Kazimierza gen. Sosnkowskiego pamięci wiecznej – Państwo Polskie czy bolszewia opalizująca?


Kazimierza gen. Sosnkowskiego pamięci wiecznej – Państwo Polskie czy bolszewia opalizująca?

Antysemityzm-3

Konstytucja czy kaszana?
Państwo Polskie czy bolszewia opalizująca?

Jest kwestią oczywistą że ułomność wszelka jest zawsze i niezmiennie ograniczeniem rozwojowym! Polska Rzeczypospolita Ludowa w swej ułomności była jak zbiór złoczyńców chronionych wszelkimi siłami podległymi temu tworowi żydokomuszemu(!), jakim była PRL, i jakim jest obecny twór III RP(?) … to, „demokracja krętka bladego”!

PRL jak i tzw. III RP opiera swój byt na ustawach zasadniczych w których jedno z kół nośnych tego komuszego układu jest kwadratowe, co nie wyklucza ruchu do przodu ale czyni ten ruch Syzyfem bytu państwowego!

Każda forma organizacji wspólnoty narodowej, czy środowiskowej (nawet porządek w przysłowiowym burdelu) wymaga praw i obowiązków od współuczestników!

Jak może trwać państwo w którym pierwszy obywatel tj. Prezydent (każdy kolejny po 1945 r. do obecnego A. Dudy ) stawia znak równości między prostytutką, alfonsem a człowiekiem prawym! Określonym swymi czynami!

Jaki jest podział między dobrem a złem, gdy państwo w obecnym kształcie jest obrońcą zdrady, zaprzaństwa, rabunku dóbr przynależnych suwerenom! Jak ma trwać państwo w którym zaprzańcy, złodzieje, złoczyńcy, którzy zbiorczo hańbią podstawy wszelkiego prawa, które zawarte jest w określonym pojęciu zła i dobra! Mają się coraz lepiej!

Mamy takie państwo polskie jakie dopuszcza w swej ułomności obecna konstytucja! Mamy sejm i senat które są tajemnicą personalną, i mamy sejm który wprowadza ustawy które są antypaństwowe w efekcie czego polska jest państwem rozczłonkowanym w którym takie „ścierwa” jak budyń rugują Polskę ze swych włości! Jest to hańba obecnej „yelity” pasożytów!

Polska jest terytorium zdominowanym przez transmisję pokoleniową żydokomuny! W/g ich programu dla Polski, Polska ma być co najwyżej syfilitykiem któremu poprawia się „okresowo”, ale efekt końcowy tej opresji ma być twór zdegradowany syfem nieleczonym!

Jeśli Polska Konstytucja będzie wytycznymi dla zdrady, to prawa będą bandyckie! Jeśli polski sejm i senat będzie zbiorem „przebierańców” Polska będzie stała interesami POLIN!

Jeśli prezydent polski będzie „nijaki”, określi go programowo POLIN!

Jeśli my Polacy nie weźmiemy w swe ręce naszych losów i nie „ugotujemy” tej mierzwy zaprzańców, jeśli nie określimy i nie wykluczymy z obszaru polskiej racji stanu wszystkich zdrajców obcych i zaprzańców własnych, Polska będzie „wylinką”, a los nasz będzie taki sam jak Palestyny!

Każdy kto uprawnia swym stanowiskiem brednie i powiada o dwóch narodach u nas w Polsce jest naszym wrogiem, wrogiem Polaków, Polski z całym jej dorobkiem człowieczeństwa praktykowanego i cywilizacyjnego!

Polska zmierza do nowego poznania, do nowego sierpnia i wierzę w to że tym razem nie damy sobie wcisnąć kitu bolszewii, że bohaterowie „pływający wierzchem” zostaną spłukani z polskiej rzeczywistości!

Tak nam dopomóż Bóg!
Bóg Honor Ojczyzna!

źródło: https://www.facebook.com/szczerbiec1/

Jedna myśl w temacie “Kazimierza gen. Sosnkowskiego pamięci wiecznej – Państwo Polskie czy bolszewia opalizująca?

  1. Klucz znajduje sie w KZ Bergen Belsen…gdzie zadano cios Polskiej Racji stanu i zdegradowano Statut Jenca Wojennego PW 44
    …..do Wiezniarek ….(….?….)umieszczajac zdjecia z rejestracji OFLAGU Oficerek AK na expzycji w kZ B-B

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s