Muzułmanie zdominują Europę w ciągu 40 lat


Muzułmanie zdominują Europę w ciągu 40 lat

Francuski finansista Charles Gave, porównując liczbę urodzeń wśród Europejczyków oraz muzułmanów obliczył, że już w ciągu najbliższych 30-40 lat możemy stać się mniejszością na własnym kontynencie. Muzułmańskie rodziny są zwykle wielodzietne, w przeciwieństwie do Europejczyków, których jest po prostu coraz mniej.

What-Are-the-Characteristics-of-a-Muslim-Family-300x300

Należący do Gave’a think tank Institut des Libertés przedstawia, że wskaźnik płodności wśród rdzennej ludności europejskiej wynosi tylko 1,4. To oznacza, że przeciętna kobieta rodzi statystycznie 1,4 dziecka.

Inaczej jest w przypadku muzułmańskich kobiet, których wskaźnik płodności wynosi od 3,4 do 4. Należy mieć tu na uwadze, że aby zachować zastępowalność pokoleń, współczynnik dzietności musi wynosić przynajmniej 2,1.

Obliczenia te oczywiście nie spodobały się środowiskom lewicowym. Gazeta Libération potępiła Charlesa Gave’a za „głupie kalkulacje”, które mimo wszystko mają wiele wspólnego z rzeczywistością, oraz za tworzenie podziałów. Lewicowcy uważają bowiem, że napływający do nas muzułmańscy imigranci również automatycznie stają się Europejczykami.

Demografia Europy wciąż pozostaje w bardzo złym stanie. Pomysł zamiany populacji wcale nie jest niczym nowym – ONZ proponowała sprowadzenie ludności zastępczej już w 2000 roku, co jak widać zaczęto konsekwentnie realizować w ostatnich latach.

Wielu analityków przekonuje, że za obecne problemy w Europie nie można winić wyznawców islamu, ponieważ religia ta zawsze była bardzo ekspansywna – winy doszukują się w Europejczykach, którzy przestają rodzić dzieci i stopniowo odrzucają swoją kulturę oraz religię, tym samym dając miejsce islamowi.

Jeśli sytuacja nie ulegnie zmianie, muzułmanie staną się większością w Europie już w nadchodzących dekadach. Gdy do nastąpi, nasz kontynent zacznie przypominać Bliski Wschód, gdzie zamachy, jawne prześladowania i ataki na innowierców są na porządku dziennym.

źródło:

http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/muzulmanie-zdominuja-europe-w-ciagu-40-lat

 

2 myśli w temacie “Muzułmanie zdominują Europę w ciągu 40 lat

  1. Francja jest bardzo ciekawą osobliwością, gdzie jedynie finansiści dostrzegają zagrożenie swojego bytu ze strony islamu. Swoją drogą, to Pan Charles Gave najwyraźniej reprezentuje środowisko wybitnie optymistyczne twierdząc, że katastrofa może nastąpić dopiero za 30-40 lat. Prawdą zaś jest to, że Naród Francuski z całą pewnością już obecnie stanowi marginalną mniejszość narodową Francji. Jedynie jeszcze siłą przyzwyczajenia utrzymywaną propagandą medialno-finansową, muzułmanie blokowani są w urealnieniu swojego zamiaru ustanowienia swoich praw.

    Polubienie

  2. No cóż, jeżeli ten chory człowiek – współczesna Europa – dalej uważa że może sobie lekceważyć wszystkie zasady moralne których dopracowała się przez minione tysiąclecia, że jej „prawa podstawowe” to tylko sobie pociupciać bez żadnej odpowiedzialności, no to ma to co chciała ! NIECH ZDYCHA ! INNI, BARDZIEJ ROZUMNI – JUŻ TU SĄ !!!

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s