Spolegliwość, czy kolaboracja rządu w Polsce, z żydowskimi komunistami?


Spolegliwość, czy kolaboracja rządu w Polsce, z żydowskimi komunistami?

mor

Czy ustawa polskiego parlamentu była konsultowana ze stroną izraelską?

Która ustawa polskiego parlamentu była konsultowana ze stroną izraelską?

Czy jakakolwiek ustawa polskiego parlamentu nie była konsultowana ze stroną izraelską?

Dlaczego ustawy polskiego parlamentu muszą być konsultowane ze stroną izraelską?

Czy rząd w Polsce reprezentuje interesy strony izraelskiej?

Dlaczego rząd w Polsce reprezentuje interesy strony izraelskiej?

Kto zmusza rząd w Polsce do reprezentowania interesów strony izraelskiej?

 

comment_


Trzy oblicza Izraela 

Na podstawie tego o czym już wspomniałem, musiałeś wywnioskować, że Izrael jest państwem marksistowskim (socjalistyczne / komunistyczne).

I to jest poprawny wniosek. Ale Izrael ma trzy oblicza:komunistyczne, faszystowskie i demokratyczne. Aszkenazyjscy imigranci z Rosji przywieźli ideologię komunistyczną / socjalistyczną i dużo z niej wprowadzili w życie. Aszkenazyjczycy z Niemiec, sympatyzujący z komunizmem i popierający go, mają tendencję do praktykowania nazistowskiego faszyzmu.

W czasie drugiej wojny światowej w Niemczech, syjonistyczna elita Aszkenazyjczyków współpracowała z hitlerowskim gestapo w prześladowaniu niższej klasy niemieckich żydów oraz dostarczaniu ich do obozów koncentracyjnych. Teraz mieszkają oni w Izraelu gdzie stanowią elitę syjonistów żydowskich, są dobrze wyćwiczeni w nazistowskim faszyzmie, wspierają go i wprowadzają w życie. W celu uzyskania pozytywnego wrażenia o Izraelu jako państwie demokratycznym, przeprowadzane są wybory do Knessetu (izraelski kongress), są to dziwne wybory. I tu kończy się owa demokracja. Nie robi najmniejszej różnicy która partia zwycięży, LIKUD czy LABOUR, ponieważ elitarni żydzi syjonistyczni rządzą w stylu dyktatorskim – faworyzują elitę i brutalnie niszczą tych, którzy różnią się poglądami.

W syjonistycznym / komunistycznym planie dominacji nad światem, rolą Izraela jest wzniecać nieustanne problemy na Śr. Wschodzie. Ponieważ wojny są dużą częścią jego agresywnego planu, wydaje się naturalnym by młodzież izraelska od wczesnych lat była trenowana w walce psychicznie i fizycznie. Na przykład w Izraelu istnieją młodzieżowe grupy hitlerowskie. Nazywa się to Gadna, i oczekuje się by wszyscy młodzi do niej należeli. I tak jak hitlerowskie grupy młodzieżowe, noszą mundurki khaki, biorą udział w treningach i ćwiczeniach paramilitarnych.

Pistolety i myślenie o wojnie obecne są nawet w zabawach. Nawet kiedy są na pikniku, zamiast piłki lub sprzętu piłkarskiego zabierają karabiny i pistolety oraz ćwiczą strzelanie i bawią się w żołnierzy.

Po ukończeniu szkoły, wszyscy młodzi chłopcy muszą odbyć 3-letnią służbę w armii (2 lata dla dziewcząt) lub 4-letnią w marynarce lub siłach powietrznych. Ultraortodoksyjni żydzi są zwolnieni ze służby wojskowej.

Po ukończeniu służby wielu z nich zapisuje się do Shin Bet – odpowiednika hitlerowskiej gestapo. I tak jak gestapo, biorą udział w represjach przeciwko każdemu, kto mową lub czynem sprzeciwia się marksistowskiemu / faszystowskiemu rządowi zdominowanemu przez syjonistów.

Podobnie jak w nazistowskich Niemczech, wszyscy mieszkańcy Izraela muszą nosić przy sobie karty identyfikacyjne zwane ‘Teudat Zehut’.

Któregoś dnia wychodząc z domu zmieniłem marynarkę i zapomniałem przełożyć do niej moją kartę. Kiedy byłem na ulicy Tel Awiwu doszedł do mnie policjant i poprosił o pokazanie jej. Powiedziałem mu, że zostawiłem w innej marynarce. Ponieważ jej nie miałem przy sobie, zostałem zabrany na komisariat policji, gdzie dyżurny sierżant pouczył mnie, że mógłbym być osadzony w więzieniu na 16 dni bez orzeczenia sądu. Potrzebny był tylko mój podpis na ‘rozkazie uwięzienia’.

Poprosiłem o udzielenie mi pozwolenia na telefon do żony, która przyniosłaby moją kartę.

Sierżant dał mi 2 godziny na pokazanie mojej karty. Zadzwoniłem do żony i przyniosła mi ją na 2 minuty przed określonym czasem. Gdyby się spóźniła, następnych 16 dni pędziłbym w więzieniu. To właśnie pokazuje, że Izrael jest państwem policyjnym a nie demokratycznym.

Pozwólcie mi wyjaśnić sprawę nazizmu / faszyzmu. Niemcy są wspaniałymi ludźmi. Ale w Niemczech ich obywatele zostali ofiarami nazistów, którzy doszli do władzy drogą przebiegłości i brutalności.

Również w Niemczech przeciętni żydzi zostali ofiarami elity syjonistycznej współpracującej z nazistami. Wielu z tej elity przyjechało do Izraela i połączyło się z żydami komunistami / syjonistami z Polski i Rosji. To jest ta dwulicowość komunizmu i nazistowskiego faszyzmu, która rządzi Izraelem. Demokracja jest tu zaledwie iluzją.

Odnośnie związku elitarnych Aszkenazyjczyków /Ashkenazi, z nazistami, proszę spojrzeć na wyraz ‘Ashkenazi’ – proszę spojrzeć jeszcze raz : ASHKE –NAZI. Interesujące, nieprawda?

Wyjaśnijmy sobie również relację między faszyzmem i komunizmem: faszyzm to socjalizm narodowy, zaś komunizm to socjalizm międzynarodowy.

(…)

Najważniejszy problem

Na zakończenie chciałbym podkreślić jaki jest cel tego opracowania. Bezcelowe jest mówienie o walce z komunizmem I problemach przezeń stworzonymi, jest stratą czasu rozmawianie o problemach międzynarodowych stojących przed Ameryką (nie tylko), jeśli nie zostanie zidentyfikowany najważniejszy problem. A jest nim sprawa syjonistów żydowskich, międzynarodowych bankierów i ogólnie syjonistów działających w ukryciu.

 

źródło: https://tajemnice.robertbrzoza.pl/zydzi-chazarscy/izrael-jest-panstwem-socjalistyczno-komunistycznym/

12 myśli w temacie “Spolegliwość, czy kolaboracja rządu w Polsce, z żydowskimi komunistami?

 1. Z sieci :
  Nie będę się z nikim kłócił ani nikogo przekonywał do swoich racji. Każdemu z nas tak naprawdę chodzi o to samo. Niech każdy z was pomyśli sam. Nie dajcie się manipulować żadnej partii i żadnemu politykowi. Oto w jaki sposób wprowadzano dyktaturę na przestrzeni dziejów (będę to publikował co jakiś czas):

  PORADNIK WPROWADZANIA DYKTATURY
  – zdiagnozować problemy najbiedniejszych i najmniej wyedukowanych,
  – dać im wroga, najlepiej kilku, będących w zmowie,
  – dać im bohatera, lub prawie boga,
  – złożyć obietnice, najlepiej takie, których nie da się spełnić
  – obwiniać wroga o wszystkie problemy,
  – wszelką opozycję i inaczej myślących podpiąć pod wroga
  – uczynić z najbiedniejszych i najmniej wyedukowanych naród wybrany, rasę Panów, lepszy sort itp.
  – zrobić z siebie męczennika dla dobra narodu (najlepiej, gdy osoba w roli wodza nie ma rodziny, można ludziom wmawiać, że wódz poświęca się sprawie)
  – podpiąć się pod wszystkie narodowe wartości,
  – przypisać wrogie wartości opozycji,
  – przypisać opozycji kolaborację z wrogiem,
  – przypisać sobie patriotyzm, rewolucję, walkę dla sprawy,
  – mówić, że dąży się do wzoru bohatera,
  – za niespełnione obietnice obwiniać wroga i jego pomocników,
  – być konsekwentnym (czas działa cuda)
  – wszelkie działania uzasadniać dobrem sprawy,
  – pokazać, że się walczy się z wrogiem,
  – co jakiś czas poświęcić kogoś (wykorzystać ofiarę z wroga do eliminacji opozycji)
  – mówić, że jest się blisko realizacji celów i prosić naród o kolejne ustępstwa dla dobra sprawy, od najmniejszych do coraz większych
  – uzasadnić łamanie prawa wyższą koniecznością.

  Gdy orientujesz się, że jest dyktaturą, z reguły już jest za późno. Zaczynasz się buntować i przychodzą po ciebie.

  Polubienie

 2. TVP przeprasza ambasador Izraela za wpis na Twitterze

  TVP przeprosiło ambasador Izraela za wpis na koncie tweeterowym TVP Info. Miał on łączyć reakcję Izraela na nowelizację ustawy o IPN z kwestią reprywatyzacji. „Dla treści dyskryminujących i wykluczających nie może być miejsca na antenie nadawcy publicznego” – czytamy w oświadczeniu TVP.

  https://wiadomosci.onet.pl/kraj/tvp-przeprasza-ambasador-izraela-za-wpis-na-twitterze/y288sqz

  Kuźwa za co przepraszać:? Juz na głowę całkiem upadli! Łączenie reakcji Izraela z kwestią prywatyzacji jest antysemityzmem? To znaczy, że jeśli ktos ma inne zdanie niż jedyne słuszne pochodzące z Izraela to jest antysemitą? Przecież to już jest paranoja.!!! Za co przepraszamy? Jedno jest pewne, ta histeryczna reakcja świadczy, że tak jest rzeczywiście. Nie powinniśmy się dać szantażować. Na początku będzie wielki jazgot ale wcześniej, czy później dojdzie do oczyszczenia atmosfery i zaczniemy budować relacje na zasadach równości. Jeżeli partner izraelski myśli, że zawsze jak rozkapryszone dziecko tupiąc nóżkami, wymusi wszystko co zechce strasząc antysemityzmem, to się myli. Jak tak ma wyglądać dialog, to lepiej aby go nie było. Za jakiś czas emocje opadną a rozsądni ludzie po jednej i drugiej stronie się dogadają.Prawda jest taka, że Izrael niszcząc dobre, wręcz uprzywilejowane stosunki z Polską straci o wiele więcej niż my. A co jak co ale ludzie z tego kraju potrafią liczyć pieniądze lepiej niż Polacy.

  Polubienie

 3. USTAWA z dnia 26 stycznia 2018 r. o zmianie ustawy o Instytucie Pamięci Narodowej …, w niżej zawartej regulacji prawnej, zezwala na popełnianie przestępstwa, przypisywania Narodowi Polskiemu lub Państwu Polskiemu odpowiedzialności lub współodpowiedzialności za popełnione przez III Rzeszę Niemiecką zbrodnie nazistowskie.

  Wyjątek ten zaprzecza zasadzie zaufania społecznego obywatela, wobec organów Państwa.

  Art. 55a. 3. Nie popełnia przestępstwa sprawca czynu zabronionego określonego w ust. 1 i 2, jeżeli dopuścił się tego czynu w ramach działalności artystycznej lub naukowej.

  null

  Polubienie

 4. To o czym mówi Pan Wojciech Olszański (Aleksander Jabłonowski) należy omówić jeszcze w innym aspekcie. Otóż, jednych przestępców za czyn przestępczy przypisywania Narodowi Polskiemu lub Państwu Polskiemu odpowiedzialności lub współodpowiedzialności za popełnione przez III Rzeszę Niemiecką zbrodnie nazistowskie, – karze się karą 3 lat więzienia, a innym za to samo pozwala się na czerpanie korzyści majątkowych z takiego samego przestępstwa.

  Polubienie

 5. Rewelacyjna wypowiedź: „Zlikwidowano polski cukier, tytoń, kopalnie i stocznie, teraz zamykają przemysł futerkowy” – Marek Miśko
  Wystarczy trzydziestu takich jak Pan Marek Miśko i cały rząd, parlament i układ prezydencki staje się zupełnie niepotrzebny.

  Polubienie

 6. „Welt am Sonntag”: Jan Tomasz Gross mówi o Polakach współpracujących z Niemcami

  Jan Tomasz Gross w wywiadzie dla dziennika „Welt am Sonntag” mówił o przypadkach Polaków współpracujących z Niemcami w ich zbrodniach na ludności żydowskiej. – Przypominam Polakom o niechlubnym rozdziale ich historii, właśnie ten rozdział pragną dziś, zwłaszcza prawicowi konserwatyści, usunąć z publicznej debaty – w ten sposób Jan Tomasz Gross skomentował nowelizację ustawy o IPN. Przypomniał też, że były prezdent RP Aleksander Kwaśniewski przeprosił za mord w Jedwabnem.

  Zdaniem autora głośnej książki „Sąsiedzi” o mordzie w Jedwabnem, obecna nowelizacja ustawy o IPN może skutkować ograniczeniem wolności badań naukowych upowszechniających fakt udziału Polaków w niemieckich zbrodniach. – Obecnie jest wielu historyków zajmujących się polskim współudziałem w Holokauscie. Żydzi, którzy z pomocą Polaków mogli znaleźć bezpieczne schronienie przed SS, opowiadają o tym, jak oni sami i ich współbracia byli przez Polaków szantażowani, bici i prześladowani – mówi niemieckiemu dziennikowi Jan Tomasz Gross. Socjolog twierdzi, że ustawa o IPN w obecnym kształcie sprawi, iż mogą zostać pociągnięci do odpowiedzialności karnej Żydzi, którzy będą przypominać niewygodne dla polskiej opinii publicznej, fakty.

  Nowela ustawy o IPN wprowadza karalność za przypisywanie wbrew faktom Państwu Polskiemu i narodowi polskiemu współodpowiedzialności za zbrodnie popełnione przez nazistowskie Niemcy. Wyłączą spod karalności między innymi prowadzących badania naukowe.

  https://wiadomosci.onet.pl/swiat/welt-am-sonntag-jan-tomasz-gross-mowi-o-polakach-wspolpracujacych-z-niemcami/kd8nhdv

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s