Dziś dzieci mają się uczyć masturbacji w szkole…


Dziś dzieci mają się uczyć masturbacji w szkole…

archon-szatan-demon

Głosowanie na mniejsze zło. Ale to przecież też zło.

Branie udziału w szopce wyborczej (żydom bardzo zależy na wysokiej frekwencji i uwielbieniu przez Polaków demokracji = „pełna demokracja” – Kaczor).

Bezrefleksyjne popieranie osób z podejrzanymi poglądami, które kreują się na antyżydów. Wszystko to już mentalność moim zdaniem chyba nieodwracalna.

Najgorsi są jednak ci debile wymienieni na końcu: pisiorscy wyborcy, którzy uważają, że jak ktoś się z nimi nie zgadza to nie może być patriotą; oraz kretyni opętani demonem kapitalizmu, zagazowani ziołem Marca i Mikke.

Najniebezpieczniejsze są te polityczne gnidy co się stroją w patriotyczne i religijne piórka, bo prowadzą naród na manowce i trzymają tych ludzi dobrej woli w rydzach, aby nie stworzyli swojej, polskiej alternatywy.

Nie popierasz PiS? To jesteś peło.
Nie popierasz peło? Jesteś PiS.
Nie popierasz Braunów, Korwinów? Jesteś z PiS i wiosny jednocześnie.

A jak masz w dupie ich wszystkich to jesteś? Pewnie pionkiem Włodzimierza P.

Skoro gdzieś wyszło, że masoneria działa tworząc wobec siebie fałszywe opozycje, to wiadomo, że w tak zażydzonym kraju jak Polska robi i będzie to robić, bo nie pozwoliłaby go sobie odpuścić, żeby Polacy go odzyskali i zrobili porządek z kim trzeba.

Ktoś powie to czemu tacy, a tacy po 1989 roku przegrywają? Otóż ma to swoje podstawy.

I nie chodzi tu o uwiarygodnienie, ale o wciśnięcie Polakom defetyzmu („patrzcie anty-system ciągle przegrywa, nie organizujcie się, bo to nie ma sensu”).

Oto im chodzi.

Przy okazji pokażą, że przeciwnicy żydów to jacyś wykolejeńcy, złodzieje, religijni fanatycy, krypto schizole i kabareciarze (Brauny, Stonogi, Korwiny itp.)

Tak działa masoneria i takie efekty przynosi fałszywa opozycja.

Myślę, że tego nie da się już odwrócić. Wszystko zmierza do NWO, ten antychryst i jego rządy przecież będą, tak napisano.  Jednak gdzieś tam się tli we mnie nadzieja, że może jakiś czysty (i świadomy tego kto rządzi tym burdelem) ruch w Polsce powstanie.

Jeśli jednak wejdą do niego niewyedukowane osoby, krety i agenci, a nie daj Boże zdobędą kierownicze stanowiska będzie to tyle warte co celowo założone fałszywe opozycje.
Mam wrażenie, że ci wszyscy przeciwnicy panującego systemu sobie w chuja lecą i nie dostrzegają jak bardzo jest źle i kim jest wróg.

Światem rządzi masoneria szataniści. To nie teoria spiskowa i jeśli ktoś chce naprzeciw niej wyjść w pole to nie wystarczy sobie sklepać czegoś na wybory i patrzeć czy będzie pojebane 5%.

Tu trzeba jak za zaborów i za okupacji. Praca organiczna, edukacja, organizacja i konspiracja, gotowość do działania. W tamtych czasach znaleźli na to czas pomimo pracy i swoich codziennych obowiązków. Za komuny coś podrożało – wyszli na ulicę.

Dziś dzieci mają się uczyć masturbacji w szkole, a żydzi chcą miliardów i nic!

Siedzą przed tv i piwo piją. Świecidełka dostali i już chwalą nowy system. Zupełnie jak ci Idnianie wydymani za kolorowe śmieci sprzedali swoje ziemie. Matka Boniego ma rację, może jak się juha poleje i to mocniej jak w ostatniej wojnie, może wtedy zmądrzeją.

A jeszcze pewnie wówczas znajdą się patrioci od marihuany i misesa. Takim chuj w dupę!

Sytuacja jest tak zła, że tylko zmanipulowani ludzie mogą kłamać i popierać część zła żeby dostać się do koryta, myśląc że w ten sposób zrobią coś dobrego. Dupa!

Tu trzeba być czystym, stać w 100% po stronie Boga i Polski, a nie panu Bogu świeczkę, a diabłu ogarek (mises, narkotyki, libertarianizm jakiś). Tak się nie wygra.

Dwanaście lat interesuje się masonerią i wiem, że jej robota trwa tak długo, że nie da się tego odwrócić ad hoc jakimiś porąbanymi wyborami.

/Wieloimienny/

źródło: https://marucha.wordpress.com/2019/05/31/list-otwarty-do-grzegorza-brauna/#comment-835135

2 myśli w temacie “Dziś dzieci mają się uczyć masturbacji w szkole…

  1. Dla mnie wulgarność jezyka nie do przyjęcia. Diagnozy nie nowe i powierzchowne. W towarzystwie prymitywnych słów Imię Boga. Nie widzę różnicy między tęczową hałastra na ulicach miast.

    Polubienie

    • Aby opisać emocje związane z tematyką powyższego wpisu językiem literackim, należałoby przeprowadzić wykład na kilka rozdziałów. Nikt już nie znajduje czasu na zapoznawanie się z wypowiedzią dłuższą niż 5 minut czytania. Takie czasy, minimum formy, maksimum przekazu.

      Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s