Do Georgette Mosbacher, ambasadora USA w Polsce.


Do Georgette Mosbacher, ambasadora USA w Polsce.

 

pis-oddaje-treblinke

 

List otwarty do JE Georgette Mosbacher, nowomianowanej  ambasadora USA w Polsce

Czcigodna Pani Ambasador,

Obejmuje Pani placówkę dyplomatyczną w Polsce, będącej pod obecnymi rządami Prawa Sprawiedliwości  sojusznikiem politycznym Stanów Zjednoczonych Ameryki Północnej.

Sojusznikiem politycznym USA jest również Izrael, będący od 2011 roku (utworzenie izraelskiej agencji rządowej HEART) wrogiem Polski. Wrogość ta wyraża się w tym, że wspomniana agencja rządowa Izraela ma za wyznaczony oficjalnie cel pomoc w planowanej grabieży Polski przez kilka amerykańskich organizacji żydowskich zwanych w politologii „przedsiębiorstwem holocaust”.

Ta planowana grabież miałaby się dokonać w oparciu o  zasadę  dziedziczenia  rasowego, obcą zarówno prawu polskiemu, jak amerykańskiemu, i obejmować majątek szacowany na 65 miliardów dolarów.

Projekt ustawy , złożony 12 grudnia 2017 roku w amerykańskim Senacie jako Act 447(JUST) i procedowany obecnie w Izbie Reprezentantów jako projekt nr 1226, zmierza do  zaangażowania władz amerykańskich  nie tylko  w  obronę  tej rasistowskiej zasady, zdecydowane odrzuconej  przez prawo amerykańskie i polskie, ale w jej  forsowanie  na gruncie międzynarodowym.

Jest sprawą amerykańskiego ustawodawcy, czy pod wpływem żydowskiego lobby politycznego w Ameryce wprowadzi do amerykańskiego  obiegu prawnego tę  czysto  rasistowską zasadę poprzez uchwalenie ustawy JUST.

Jest jednak sprawą polską ostrzec  wszystkich Amerykanów, że będzie to przyjęte w Polsce jako akt wrogi wobec Polski.

Rzecz jasna, jako ambasador USA w Polsce nie ma Pani wpływy na decyzje ustawodawcze  Kongresu. Ma Pani jednak możliwość  informowania władz amerykańskich o tym, jak postrzegany jest projekt ustawy JUST przez polską opinię publiczną, i jakie konsekwencje w stosunku polskiej opinii publicznej do Ameryki przyniesie  uchwalenie tej ustawy.

Mamy tu w Polsce i w Europie  nadzieję, że nie tylko przejawy antysemityzmu , ale  także przejawy  żydowskiego rasizmu  budzą  wśród Amerykanów i  amerykańskich elit politycznych równie zrozumiały odruch niechęci  i odrazy.

Marian Miszalski – dziennikarz, pisarz, tłumacz

źródło: http://marianmiszalski.pl

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s