Czy partie polityczne są organizacjami o znamionach struktur mafijnych?


Czy partie polityczne są organizacjami o znamionach struktur mafijnych?

 

Czym się różnią zawodowi politycy  od zawodowych kierowców, spawaczy, lekarzy, nauczycieli, murarzy i wszystkich innych zawodów przynoszących korzyści dla społeczeństwa.

Zawodowi politycy przynoszą korzyść wyłącznie sobie, żyjąc z pieniędzy odbieranych pod groźbą więzienia zawodowym kierowcom, spawaczom, lekarzom, elektrykom i wszystkim innym pozostałym.

Zawodowy polityk uwłaszczając się, na odbieranych obywatelom pod groźbą kary pieniądzach, czerpie nienależne korzyści majątkowe wówczas kiedy nie spełnia swojej służebnej roli wobec ludzi, którym siłą te pieniądze odebrał.

Kto siłą odbiera nienależną im własność podlega karze za grabież rozbójniczą.

Obywatele w wyborach powszechnych, kontraktują sobie zawodowych polityków dla realizacji kontraktu wyborczego jakim są programy wyborcze (plany realizacyjne) przedstawiane przez tych zawodowych polityków.

Zawodowy polityk ponosi pełną odpowiedzialność finansową za niewykonanie Umowy (planów realizacyjnych) z jego wyborcami na takich takich samych zasadach jak zawodowy murarz, kierowca spawacz, rolnik i każdy inny wykonujący swój zawód za pieniądze.  

Brak zrealizowania przez zawodowych polityków swojego kontraktu wyborczego, jest tożsame z niedotrzymaniem warunków UMOWY z wyborcami, dzięki której otrzymywali wynagrodzenie i przywileje.

Nie wykonanie umowy w terminie, za którą wzięło się wynagrodzenie w każdym innym przypadku podlega stosownym karom finansowym, do zwrotu nienależnego wynagrodzenia włącznie wraz z odsetkami.

Czy kiedykolwiek miało miejsce zdarzenie, w którym zawodowy polityk obciążony został karą finansową za niezrealizowanie kontraktu wyborczego z wyborcami, dzięki któremu otrzymywał wynagrodzenie?

Dlaczego jedynie zawodowy polityk wyłączony jest spod obowiązującego wszystkich prawa, które surowo karze każdy inny przypadek, w którym podmiot nie zrealizował umowy a wynagrodzenie zostało mu wypłacone?

Dlatego też pytanie stawiane w tytule:

Czy partie polityczne są organizacjami składającymi się z zawodowych polityków, o znamionach struktur mafijnych?„,  i dlatego nie podlegają one powszechnie obowiązującemu prawu?

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s