Prośba o modlitwę, w intencji wyzdrowienia Wacława Maruchy.


Prośba o modlitwę, w intencji wyzdrowienia Wacława Maruchy.

 

Wspierajmy swą modlitwą, Wacława Maruchę – twórcę „Dziennika gajowego Maruchy” https://marucha.wordpress.com/ ; aby mógł On w zdrowiu, kontynuować swoje dzieło.

 

Módlmy się.

 

Prosimy Cię, nasz Odkupicielu, pokrzep łaską Ducha Świętego chorego Wacława.

Ulecz jego słabości i odpuść mu grzechy.

Oddal od niego wszystkie cierpienia. Przywróć mu pełne zdrowie duszy i ciała, aby nabrał sił do pełnienia swoich obowiązków.

Który żyjesz i królujesz na wieki wieków.

Amen

 

 

 

4 myśli w temacie “Prośba o modlitwę, w intencji wyzdrowienia Wacława Maruchy.

 1. Panie Boże DAJ MU ZDROWIE I JAK NAJDŁUŻSZY ŻYWOT, BO W PRZECIWNYM WYPADKU TĄ bardzo pożyteczną witrynę – WIRTUALNĄ POLONIĘ – OPANUJĄ LUDZIE PODEJRZANI W RODZAJU STANISŁAWA TYMIŃSKIEGO !

  Polubienie

  • Szanowny Panie Mocher, z całego serca przyłączam się do Pańskiej intencji o modlitwę za Pana Wacława, jednakże muszę sprostować jedną rzecz. Prośbę o modlitwę zamieściłem w intencji Wacława Maruchy – gospodarza „Dziennika gajowego Maruchy”.

   Wirtualna Polonia BIS nie jest redagowana przez Pana Wacława Maruchę, i tego moje sprostowanie dotyczy.
   Pozdrawiam.

   Polubienie

 2. PONIEWAŻ KTOŚ TU SIĘ JUŻ OD DAWNA PODSZYWA POD MÓJ NICK (mocher – celowo z błędem), WIĘC NIE BEDĘ SIĘ Z GÓWNIARZEM OPLUWAŁ. A POZA TYM TO WIDZĘ TU SOWIECKIE, KACAPSKIE „DŁUGIE RAMIĘ MOSKWY” WIĘC DYSKUTOWAĆ NIE BARDZO JEST O CZYM, ANI Z KIM ! BO WŁAŚCIWIE Z KIM JA MAM DYSKUTOWAĆ JEŻELI POD ZAMIESZCZANYMI TU ARTYKUŁAMI NIKT SIĘ NIE PODPISUJE. NAWET „KSYWĄ” ?

  Polubienie

 3. Panie Mocher/MOHER, nikt tutaj się pod Pana nie podszywa. Wszystkie komentarze sygnowane nickiem Mocher lub MOHER, a także Mocher/MOCHER, są wyłącznie Pana komentarzami. W odniesieniu do sprawy podpisywania artykułów, to pod każdym artykułem znajduje się podpis/nick lub odnośnik do źródła. Wpisy bez odnośnika do źródła lub bez podpisu, są prawdopodobnie mojego autorstwa (sprawdzę). Wirtualna Polonia BIS jest portalem ogólnodostępnym, więc dla jasności sprawy tak aby nie było niedomówień, określenie „sowieckie, kacapskie długie ramię Moskwy” jest dla mnie synonimem „działań żydofilskiego terroru na ludności polskiej”. Czy uważa Pan, że Wirtualna Polonia BIS prowadzi działania wymierzone przeciwko Polakom?

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s