Konfederacja (czy) „Targowica Oszołomów 2019” – Leszek Bubel


Konfederacja (czy) „Targowica Oszołomów 2019” – Leszek Bubel

59990879_1132334916970516_2465269824419266560_n

 

Senior Obozu Narodowego Leszek Bubel, w 3-godzinnym filmie demaskuje prawdziwe oblicze KONFEDERACJI, na tle zamordowanej Polskiej Partii Narodowej. Ten film to encyklopedia wiedzy… dla wytrwałych! Znajdź czas i obejrzyj do końca.

 

Easy Rider said

(…) początkowo sam uległem czarowi Konfederacji. Nie posądzam wszystkich biorących udział w tym ugrupowaniu o agenturalność, ale zastanawia mnie szczególnie postać G. Brauna, bo Korwin, jaki jest, każdy widzi już od wielu lat. Natomiast jeżeli osoba świecka zachowuje się jak duchowna, to dla mnie jest to sygnał ostrzegawczy. Tym bardziej, że chodzi o reżysera, czyli osobę ściśle związaną z aktorami, zwanymi niegdyś komediantami, których chowano w nie poświęconej ziemi.

To mi wygląda na kolejną operację psychologiczną, wykorzystującą religię do sterowania masami. Wydawałoby się, że jest to zgrany numer, ale jak widać, w Polsce nadal może okazać się skuteczny. I proszę nie dać się zwieść antyżydowską retoryką, bo to wszystko jest potrzebne dla uwiarygodnienia aktorów tego ustawionego przestawienia sceny politycznej. Czy nie zastanawia taki spokojny, bezproblemowy przebieg marszu STOP447 mimo, że adresatami protestu były oprócz rządu USA i Israel? Układ okrągłostołowy (magdalenkowy) po 30 latach już się zużył i trzeba dokonać kontrolowanej zmiany, zapewniając dla niej poparcie społeczne.

————
Zgadzam się z Panem co do osoby Brauna.
Bardzo dobrze się legenduje, ale co i raz coś mu się wypsnie.
Admin (Gajowy Marucha)

źródło: https://marucha.wordpress.com/2019/05/17/zdrada-dyplomatyczna-rzadzacych-elit/#comment-832061

 

Abcdef said

Jeśli p. Easy Rider (i wielu innych) nie myli się w ocenie sytuacji politycznej i Konfederacji to wynika z tego, że nadzieja na cywilizowaną, poprzez głosowanie, zmianę rządzących jest niemożliwa. Podobnie mają się sprawy w innych krajach cywilizacji chrześcijańskiej, nie jesteśmy wyjątkiem.

Żyjemy chyba w okresie apogeum żydowskiej machinacji, grabieży, prania mózgów i rozbijania tradycyjnych społeczeństw i ich kultury i moralności. Niekiedy sądzę, że jest to moment przesilenia w którym NWO i wpływowa hołota żydowska orientują się, że zostało im niewiele czasu, aby zmienić społeczeństwa na sposób, jaki sobie umyślili. Coraz głośniejszy bowiem staje się protest hoi polloi i coraz trudniej będzie go zatrzymać — a w takiej sytuacji doprowadzenie do nieodwracalnych zmian wydaje się logicznym przedsięwzięciem: np imigracja obcych kulturowo milionów do krajów Białych.

Proszę spojrzeć na postać po lewej: 1795: Pierwszy rozbiór Polski: historia powtarza się i nie jest komedią:

Cartoon on the First Partition of Poland

źródło: https://marucha.wordpress.com/2019/05/17/zdrada-dyplomatyczna-rzadzacych-elit/#comment-832062

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s