50 lat temu ułaskawiono w Polsce żydowskich terrorystów i zbrodniarzy.


50 lat temu ułaskawiono w Polsce żydowskich terrorystów i zbrodniarzy.

wyrok

„Kto ma miękkie serce, ten ma twardą d.pę”.

50 lat temu uwolniono wrogów śmiertelnych Polski i Polaków, opłacano ich emerytury na całym świecie pieniędzmi odebranymi głodującym i schorowanym polskim dzieciom i emerytom. Tuczono te hydry pozostające w kraju jak i te, które uciekły za granicę. Jak kameleon zmieniając swe wężowe powłoki, pozmieniali w Polsce prawo tak aby wyłącznie im żyło się lepiej. To talmudyczne prawo, nam Polakom stwarza w Polsce wyłącznie ograniczenia i kary, im zaś same przywileje i benefity.

Za zdradę Narodu i Państwa w żadnym państwie na świecie nie ma aktu łaski dla zdrajców i zbrodniarzy.

11 myśli w temacie “50 lat temu ułaskawiono w Polsce żydowskich terrorystów i zbrodniarzy.

 1. Ziemkiewicz apeluje: „przeprowadzić ekshumację w Jedwabnem”

  Spór na linii Polska-Izrael nabiera rozpędu. Strona izraelska próbuje wykorzystać wachlarz dyplomatyczny i wpływać na polityków w innych krajach, by krytykowali przegłosowaną przez Senat ustawę o Instytucie Pamięci Narodowej. Swój głos w tej sprawie wypowiedział także publicysta Rafał Ziemkiewicz.

  „Skoro już mamy wojnę, apeluję do IPN – nie tylko apeluję, proszę, błagam – wykorzystajcie tę okazję by wreszcie przeprowadzić ekshumację w Jedwabnem, zablokowana skutecznie ponad 10 lat temu przez naciski organizacji żydowskich. Wstępne prace, jakie wtedy dokonano, wskazują, iż może ona dać niezbite dowody (łuski, ślady kul na szkieletach) że zbrodnia została dokonana przez Niemców. Jak ważne jest sprawdzenie, czy takie dowody istnieją, jak bardzo mamy obowiązek wobec poprzednich pokoleń, by je, jeśli są, odkryć i ujawnić, tego chyba nie muszę tłumaczyć?” – pisze Ziemkiewicz.

  „Może przydałoby się, aby ten apel przybrał formę jakiegoś listu, interpelacji, zbiorowy list albo został zinstytucjonalizowany w inny sposób?” – sugeruje.

  http://prostozmostu24.pl/ziemkiewicz-apeluje-przeprowadzic-ekshumacje-jedwabnem/

  Polubienie

 2. Brak słów.

  Kancelaria Premiera

  @PremierRP

  Informujemy, że błędne tłumaczenie na język angielski napisów w oświadczeniu premiera @MorawieckiM, powstało w wyniku automatycznego tłumaczenia serwisu YouTube. Wszystkie napisy w filmie zostały obecnie wyłączone, razem z serwisem YouTube pracujemy nad rozwiązaniem problemu.

  Polubienie

 3. Polska znów na cenzurowanym

  Administracja Trumpa nie pozostawiła wątpliwości: nowelizacja ustawy o IPN źle wpłynie na stosunki polsko-amerykańskie. Próby tłumienia wolności słowa przez rządzącą koalicję krytykują również kongresmeni. A w mediach rozpętała się burza.

  http://www.newsweek.pl/swiat/ustawa-ipn-amerykanie-polska-znow-na-cenzurowanym,artykuly,422698,1.html

  Polubienie

 4. prof. Jerzy Robert Nowak: „To śmiertelne niebezpieczeństwo. Możemy zostać ogołoceni i okradzeni”

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s