Najważniejsza LUSTRACJA musi dotyczyć ich pochodzenia.


Najważniejsza LUSTRACJA musi dotyczyć ich pochodzenia.

 

10095422-akta-w-archiwum-900-553

 

Łajdacy, kolaboranci, wszelkiej maści przestępcy, dewianci i zbrodniarze boją się LUSTRACJI, którą potrzeba przeprowadzić – weryfikując kandydatów do wszelkich instytucji państwowych, urzędów, mediów państwowych, policji i wojska, służby zdrowia i zawodów prawniczych, edukacji i ogólnie wszędzie. Lustrować potrzeba ich udział we władzach i działalności państwowej od roku 1939, udział w partiach, udział w organizacjach itp. formacjach. Najważniejsza LUSTRACJA musi dotyczyć ich pochodzenia. Ogólnie potrzeba sprawdzić wszystko do piątego pokolenia, każdej osoby żyjącej. W wyniku przeprowadzonej LUSTRACJI pochodzenia – każdy obywatel w Polsce musi posiadać dokumenty mówiące o jego: obywatelstwie i pochodzeniu. To zagwarantuje Polsce i Polakom na wieki, że nikt więcej się nie odważy konspirować przeciwko Polsce i Polakom. Kary za ukrywanie prawdziwego pochodzenia muszą być bezwzględne i surowe. Obok tego musi być konfiskata mienia w całości. Zakonspirowani ludzie w Polsce razem i w porozumieniu działają przeciwko niej tworząc medialną propagandę w ramach wizji utopii budowy państwa żydowskiego w Polsce.

Zbrodniarze z okresu II Wojny Światowej w większości już nie żyją. Ich miejsce zastępują w życiu polityczno-publicznym elity składające się z ich dzieci i wnuków. Zaraza Żydo-komunistyczna, Żydo-chazarska i inna, która opanowała Polskę jest praktycznie wszędzie. W Polsce fałszuje się Wybory o czym się mówi w określonym procencie – ujawniając te fakty specjalnie. Potem daje się sprawy do sądu, gdzie trafiają one do sędziów uczestniczących w spisku przeciwko Polsce i Polakom. Zbrodniarze okradają Polskę w przeróżny sposób. W okresie ostatnich 25 lat państwa opanowanego przez Żydów udających Polaków do spółki z komunistami mają oni udział w licznych aferach gospodarczych, prywatyzacji, przejmowaniu pod różnymi szyldami polskiego mienia prywatnego i narodowego, totalnego rabunku, zniszczenia przemysłu, wysprzedaży za bezcen majątku narodowego i pracy pokoleń naszych ojców i dziadów. Ich plan zniszczenia Polski i Polaków doprowadził do stanu takiego Polskę jakiej nie było po Rewolucjach i ostatnich Wojnach. Z Polaków zbrodniarze i ich wspólnicy oraz kolaboranci zrobili – nędzarzy Europy, po to aby zgodnie z planem zmusić ich do opuszczenia Polski. Mniej Polaków w Polsce miało im dać sposobność na końcową fazę przejęcia Polski – bez oporu milionów ludzi, którzy z niej za chlebem wyjechali. Obstawiając resorty siłowe w Polsce zbrodniarze liczyli na to, że w razie buntu Polaków i widma utraty władzy oraz rozliczenia – zapanują nad sytuacją i utrzymają siłowo władzę w Polsce. Omówiono nawet wprowadzenie Stanu Wojennego lub Wyjątkowego.

Niestety, świadomość Polaków jest już tak duża, że zakonspirowani zbrodniarze przestali liczyć na Polski resort siłowy – nie mając pewności, że ich całą bandycką władzę uchroni. Organizują Straż Miejską dla ochrony swoich interesów – za pieniądze podatników. Z racji widma utraty władzy „przepchnęli” przepisy o „bratniej pomocy” służb policyjnych i wojskowych (ustawa 1066) na wypadek potrzeby pacyfikacji Narodu Polskiego. Z racji tej zaczęli występować masowo o pozwolenia na posiadanie broni. Z racji tej zaczęli budować mur chroniący Sejm w Warszawie, którego nie było nawet za czasów oficjalnej KOMUNY czasu minionego. Te znaki i to, że ponownie podczas Protestów Robotniczych antypolska władza daje zgodę na używanie broni – wybitnie nam wszystkim Polakom mówią iż dni OKUPACJI zbrodniczej przez spisek antypolski są policzone.

Tak to dzięki Sile i Wierze, Dumie Narodu Polskiego, odradzaniu się Ducha Narodowego – „Plan Wielkiego Żydowskiego Rajwachu” w Polsce się kończy z kretesem. Już wkrótce wszyscy Polacy z Krwi i Kości, właściciele tej ziemi jaką jest Polska – spojrzą głęboko w oczy zbrodniarzom i kolaborantom udającym Polaków. Będą wyroki surowe i egzekucje, a przy tym konfiskaty mienia. Będą ekstradycje, kiedy się będą samozwańczy władcy Polski jak szczury lub karaluchy chowali przed polskim aparatem ścigania, który ich znajdzie na końcu świata i dostarczy tak samo jak ich bracia dostarczyli zbrodniarza hitlerowskich Niemiec Adolfa Otto Eichmanna do Izraela, a po procesie stracili ma mocy wyroku i egzekucji.

Piotr Moskwa – Publicysta, pisarz, poeta, krytyk

źródło: http://dziennik.artystyczny-margines.pl/mord-elity-polskiej-przez-zbrodniarzy-zydowskich-z-sowieckiego-nkwd-ub-sb-wsi-wsw/

Jedna myśl w temacie “Najważniejsza LUSTRACJA musi dotyczyć ich pochodzenia.

  1. Zasadniczo, to misja aktywnego działania panelu „Wirtualna Polonia BIS” im. Włodka Kulińskiego dobiegła końca. Wszystko co istotne, zostało już zasygnalizowane. Nadchodzące wydarzenia będą pochodną tematyki ujętej szczególnie w ostatnich wpisach.

    Jak zaznaczałem na początku, nie było moim zamiarem prowadzenie bloga. Bardzo dziękuję wszystkim za wspieranie swoją inicjatywą tego naszego wspólnego działania. Szczególne podziękowania składam gospodarzom, którzy czynnie i aktywnie wnosili swój wkład w istnienie tego skromnego miejsca, poświęcając swój cenny czas dla dobra wspólnego. Dziękuję również wszystkim czytelnikom. Mam nadzieję że było warto zaglądnąć tu od czasu do czasu. Pozdrawiam 🙂

    Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.