„Biała Europa – Czysta Krew”, czyli za co ginęli nasi przodkowie.


„Biała Europa – Czysta Krew”, czyli za co ginęli nasi przodkowie.

Nie sądzę, aby przez stulecia w Europie zamieszkiwały społeczności ludzkie, których ideologią był ustrój określany dziś mianem faszyzmu.

Przecież na tym właśnie polega demokracja, że społecznościowe, swobodne wyrażanie swoich oczekiwań jest elementem ukierunkowującym organy Państwa do wypełniania woli Narodu.

001

 

01a

06a

 

 

12a

 

 

09a

 

10

 

02a

 

 

13a

 

 

11

 

14

 

 

3 myśli w temacie “„Biała Europa – Czysta Krew”, czyli za co ginęli nasi przodkowie.

 1. 94 % lekarzy, pielęgniarek nie szczepi się na grypę

  Profesor Lidia Brydak, naukowiec, mikrobiolog i wirusolog, profesor [to jest „profesor magister” MD] nauk biologicznych jest szefową Krajowego Ośrodka ds. Grypy. Skoro profesor zajmuje takie stanowisko, to na pewno będzie opowiadać się za szczepieniami na wszelkie choroby.

  Nie jest to zaskakujące.

  Zaskakująca jest jednak niechęć do szczepień pracowników służby zdrowia:

  „Procent zaszczepionych pracowników służby zdrowia jest w granicach ok. 6 proc. Uważam to za rzecz skandaliczną” – tak mówi profesor Lidia Brydak w 2014 roku Link 1.
  

  W 2015 roku profesor Lidia Brydak o wyszczepialności w Polsce mówi:

  „W ostatnim sezonie (2014) było 3,75 a teraz (2015) 3,52 proc. Bardzo martwi mnie niski procent zaszczepionych pracowników służby zdrowia” – Link 2.
  

  Wyszczepialność, czyli procent społeczeństwa, które szczepi się na grypę wynosiła:

  w 2014 roku – 3,75%,
  w 2015 roku – 3,52%,
  w 2016 roku – 3,6% populacji.
  

  W 2017 roku profesor mówi:

  „Procent zaszczepionych pracowników ochrony zdrowia to raptem 6,4 proc. w Polsce – od portiera, na kierowniku kliniki skończywszy” – Link 3.
  

  Czyżby tylko 6,4 procent pracowników służby zdrowia szczepiło się na grypę?

  Czyli lekarze, pielęgniarki, technicy i inni pracownicy nie chcą szczepić się!

  Dlaczego, skoro nawet minister zdrowia publicznie wstrzyknął sobie szczepionkę?

  To są ładne kwiatki, jak mówi pani profesor.

  Jeżeli nawet lekarze nie chcą szczepić się, to dlaczego jest taka nagonka na rodziców?

  Dlaczego jest przymus szczepień na inne choroby w Polsce?

  Przecież aż 93,6% pracowników służby zdrowia nie szczepi się.

  Gdyby szczepionki na grypę były bezpieczne, gwarantowałyby zdrowie, to czy lekarze nie korzystaliby z takiego dobrodziejstwa?

  Kto w takim razie nakazuje szczepień?

  Te 6% lekarzy, pielęgniarek, które się szczepi?

  Czy może minister zdrowia, Konstanty Radziwiłł i jego koledzy wdrożyli dyktat szczepień?

  To jest niebywałe, żeby 6% pracowników służby zdrowia plus minister zdrowia i jego świta, narzucali dyktat całemu narodowi.

  Można domniemywać, że ta grupa 93,6% pracowników służby zdrowia, która nie chce szczepić się na grypę ma również daleko sceptyczny punkt widzenia na temat szczepień.

  Czyżby skład szczepionek był niebezpieczny?

  Czy może te szczepienia są w ogóle niepotrzebne?

  Czy może następują powikłania i tego boją się lekarze?

  Dlaczego garstka idiotów, narzuca dyktat szczepień 93,6% pracownikom służby zdrowia i 96,4% społeczeństwu?

  RobertBrzoza.pl – Polski Portal Informacyjny

  źródła:

  1 link: https://www.medexpress.pl/lekarz/pracownicy-medyczni-nie-szczepia-sie-przeciwko-grypie-to-skandal/50160/

  2 link: https://www.medexpress.pl/lekarz/prof-brydak-szczepienia-dla-pracownikow-medycznych-powinny-byc-obowiazkowe/59597/

  3 link: https://innpoland.pl/132345,nie-szczepisz-sie-przeciwko-grypie-to-plac-sam-za-leczenie-odwazne-slowa-polskiej-uczonej

  Źródło: https://codziennik24.pl/2017/09/30/az-936-proc-lekarzy-pielegniare

  Za: Strona prof. Mirosława Dakowskiego (06.12.2017)

  Polubienie

 2. ( JTA ) – polityk o żydowskich korzeniach, który powiedział, że obie jego ciotki zostały uratowane przez nie-Żydów w czasie Holokaustu, został mianowany premierem kraju w trakcie przetasowania gabinetu.

  Minister finansów Mateusz Morawiecki, były prezes banku w Grupie Santander, został wybrany w czwartek na szefa polskiego rządu, który przygotowuje się do wyborów parlamentarnych w 2019 r., Ogłosiła rządząca partia Prawo i Sprawiedliwość. Jego następcą jest Beata Maria Szydło, również prawicowej partii, która służyła na stanowisku od 2015 roku.

  49-letni Morawiecki, który dwa lata temu nie był nawet członkiem Prawa i Sprawiedliwości, dołączył do rządu jako minister rozwoju gospodarczego w 2015 roku, zanim w zeszłym roku dodał posadę ministra finansów.

  Jego żydowskie korzenie były znane w Polsce. Morawiecki mówił o tym w szczegółach na początku tego roku podczas uroczystości w warszawskim zoo, uhonorowania byłego dyrektora zoo i jego żony, Jana i Antoniny Żabińskich, którzy uratowali tam setki Żydów i innych ratowników.

  „Zawsze podczas takich ceremonii zaczynam zastanawiać się nad historią mojej rodziny” – powiedział Morawiecki. „Moja ciocia Irena była Żydówką, przeżyła wojnę i jako dziesięcioletnie dziecko. Do 16 roku życia mieszkała u polskiej rodziny, która uratowała ją” z pomocą kilkudziesięciu innych nieżydowskich Polaków, którzy ryzykowali życiem ukryj ją, powiedział.

  Inna ciotka, o imieniu Roma, mieszka teraz w Izraelu – powiedział. Przeżyła Holocaust, bo uciekła na wschód, powiedział Morawiecki, przypuszczalnie na tereny rosyjskie, podczas gdy reszta jej rodziny zmarła.

  Morawiecki powiedział później, że przynajmniej jedna z ciotek była związkiem krwi, według Jonny’ego Danielsa, założyciela From The Depths, grupy upamiętniającej organizującej ceremonię w zoo. Krewni Romów zostali zamordowani przez „nazistów lub komunistów” – powiedział Daniels.

  W przeciwieństwie do nazistów, bojownicy komunistyczni w latach czterdziestych nie szukali systematycznie, aby Żydzi ich zabijali.

  W Europie Wschodniej i Środkowej, gdzie wielu ludzi ma gorzkie wspomnienia rosyjskiej dominacji, nacjonalistyczny polityk często tworzy równania między nazizmem a komunizmem.

  Morawiecki powiedział, że żadna z osób, które pomogły Irenie, nie została uznana za Sprawiedliwą wśród Narodów Świata – tytuł, który Izrael obdarza nie-Żydami, którzy ryzykowali życiem, by ratować Żydów podczas Holocaustu. Polska w rzeczywistości miała „10 razy” liczbę Sprawiedliwych uznanych, co Morawiecki powiedział 7000, ale w rzeczywistości jest 6706.

  https://www.jta.org/2017/12/08/news-opinion/world/poland-appoints-ex-banker-with-jewish-roots-as-prime-minister

  https://translate.google.pl/translate?hl=pl&sl=en&u=https://www.jta.org/2017/12/08/news-opinion/world/poland-appoints-ex-banker-with-jewish-roots-as-prime-minister&prev=search

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s