Żydowscy politycy gardzą Polską Armią.


Żydowscy politycy gardzą Polską Armią.

02

Sześciotysięczna grupa uderzeniowa amerykańskich żołnierzy, jako gwarancja bezpieczeństwa polityki żydowskiej w Polsce.

Przed czym ma ochronić ta zmilitaryzowana, gotowa na wszystko, zgraja płatnych amerykanów, przeszkolonych do zabijania ludności cywilnej?

Przeprowadźmy krótką analizę.

Liczbę ludności w Polsce 38 000 000 (słownie: trzydzieści osiem milionów) dzielimy przez liczbę stacjonujących w Polsce amerykańskich płatnych zabójców  6 000 (słownie: sześć tysięcy), co daje nam wynik około 1 (słownie: jednego) amerykańskiego płatnego zabójcę na 6 300 (słownie: sześć tysięcy trzystu) obywateli Polski.

Czy jest możliwym aby taki 1 (jeden) amerykański płatny zabójca będzie w stanie i miałby moralną motywację do narażania swojego życia, dla ratowania aż 6 300 osobników, tak nieistotnego dla niego mentalnie planktonu ludności tubylczej?

Załóżmy jednak, że ten 1 (jeden) amerykański płatny zabójca stacjonujący w Polsce będzie miał aż tak zryty metodycznie układ zwojów mózgowych, że niczym sterowany numerycznie cyborg zacznie strzelać do wrogów ludności zamieszkującej Polskę, to zasadniczym staje się odpowiedź na pytanie: jaki algorytm rozpoznawania wroga wszczepiono takiemu zabójczemu delikwentowi?

Ilu takich zaprojektowanych wrogów jest w stanie, ten amerykański zabójca zniszczyć swoim arsenałem przy ratowaniu cywilnej ludności Polski, bo przecież 100 000 (stu tysięczna) Polska Armia, polskich zawodowych zabójców sama się przed swoim wrogiem obroni, i nie będzie musiał ten amerykański zabójca narażać swojego życia dla jej ratowania.

Gdzie drwa rąbią, tam wióry lecą. Zgodnie z tą mądrością ludową,  również i tutaj straty są normą przewidziane. Dobrze było by też wiedzieć jaki procent z tych 6300 polskich cywili przypadających na jednego amerykańskiego zabójcę jest kwalifikowanych na straty normą przewidziane, w ramach akcji zabijania wrogów znienawidzonego narodu polskiego.

W czasach istotnych, a takie właśnie się rozpoczynają, zasadniczym staje się rozpoznanie i oznaczenie Twoich śmiertelnych wrogów. Szczególnego zaś znaczenia ma informacja o tym, kto Ciebie uważa za swojego wroga.

Bo czyż nie może się okazać, że Twój Polaku – zabójczy amerykański obrońca ma inne priorytety i być może właśnie Ciebie uważa za WROGA? (patrz: Korea , Wietnam itp.)

 

 

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s