Na tej zasadzie zwrócono dom w którym urodził się papież JP II w Wadowicach. Zwrócono go żydowskiemu spadkobiercy rodziny Balamuthów a od niej odkupiła go Fundacja Krauzego i przekazała kościołowi. Nie ma takiego prawa na świecie aby takie majątki pozbawione spadkobierców przekazywać … no komu? Jakie prawo do niego mają żydzi z Izraela czy USA. W dodatku jego zwrot w postaci majątku, gotówki czy innej formie oznaczałby że Polska była współsprawcą zagłady żydów polskich. No to byłby totalny absurd. Dlatego jak chcą odszkodowań to niech zwrócą się do rzeczywistych sprawców. Bo to nie Polska i Polacy wywołali II w. św. i to nie my mordowaliśmy swoich żydowskich obywateli. Nie ten adres.

  Polubienie

 5. ~Wewr :
  A zasiedzenie po 30 latach to jak ma się do tego ??? Zwrot kosztów utrzymania i płacenia podatków i ogrzewania, ochrona przed wszelkimi wandalami ?!?! Dom nieogrzewany po 10 latach to ruina !!!! Więc niech zapłacą nam Niemcy za wymordowanych, grabież i niewolniczą pracę tylko po cenach takich jak od nas się wymaga !!!! A jak Żyd wykorzystywał Polaków do pracy przed wojną a to była niewolnicza praca za grosze w żydowskich fabrykach. Bida była taka, że dzieci szły na służbę od 7 roku życia, bo na jedzenie nie wystarczało, a odszkodowanie, gdzie ?!?! Ograbili wszystkich i teraz też, tylko patrzeć jak zrobią kryzysik kontrolowany i wojna będzie, pozbędą się nadmiaru swoich (tych biedniejszych) by mieć więcej za kolejne odszkodowania ! To taki naród bez granic …,…. bo chcą wszystko na swoich warunkach . Kuzyn pracował za granicą i nikt tak go nie oszukał jak Żyd ! Wszyscy wiedzą, że praca u nich jest ciężka i za pół darmo ! Bo idź do sądu w obcym kraju …..

  Polubienie

 6. Bez paniki Panowie! Prezydent Duda juz zaprosil do Polski Komitet Zydow Amerykanskich i w czasie spotkania w nowo otwartej placowce w Warszawie wspominal, ze rozpoczna sie prace nad ustawa dotyczaca zwrotu tego mienia. Jezeli juz kogos obwiniac o opieszalosc w tej sprawie to chyba tylko poprzedni rzad. Przypomne takze, ze wsrod ciezko pokrzywdzonych jest takze tesc prezydenta.

  Polubienie

 7. Konia z rzedem dla azdego kto odnajdzie w sieci historyczny wywiad Grzegorza Brauna z Szewachem Weissem. Prawda, ze glupio ten wywiad z antypolskimi wpadkami Weissa pokazywac w sytuacji gdy prezydent Andrzej Duda wlasnie odznaczyll go najwyzszym polskim odznaczeniem .
  Biedna ta nasza Ojczyzna…

  Polubienie

 8. Szanowne kolezenstwo mi wybaczy ale dzis mam percepcje jak po jakims wielkim kacu…hmmmm.

  Pomylilam sie piszac, ze paszkwilant wypozyczyl sobie Wirtualna Bis choc mial on oczywiscie na mysli Wirtualna Polonie, jeszcze Wlodkowa. A potem weszlam w slepa uliczke bezpodstawnie sugerujac, ze paszkwilant interesuja sie nasza Wirtualna Bis. Moze sie i nteresuja ale nie wynika to przeciez z paszkwilu napisanego prawie dwa lata temu.
  Przepraszam za moja nieuwage i rozkojarzenie.

  Polubienie

 9. Panie Adminie! No to „po ptokach” jak mawiaja madrzy Slazacy 🙂
  Teraz oprocz inwektyw w rodzaju „ruskiego agenta” zaczna przyklejac panu Wojtkowi zydowskie pochodzenie. A beda to jak zwykle robic najbardziej zaangazowani w depolonizacje tzw. polscy Zydzi. Podobnie jak zrobili z Grzegorzem Braunem.

  Polubienie

 10. Sto lat dla wielkiego polskiego patrioty, profesora Jerzego Roberta Nowaka!!!! pisze:

  Alfabet Jerzego Roberta Nowaka: D – Andrzej Duda (Część 1)

  Polubienie

 11. Jeśli w tym artykule jest mowa o Grzegorzu Braunie to jestem pod wpływem szoku na ogrom jadu jaki wypluto pod jego adresem.
  Grzegorz Braun jest pochodzenia żydowskiego, czego nie ukrywa, ale jest Katolikiem i oddanym Polskim patriota, równie ostro krytykującym żydowską dominacje w Polsce. Błędem jest wsadzać wszystkich polskich obywateli żydowskiego pochodzenia do jednego worka! Wprawdzie jest tylko garstka uczciwych polskich żydów, ale jednak tacy istnieją i nie należy ich izolować! Jestem przewrażliwiona negatywnym wpływem środowisk żydowskich na polska politykę, ale do Brauna mam ogromny szacunek i widzę w nim rzetelnego obywatela Polski, świetnie zorientowanego tez w polityce zagranicznej. Powyższy artykuł bardzo mnie zbulwersował i oceniam go niezmiernie krytycznie. Hańba !

  Polubienie

  • Szanowna Pani HKW, ten artykuł został zamieszczony mniej więcej dwa lata temu w Gazecie Warszawskiej link do źródła: http://gazetawarszawska.com/pugnae/2025-wirtualny-polin#.V3BqfKVJGxk.wordpress

   Zamieściłem ten artykuł, gdyż zawierał tony krytyczne w stosunku do portalu Wirtualna Polonia, który wówczas prowadzony był przez ŚP. Włodka Kulińskiego. Celem moim było ukazanie alternatywnego spojrzenia na pewne sprawy, w tym słów bardziej czy mniej zasłużonej krytyki wobec samego portalu. Pan Grzegorz Braun, jest człowiekiem działającym moim zdaniem jak na razie bez większych „wpadek”. Niemniej powinniśmy mieć na względzie to, że również on podlega prawom naturalnym i ewoluuje w postępie liniowym. Różnie można oceniać jego ówczesną wypowiedź, być może obecnie już by tak nie postąpił. Tego nie wiem, lecz jest to jasna wskazówka, aby nigdy tak do końca nie zawierzać osobom promującym się na lidera. Trzeba mieć zawsze odwagę „punktować” każdą podejrzaną wypowiedź i żądać wyjaśnień.

   Polubienie

   • Proszę wybaczyć mi nieświadomość o sytuacji Włodka Kulińskiego. Na artykuł natrafiłam dziś przypadkowo szukając śladów powstawania organizacji podobnej do Narodowego Frontu Polski lub Polaków. Jestem głęboko przejęta sytuacja w Polsce i w Europie. Mam ogromny szacunek do Wojtka Olszańskiego oraz jego odważnej działalności. Z uwaga słucham wypowiedzi Brauna i wszystko co mówi pokrywa się z tym co czytam również na lamach niezależnych media w języku Angielskim. Stad moje przekonanie co jego osoby. Nie widzę nic złego w tym, iż kandydował na stanowisko prezydenta. Nie on jeden. Niejaki Marian Kowalski, sekciarz i towarzysz pastora Chojeckiego próbował również. Tymczasem podsuwają Polakom polsko-języcznych liderów wytresowanych w Stanach Zjednoczonych, którym ciężko jakoś przychodzi rozliczyć się ze sprzedawczykami z poprzedniej kadencji, co jest bardzo podejrzane. Ja stawiam na Brauna. Warto dać mu szanse. Obecny rząd okazuje się być zbyt pro-ukraiński zapominając o poprawieniu dobrobytu swoich podatników. Większość osobników w rządzie jest pochodzenia żydowskiego i nawet ukraińskiego, pozostałości z post-Magdalenkowego stołu. Braun – to jak powiew świeżego powietrza, bo mało kto ma odwagę przedstawiać rzeczywistość taka jaka jest. Czy widział pan Brauna w TVN? Pozdrawiam

    Polubienie

 12. jahalinko złota!
  Ten bełkot z wątkiem Grzegorza Brauna poronił niejaki Krzysztof Cierpisz. Dziwię się, że tego nie wiesz.
  A Twój ulubiony bloger Ryvan jakby stanął po stronie wiecznie cierpiącego Cierpisza (może się mylę. czasem nie łapię jego myślowych skrótów), też tego nie zauważyłaś.
  Ty to masz dobre serce….

  Polubienie

 13. Konia z rzedem dla azdego kto odnajdzie w sieci historyczny wywiad Grzegorza Brauna z Szewachem Weissem. Prawda, ze glupio ten wywiad z antypolskimi wpadkami Weissa pokazywac w sytuacji gdy prezydent Andrzej Duda wlasnie odznaczyll go najwyzszym polskim odznaczeniem .

  tu rzekomo niedostepny materiał- https://youtu.be/q2iLkBaUqxI
  a dla mnie proszę konia z rzędem osobiście z rąk nahalinki.

  Polubienie

 14. NARÓD TRWA SWĄ HISTORIĄ , KULTURĄ , I NAUKĄ , I PRZYMIOTAMI DUCHA WYRASTAJĄCE Z KORZENI WIARY KTÓRA JAKO PIERWSZA KODYFIKOWAŁA PAŃSTWO , KTÓRE ROZWIJAŁO SWÓJ BYT , I DOROBKIEM UCZESTNICZYŁO W ROZWOJU WSPÓLNOTY KULTUROWEJ EUROPY I RESZTY ŚWIATA ! W POLSKIEJ RZECZYWISTOŚCI ŻYDZI POJAWILI SIĘ Z POLSKIEGO PRZYZWOLENIA, W POLSKIEJ NAWIE PAŃSTWOWEJ ! PRZYZWOLENIE TE BYŁO EFEKTEM ZARÓWNO PRAWA ZWYCZAJOWEGO , KANONICZNEGO KATOLIKÓW RZYMSKICH , JAK I KODYFIKOWANEGO PRAWA RZYMSKIEGO W POLSKIEJ PAŃSTWOWOŚCI ! OBECNOŚĆ ŻYDÓW W POLSCE OCENIANA MOŻE BYĆ TYLKO JAKO ZWARTEJ SPOŁECZNOŚCI I TA OCENA MA WYMIAR ” HAŃBY ZBIOROWEJ”.! ZDRADY PISANE I PRAKTYKOWANE MAJĄ 150-CIO LETNI ŻYWOT TEJ PODŁOŚCI ! OBECNOŚĆ PROMYKA SŁOŃCA WIOSNY NIE CZYNI DLATEGO TEŻ BRAUN I JEMU PODOBNI ŻYDZI MOGĄ BYĆ DOSTRZEGANI , ALE NIGDY PO WŁADZĘ ZWIERZCHNIA UBIEGAĆ SIĘ NIE POWINNI ! DWA WŁÓKNA SUKNA NIE CZYNIĄ ! TAK WIĘC BRAUN RZECZYWISTOŚCI ŻYDOWSKIEJ ZMIENIĆ NIE MOŻE ,A Z MIZERNOŚCI SUROWCA , KAPOTY MU UTYKAĆ NIE PRZYZWALA ! PO 1945r, POLSKA JEST POD HYBRYDOWĄ OKUPACJĄ LIBERO ŻYDO KOMUNY ! CZERWONO/TĘCZOWEJ ! LEŻELI POD KRZYŻEM ,KRZYŻEM ,I DZISIAJ HYBRYDA TRWA ! HYBRYDA LIBERO ŻYDO KOMUNY!

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s