Od 12 kwietnia 2018 r. żyjemy w POLIN – bezwarunkowa kapitulacja Polski.


 

Od 12 kwietnia 2018 r. żyjemy w POLIN – bezwarunkowa kapitulacja Polski.

uczestnicy Marszu Żywych

 

To jest ostatni wpis w „Kronice wojny o POLSKĘ”

Data 12 kwietnia 2018 r. jest datą graniczną.

Od dzisiaj, to jest od 12 kwietnia 2018 r., dawna Polska – po bezwarunkowej kapitulacji demokratycznie wybranych przedstawicieli Narodu Polskiego, wobec agresji żydowskiej,  oficjalnie dokumentowanymi przekazami publicznymi, staje się oazą antypolonizmu – żydowskim POLIN.

Polacy przygotujmy się ostatecznie do roli jaką żydzi zgotowali Palestyńczykom.

 

0005GBLBPPG5C9D3-C438

 

 

 

4 myśli w temacie “Od 12 kwietnia 2018 r. żyjemy w POLIN – bezwarunkowa kapitulacja Polski.

 1. Wladze Polin zadecydowaly zeby polinskie dzieci nalezy szczepic od pierwszej doby zycia noworodka az do przedwczesnej smierci.

  Kto stoi za obławą na Dr Jerzego Jaśkowskiego – Część 1

  Polubienie

 2. Towarzystwo Jana Karskiego przeciw wręczeniu nagrody jego imienia dr Ewie Kurek

  Rodzina i Towarzystwo Jana Karskiego zostały głęboko poruszone zamiarem wręczenia pani Ewie Kurek nagrody, w nazwie której posłużono się nazwiskiem profesora Jana Karskiego – napisali członkowie Towarzystwa im. Jana Karskiego w oświadczeniu.

  Autorzy oświadczenia odnieśli się w ten sposób do zapowiedzi wręczenia Nagrody im. Jana Karskiego, ustanowionej przez Komitet Dialogu Polsko-Żydowskiego, dla historyk dr Ewy Kurek.

  „Niniejszym oświadczamy, iż Rodzina i Towarzystwo im. Jana Karskiego zostało głęboko poruszone zamiarem wręczenia pani Ewie Kurek bliżej nam nieznanej nagrody, w nazwie której posłużono się nazwiskiem Bohatera – Profesora Jana Karskiego” – czytamy w oświadczeniu.

  Jak zaznaczyli autorzy, „prowadzona w ostatnich latach i budząca głęboki sprzeciw działalność pani Kurek zdecydowanie nie służy dialogowi polsko-żydowskiemu, przede wszystkim zaś jest odległa od poglądów i wartości wyznawanych przez Jana Karskiego i w konsekwencji budzi nasz oczywisty sprzeciw”.

  Członkowie Towarzystwa poinformowali, że swoje stanowisko przekazali m.in. kierownictwu Konsulatu Generalnego RP w Nowym Jorku, gdzie miała zostać wręczona nagroda. „Z satysfakcją przyjęliśmy informację o odwołaniu wręczania nagrody” – zaznaczyli sygnatariusze oświadczenia.

  W ich ocenie, jedyną nagrodą, którą ustanowił za życia Jan Karski, jest Nagroda Orła Jana Karskiego, która w tym roku została wręczona po raz 19. „Żadnej innej Profesor nie autoryzował, w związku z czym tylko z tą nagrodą się identyfikujemy i w jej procedowaniu uczestniczymy” – czytamy w oświadczeniu.

  Autorzy wyrazili „głębokie ubolewanie i sprzeciw” wobec faktu, że imię Jana Karskiego jest wykorzystywane poprzez przyznawanie nagród sygnowanych jego osobą.

  Dodali, że udzielili wsparcia tego rodzaju inicjatywom jedynie w dwóch przypadkach – przyznawanej przez Ambasadę USA w Warszawie Karski Freedom Award oraz Jan Karski „Courage to Care” Award, przyznawanej przez Ligę Przeciw Zniesławieniu (ADL). W obu przypadkach – jak zaznaczyli – zrobili to, ponieważ „stoją za nimi instytucje zaufania i prestiżu społecznego, z którymi Jan Karski posiadał długoletnie związki”.

  „Żadnym innym nagrodom sygnowanym imieniem Bohatera nie udzielaliśmy wsparcia i w żaden sposób się z nimi nie identyfikujemy” – zaznaczyli.

  Zdaniem autorów oświadczenia, „dobre imię Profesora Jana Karskiego, członka naszej Rodziny i Patrona naszego Towarzystwa, ma dla nas wartość nadrzędną i naszym obowiązkiem jest stać na straży jego poszanowania, także poprzez podejmowanie kroków prawem przewidzianych dla jego ochrony”.

  Pod oświadczeniem podpisali się bratanica i córka chrzestna Jana Karskiego dr Wiesława Kozielewska-Trzaska, sekretarz Towarzystwa im. Jana Karskiego Jacek Woźniak oraz adwokat i reprezentant prawny Towarzystwa Jacek Dubois.

  Nagroda Orła Jana Karskiego przyznawana jest od 2000 r. Karski mówił, że chciał, by nagroda jego imienia trafiała do tych, którzy „godnie nad Polską potrafią się zafrasować” oraz tych, którzy „nie będąc Polakami, dobrze Polsce życzą”.
  Kolejni upamiętnieni w warszawskim Ogrodzie Sprawiedliwych
  Kim był Jan Karski?

  Jan Karski (właśc. Jan Kozielewski) urodził się w 1914 r. w Łodzi. Podczas II wojny będąc kurierem polskiego podziemia, jako jeden z pierwszych przedstawił aliantom relację o eksterminacji Żydów na terenach okupowanej Polski.

  Swoje wojenne wspomnienia opisał w książce pt. „Tajne państwo”, po raz pierwszy opublikowanej w 1944 r. Po wojnie Karski uzyskał obywatelstwo amerykańskie, a w 1994 r. honorowe obywatelstwo Izraela. Zmarł w lipcu 2000 r. Prezydent USA Barack Obama odznaczył go pośmiertnie Prezydenckim Medalem Wolności 29 maja 2012 r.

  https://wiadomosci.onet.pl/kraj/towarzystwo-jana-karskiego-przeciw-wreczeniu-nagrody-jego-imienia-dr-ewie-kurek/xbn4sz4

  Mirosław Jaworski:
  Wszystko co Pani Kurek mówi i pisze o Żydach pochodzi ze źródeł żydowskich. Pamiętniki, wspomnienia, opracowania. Od strony metodologicznej trudnojej cokolwiek zarzucić. Jednak temat ten został wyłączony z metodologii i poddany ideologizacji. Ona należy do nielicznych naukowców, którzy mówią prawdę o kwestii żydowskiej bez zakłamania i poprawności.

  Wes Musial:
  „… prowadzona w ostatnich latach i budząca głęboki sprzeciw działalność pani Kurek zdecydowanie nie służy dialogowi polsko-żydowskiemu, przede wszystkim zaś jest odległa od poglądów i wartości wyznawanych przez Jana Karskiego”
  – tylko, że dziennikarze s z c z u j n i zapomnieli czujnie dodać, że Jan Karski sam napisał wstęp do książki pani Ewy Kurek i bynajmniej nie była to krytyka je poglądów.

  Marcin Szwejda:
  „… prowadzona w ostatnich latach i budząca głęboki sprzeciw działalność pani Kurek zdecydowanie nie służy dialogowi polsko-żydowskiemu” – tak , dokładnie ponieważ dr Kurek mówi prawdę a do tego opiera swoje badania i prace wyłącznie na źródłach pochodzących bezpośrednio od Żydów.. Dr Kurek woła także głośno o powrót do ekshumacji w Jedwabnem, powrót który pozwoli raz na zawsze obnażyć ohydne kłamstwo którym jesteśmy poniewierani, kłamstwo które wpisuje się w coraz bardziej widoczne przedsiębiorstwo holokaustu.

  http://solidarni2010.pl/33634-zadamy-wznowienia-ekshumacji-w-jedwabnem-12-tys-podpisow-pod-wnioskiem-i-ciszanbspnbsp–aktualizacja.html

  Zbigniew Sekulski:
  Terroryści poglądów nakazanych znów w akcji. Mało tego,śmią nazywać amerykańską Ligę przeciw defamacji organizacją zaufania społecznego. Jest to organ wyjatkowo zajadłej żydowskiej propagandy wielokrotnie napastliwy wobec Polski i Polaków z którym Polonia amerykańskie wielokrotnie ścierała sie publicznie i w sądach. Ciało zresztą związane z masonerią żydowską B’nai B’rith.
  Dr E. Kurek pokazała naukowo rozmiar żydowskiej kolaboracji z oprawcami. Co znamienne w swej naukowej pracy opiera się wyłacznie o źródła żydowskie. Prawda naukowa zwala z nóg holokaustowych kłamców. Ten jazgot jest dowodem trafności jej dociekań. Nawiasem mówiąc Jan Karski miał wielki dorobek oszczerczy wobec Polski. Deklarował nawet publicznie,że właściwie nie czuje sie Polakiem. Wszystko co można było dobrego o nim powiedzieć to bohaterska robota w czasie wojny i demaskacja amerykańskiej bezczynności wobec zaglady Żydów.

  Adam Babacki:
  Pani Ewa Kurek jest wybitnym naukowcem i żadna banda podszywająca się pod Karskiego tego nie zmieni. Rodzina? Gdyby żył, to by się jej wyparł.Ciekawe czy syjoniści im zapłacili czy też po prostu żyjąc w USA tyle wiedzą, na ile pozwoli AIPAC i jego popychle ADL…
  ps.Jeśli żydzi przed Wojną zachowywali się tak jak obecnie, to nie dziwię się powszechnej(według dzisiejszych żydów) nienawiści.
  ps2.Należy koniecznie dokonać ekschumacji w Jedwabnem, żeby wreszcie dowiedzieć się prawdy.

  Anna Kowalska:
  Drugie prawo żydowskie mówi o nieograniczonym prawie Żydów do ratowania się od natychmiastowej śmierci”. Zgodnie z nimi:
  „W świetle żydowskiego prawa i tradycji haniebne czyny żydowskich katów zostały usprawiedliwione. Rozdział X izraelskiej ustawy z roku 1950 uwalniał ich wszak od winy, jeśli dowiedli, że uczestniczyli czynnie w zagładzie własnego narodu „w zamiarze uratowania się od groźby natychmiastowej śmierci”.”.
  Ewa Kurek

  Po klęsce Polski w 1939 roku elity żydowskie postawiły na współpracę z Niemcami. Za cenę uległości wobec nich chciały uzyskać realizację swojego planu utworzenia żydowskich autonomii w dzielnicach żydowskich /gettach/. Nie można tego uważać za zdradę Polski, gdyż polscy Żydzi czuli się zupełnie odrębnym od Polaków narodem.
  Gdy Niemcy ustanowili getta w których rządziła /pod nadzorem Niemców, oczywiście/ czysto żydowska administracja i policja, większość Żydów była z tego zadowolona. Jak napisała Ewa Kurek: „Skutkiem tego po upływie pierwszych trzech lat wojny [w lipcu 1942] mieli wprawdzie polscy Żydzi rozrzucone na terenie całej Polski upragnione struktury autonomiczne, których kursowały zydowskie tramwaje, dzieci żydowskie uczyly się w żydowskich szkołach żydowskiego języka, płacono żydowskimi pieniędzmi, przestępcow łapała żydowska policja (…), lecz w sensie polityczno militarnym i mentalnościowym byli bezbronni i osamotnieni. Skazani tylko i wyłacznie na siebie i łaskę Niemców.”.
  W tym okresie Żydzi czuli sie bardziej bezpieczni w gettach niż poza nimi. Niemcy mordowali wielokrotnie wiecej Polaków niż Żydów. Getto warszawskie otoczono murem na polecenie Niemców, ale prace budowlane przeprowadziła i sfinansowała Gmina Żydowska. Nikt nie próbował sabotować robót. Uważano, że za murami da sie jakoś przetrwać wojnę. Snuto nawet plany obrony getta przed … Polakami.
  Jak grom z jesnego nieba spadła na wszystkich decyzja Niemców o wymordowaniu europejskich Żydów. Podjeto ją w 1941 i była oczywiście tajna.

  Z ostrym potępieniem tej kolaboracji wystąpiła najsłynniejsza żydowska myślicielka XX wieku Hannah Arendt w książce „Eichmann w Jerozolimie” (Kraków 1987).
  Napisała tam m.in. (s. 151):
  „Dla Żydów rola, jaką przywódcy żydowscy odegrali w unicestwieniu własnego narodu, stanowi niewątpliwie najczarniejszy rozdział całej historii”.

  Jarosław Jodzis:
  Tak, wystarczy posluchac ze zrozumieniem pare wykladow dr Kurek. To co ona przedstawia to prawda o zydowskich postawach w czasie wojny i relacjach z polakami. Prawda podparta mocnymi dowodami i zrodlami zydowskich naocznych świadkow. Dlatego zydzi tak alergicznie na nia reaguja bo demaskuje ich bajke o holokauscie i oszczercza narracje wobec polakow. Jest jednym z niewielu rzetelnych historykow zajmujacych sie tym tematem. Wwiekszosc to tacy wspolczesni szmalcownicy typu gros czy graboski dla kasy gotowych sprzedac wlasna matke.

  Paweł Jóźwik:
  „prowadzona w ostatnich latach i budząca głęboki sprzeciw działalność pani Kurek zdecydowanie nie służy dialogowi polsko-żydowskiemu” – no niestety sytuacja gdy pisze się prawdę o żydach staje się powodem do szykan – smutne czasy

  Bolesław Kaja:
  Psy szczekają, a karawana jedzie dalej. Pamiętajmy, PRAWDA nas wyzwoli. Każdego, niezależnie od narodowości. Żydów również. Prawda, a nie mity, rozsiewane po wojnie przez takich ludzi, jak kreowany przez „patriotycznych” lewaków na bohatera wsadzony przez swoich kumpli za kratki kolaborant stalinowski Kazimierz Moczarski, który w „Rozmowach z katem” fałszował relację Stroopa, tworząc mit, że główną i jedyną siłą zbrojną powstania w getcie był ŻOB. Ewa Kurek uderza w różne tego typu legendy i stąd się właśnie biorą ataki na nią.

  Polubienie

 3. Chwała prof. Bogusławowi Wolniewiczowi i prof.. Zbigniewowi Musiałowi za otwieranie naszych umysłów!

  Laudacja książki prof. Wolniewicza „Polska a Żydzi” (prof. Zbigniew Musiał, dr hab. Paweł Okołowski)

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s