Żądanie obowiązkowej deklaracji narodowościowej – od konstytucyjnych organów Państwa Polskiego


Żądanie złożenia obowiązkowej deklaracji narodowościowej

– przez osoby pełniący funkcje decyzyjne

w konstytucyjnych organach Państwa Polskiego.

 

Definicja+polityki+Polityka+to+roztropna+praca+dla+dobra+wspólnego.

Polityka to roztropna troska o dobro wspólne. Należy odrzucić negatywną definicję polityki, która mówi, że: polityka to walka o władzę lub jej utrzymanie.

 

W świetle uwidocznionego wojennego wręcz konfliktu, wywołanego głównie przez czołowych przedstawicieli narodu żydowskiego przeciw narodowi polskiemu i państwu Polska, żądam bezzwłocznego i obowiązkowego przedłożenia deklaracji o swojej narodowości, pod groźbą kary pozbawienia obywatelstwa polskiego za złożenie fałszywych informacji, przez wszystkie osoby pełniące funkcje decyzyjne w konstytucyjnych organach Państwa Polskiego.

Uzasadnienie.

Konflikt o zasięgu międzynarodowym, wywołany przez wrogich wobec państwu Polska i wobec Narodowi Polskiemu, – przedstawicieli narodu żydowskiego, ma charakter agresywnych działań o znamionach ofensywnej mobilizacji ogólnoświatowych organizacji żydowskich przeciw Państwu Polskiemu i wszystkim Polakom żyjącym na całym Świecie. Te wrogie działania na arenie międzynarodowej, nie mogłyby zaistnieć w aż tak ogromnej skali zagrożenia, bez długookresowego jawnego, a także prawdopodobnie również i niejawnego wsparcia ze strony środowisk politycznych będących u władzy w Polsce. Ta V kolumna żydowskiego zagrożenia, zagnieżdżona od dziesięcioleci w  Polsce, dąży bezpardonowo do zagrabienia nie tylko polskich bogactw naturalnych,  ale i przede wszystkim do uczynienia z nas Polaków swoich niewolników na okres co najmniej kilkuset lat. Wobec rzeczywistego i tak realnego w swoich groźbach zagrożenia ze strony osób narodowości żydowskiej kierowanego wobec państwu Polska i narodu polskiego, żądanie moje wypełnia przesłanki troski obywatelskiej o wspólne dobro, troski ugruntowanej na podstawach koncepcji społeczeństwa demokratycznego.

/wzór żądania obywatelskiego/

 

3 myśli w temacie “Żądanie obowiązkowej deklaracji narodowościowej – od konstytucyjnych organów Państwa Polskiego

 1. Izraelski minister: to zaszczyt, że Polska odwołała moją wizytę

  Minister edukacji Izraela Naftali Bennett skomentował swoją odwołaną planowaną wizytę w Polsce. „To Polska odwołała moją wizytę, bo wspomniałem o zbrodniach, jakie popełnili. Czuję się zaszczycony” – napisał w oświadczeniu, które przytacza Associated Press.
  Naftali Bennett

  „Krew polskich Żydów krzyczy z tej ziemi i żadne prawo jej nie uciszy” – napisał Bennett. „Polski rząd odwołał moją wizytę, ponieważ powiedziałem o tych zbrodniach. Czuję się zaszczycony” – pisze dalej.

  „Tak, obozy śmierci zostały w Polsce zbudowane przez Niemców, jednak wielu Polaków w całym kraju przyczyniło się do śmierci co najmniej 200 tys. Żydów w czasie i po czasach Holokaustu. Tylko kilka tysięcy Sprawiedliwych Wśród Narodów Świata ryzykowało własne życie, by temu zapobiegać” – napisał Bennett.

  Umiarkowany dziennikarz „Jerusalem Post” Seth Franzmann skomentował oświadczenie Bennetta na Twitterze. „Dziwne, że izraelscy politycy tak chętnie krytykują Polskę, a nie używają takiego języka w dialogu z Austrią czy Chorwacją” – napisał.
  Odwołana wizyta Bennetta w Polsce

  Naftali Bennett miał do Polski przyjechać w środę. Izraelski minister oświaty mówił wcześniej, że w trakcie tej podróży „powie prawdę” o udowodnionym udziale Polaków w mordowaniu Żydów w czasie Holokaustu dokonanego przez nazistów.

  W cytowanym przez izraelski anglojęzyczny portal Times of Israel komunikacie Bennett oświadczył: „Jestem zdeterminowany, by wyraźnie powiedzieć to, co historia już udowodniła – polski naród miał swój udowodniony udział w mordowaniu Żydów w czasie Holokaustu”.

  Jak mówił, w Polsce powie: „Przybyłem, żeby powiedzieć prawdę tu, gdzie ta prawda się wydarzyła”. – To głośne i wyraźne przesłanie: nie można napisać od nowa przeszłości, ale przyszłość napiszemy razem – oświadczył izraelski minister.

  Z kolei inny izraelski portal, Israel National News, przytacza słowa ministra w innym tłumaczeniu, pisząc, że „Polsce udowodniono, że miała udział w mordowaniu Żydów w czasie Holokaustu”. – Prawda nie zależy od (polskiej) ustawy (o IPN – PAP) ani żadnej innej – dodał Bennett.

  https://wiadomosci.onet.pl/swiat/izraelski-minister-to-zaszczyt-ze-polska-odwolala-moja-wizyte/p11m8e0

  Polubienie

 2. Korczarowski o roszczeniach żydowskich, cenzurze w sieci i ataku agentury pod Pałacem Prezydenckim!

  Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.