Lep na muchy.


Lep na muchy.

2_104

Lep na muchy – środek służący do zwalczania osobników aktywnych, w szczególności głodnych natrętów doszukujących się prawdy;

  • rodzaj pułapki sporządzonej najczęściej ze środowisk legendowanych jako prawicowo-patriotyczne, przez medialne autorytety obustronnie pokryte warstwą zawoalowanej fałszem prawdy.

Pułapki takie umieszcza się we wnętrzach zarówno pomieszczeń sal konferencyjnych, jak i na manifestacjach ulicznych, oraz w publikatorach telewizyjno-radiowo-prasowo-internetowych, często pod auspicjami powszechnie uznawanej świetlistej osobistości, w obszarach gdzie często gromadzą się niepokorne środowiska.

Receptura lepu jest tak dobrana, by miał on dostatecznie dużą lepkość w szerokim zakresie podprogowych oddziaływań na napotkane w indoktrynowaniu grupy społeczne, a często także by wabił innych jeszcze nie do końca otumanionych osobników do tego, by ulegały wpływom sączącej się lepkiej mowy prelegentów i przysiadały na jego powierzchni.

Osobnik, który przysiądzie na lepie, najczęściej już nie jest w stanie pokonać lepkości sączącej się mowy krasomówców i ginie mentalnie z głodu i wyczerpania przyklejony do frazeologii krypto-liberalizmu.

Lep taki można sporządzić również także sposobem domowym bez konieczności zadłużania się w instytucjach ponadnarodowych, wykorzystując występujące w otoczeniu darmowo dostępne obietnice sporządzane na bazie nieodpowiedzialnej głupoty i braku obiektywizmu osobników kuszonych miodną mową płatnych indoktrynerów.

Spotykane w obiegu lepy mogą prócz substancji wabiących zawierać również truciznę przyspieszającą uśmiercenie złapanych na lep naiwniaków.

Użycie lepów jest tanim i skutecznym sposobem na zmniejszenie ilości osobników krążących wokół zagadnień i tematów społecznie niewygodnych, domagających się drażniąco swoich naturalnych praw do godnego życia w obszarze uznanym za ich ojczyznę.

Istotną wadą lepów jest nieestetyczny wygląd, zwłaszcza po pewnym czasie, gdy zwisają oblepione dziesiątkami albo nawet setkami i tysiącami zblazowanych i martwych intelektualnie osobników. Dlatego stosowanie ich ogranicza się raczej do obszarów mniej reprezentacyjnych.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s