Narodowy Front Polski


(pierwotny artykuł został usunięty)

W tym miejscu znajdował się artykuł promujący wydarzenie, którego celem było w założeniach zjednoczenie Polaków dla celów ratowania naszej odrębności w sferze kultury i dziedzictwa wiary katolickiej.

Czas zweryfikował właściwe intencje inicjatorów tego wydarzenia. Z przykrością stwierdzam, że osoby uzurpujące sobie prawo do aspołecznego dyktatu, przejęły inicjatywę i doprowadziły do „upodlenia” tej tak cennej dla każdego Polaka idei.

Zdecydowanie nie polecam angażowanie się w sprawy prowadzone przez osoby będące właścicielami komercyjnego projektu, firmowanego niżej zamieszczonymi znakami graficznymi.

 

31 myśli w temacie “Narodowy Front Polski

 1. Może by tak zacząć od Polskiego Kina Narodowego, które otworzy umysły i serca Polaków??? I nie pozwalać okradać się żydowskim reżyserom, co????
  ………………..
  Sukcesy fil…finansowe rodu (polskich – przyp. mój) Hollandów?

  Każdy człowiek pragnie osiągnąć sukces finansowy a niektórzy wybredni chcą to połączyć z sukcesem artystycznym. A jeśli można robić to w rodzinie, to jest to niemal ideał. A jeśli, co nie zdarza się niemal nigdy, można jeszcze przy okazji „zmieniać świat na lepsze, przyczyniać się do postępu społecznego” – to jest to ideał pełny. I pani Agnieszka Holland niemal ten ideał osiągnęła. Poczucie, iż w znacznym stopniu przyczyniamy się do osiągnięcia ideału w życiu chociaż jednej rodziny winna napawać nas szczęściem.

  Gdyby ktoś nie wiedział na czym taki ideał polega przybliżmy sukcesy finansowe pani Agnieszki Holland i jej rodziny z ośmiu lat i ograniczmy się do tego źródła, które sami tworzymy. Instytutu Sztuki Filmowej, instytucji budżetowej Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

  Oto na stronie internetowej Instytutu Sztuki Filmowej podawane są informacje o dotacjach na „scenariusze, projekty filmowe, filmy dokumentalne, filmy fabularne”. W wszystko poukładane w tabelkach wszerz i wzdłuż: latami i nazwiskami.

  I serce rośnie, kiedy czyta się, iż czworo członków rodziny H. uzyskało w latach 2006-2013 łącznie 19.632.353,00 zł. A piąty członek rodziny –syn, siostrzeniec i brat- Antoni Łazarkiewicz (Komasa Łazarkiewicz, Anton Gross) : syn, brat, siostrzeniec- też „partycypuje” ‚ w puli” jako „rodzinny kompozytor”.

  Pani Agnieszka Holland pozyskała od roku 2006 łącznie 12.099.900 zł , jej córka Katarzyna Adamik – „tylko” 2.558.831,00 zł (nie licząc kwot do podziału za film i serial „Janosik” tj. ok. ponad 5 mln zł), siostra Magdalena Łazarkiewicz – 2.510.000,00 zł i szwagier Piotr Łazarkiewicz – 2.403.622,00 zł. Wschodzącą gwiazdą w klanie jest siostrzeniec Antoni, syn pani Magdaleny Łazarkiewicz, kokieteryjnie dodający sobie do nazwisko „Komasa” , jako szczęśliwy małżonek panny Komasy, siostry pana reżysera Komasy ( i oczywiście kompozytor muzyki do jego filmów).

  Otóż ten młodzieniec pojawia się na „liście płac” portalu filmpolski.pl już w roku 1995 – mając lat 15 (słownie: piętnaście) jako KOMPOZYTOR muzyki filmowej do przedstawienia telewizyjnego TVP, którego reżyserem jest bodaj troskliwa mama Magdalena Łazarkiewicz. Jak genialnym człowiekiem być musiało być to chłopię , skoro w wieku lat 15 zdołało się muzycznie wczuć w perypetie duchowe człowieka, który patologicznie zdradza żonę i generalnie robi rzeczy, o których w naszych zacofanych domach przy dzieciach się raczej nie rozmawia. Zanim osiągnął lat 18 już zdołał skomponować dzieł co najmniej 4 a Telewizja Polska je zakupiła. Portal filmpolski.pl jest nieubłagany: pan Antoni Łazarkiewicz jest godnym następcą Bacha i Chopina: w wieku lat 35 będzie obchodził 20 lat pracy zawodowej a do dzisiaj film i telewizja zamówiły u niego ( i zapłaciły) muzykę do 58 dzieł w tym 16 filmów fabularnych, 8 seriali telewizyjnych i 12 spektakli telewizyjnych. W tym muzykę do wszystkich „rodzinnych” filmów fabularnych: matki, ciotki, wujka, siostry i nowo-nabytego szwagra Komasy. Proszę porównać na portalu filmpolski.pl – filmografię kompozytorów: Kilara, Dębskiego i nie bójmy się porównań – Pendereckiego…. Sami widzicie.

  Mimo tych wszystkich oczywistych sukcesów, które pokornie, choć poniekąd „bez świadomości” współfinansujemy, dzisiaj jesteśmy szturchani słownie przez „głowę rodu”. Padają słowa o „dusznej atmosferze”, o „puszczanych bąkach”. Wyczuwam jakieś rozdrażnienie, jakieś zniecierpliwienie.

  Czyżby chodziło o kilka wniosków o dotacje odkładanych czy wręcz odrzuconych przez PISF – siostrze Magdalenie? Naprawdę , drodzy koledzy filmowcy, nie należy mieć węża w kieszeni, kiedy geniusze chcą kręcić.

  Czy może raczej o naprawdę dużą naszą gafę towarzysko- finansową, jaką strzeliliśmy, jak to zacofany ciemnogród w dusznym pokoju. Oto była okazja wejść do ligi naprawdę światowej i załapać się na naprawdę grubą kasę a nie te „drobne” z PISF: oto „jakiś ktoś” wymyślił w przebłysku geniuszu, że należy wystawić w Warszawie prawdziwą operę o pani Ani Grodzkiej. Już pisało się libretto (pan Pacewicz) ale co najważniejsze, media podały, że muzykę skomponuje „nasz Antoni”!!!! Kompozytor pierwszej w świecie opery o transseksualizmie – to jest to. To jest liga światowa. Oczyma duszy widzę tę operę wystawianą we wszystkich najważniejszych operach światowych – od Mediolańskiej La Scali , przez paryską, londyńską aż do Nowego Jorku i Australii. Kto by się śmiał sprzeciwić. To był projekt na naprawdę dużą kasę i nawet szansę na uścisk dłoni Obamy. Tymczasem – klapa. Jazgot w dusznym pomieszczeniu i masowe puszczanie bąków sprzątnęło sprzed nosa, sorry, uniemożliwiło powstanie arcydzieła na miarę wieków.

  Na razie więc, pozostaje Pani Agnieszce skromne i bezpretensjonalne napomykanie w TVN 24 („Śniadanie mistrzów”) o uzyskaniu statusu „narodowej artystki Czech” i planie nakręcenia serialu „Dziecko Rosemary” – w Londynie. Romek jeszcze nie wie. Ale sataniści całego świata wypromują dzieło na bank.

  Oto jest przykład prawdziwie wielkiego sukcesu: filmowego, finansowego i rodzinnego. Mieliśmy szansę na wspieranie go w kolejnym pokoleniu, tak jak wspieraliśmy małżonków rodziców: Henryka Hollanda –politruka Armii Czerwonej- filozofa na UW i pani Holland de domo Rybczyńskiej – wykuwającej stalinowski komunizm na niwie dziennikarstwa PRL i jak wspieraliśmy panią Agnieszkę, jej Małżonka pana Laco Adamika w TVP i Operze Krakowskiej, jej siostrę Magdalenę, jej szwagra śp. Piotra, jej córkę Kasię, „partnerkę życiową” Kasi – panią Olgę i siostrzeńca – Antoniego Łazarkiewicza. Potknęliśmy się ewidentnie „na Antonim” i nie ma na to żadnego usprawiedliwienia.

  http://bobry7.salon24.pl/557484,sukcesy-fil-finansowe-rodu-hollandow

  Polubienie

 2. Pingback: Narodowy Front Polski | Zaścianek Porusza-zapiski

 3. ad. Polscy reżyserzy i polskie kino!
  cyt….Pani Agnieszka Holland pozyskała od roku 2006 łącznie 12.099.900 zł , jej córka Katarzyna Adamik – „tylko” 2.558.831,00 zł (nie licząc kwot do podziału za film i serial „Janosik” tj. ok. ponad 5 mln zł), siostra Magdalena Łazarkiewicz – 2.510.000,00 zł i szwagier Piotr Łazarkiewicz – 2.403.622,00 zł. …

  Ludzie, którzy wykradli Chruszczowa

  21 grudnia 1961 roku ok. 17.16 z okna na ostatnim piętrze budynku mieszkalnego przy ul. Nowotki 10 w Warszawie wyskoczył pewien mężczyzna. Tak zginął Henryk Holland, ojciec znanej reżyserki. Wieść gminna niosła, że funkcjonariusze SB dokonali defenestracji Hollanda, który miał rzekomo przekazać korespondentowi warszawskiemu dziennika Le Monde, Jeanowi Wetzowi, tekst tajnego referatu Nikity Chruszczowa „O kulcie jednostki i jego następstwach”, wygłoszonego na XX Zjeździe KPZR. Wieść gminna okazała się być nader długowieczna. Do niedawna była to wersja kanoniczna.

  W 2006 roku badający zasób archiwalny IPN Krzysztof Peresak opublikował książkę „Sprawa Henryka Hollanda”, w której udowodnił, że popełnił on samobójstwo przed rozpoczęciem rewizji w jego mieszkaniu.

  W roku 2007 zmarł w Jerozolimie Wiktor Grajewski (Wiktor Szpilman). Doniosła o tym nawet GW pod tytułem:

  Zmarł Wiktor Grajewski – człowiek, który wykradł Chruszczowa
  http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114881,4609710.html

  Polska edycja wikipedii pod hasłem:

  http://pl.wikipedia.org/wiki/O_kulcie_jednostki_i_jego_nast%C4%99pstwach

  nadal podaje informację, że to Henryk Holland przekazał na Zachód tekst wystąpienia Chruszczowa XX Zjeździe KPZR. Informacji tej nie ma już w wikipedyjnym biogramie Hollanda:

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Henryk_Holland

  Mit „zamordowanego przez SB opozycjonisty, który przekazał światu jedno z najważniejszych świadectw XX wieku” trzymał się długo, a córka odeszła od jego wersji kanonicznej dopiero w 2012 roku:

  http://www.wprost.pl/ar/290377/Prawda-Agnieszki/

  Henryka Hollanda pochowano na „wojskowych” Powązkach.

  Wiktora Grajewskiego pochowano w Izraelu, dokąd wyjechał w styczniu 1957 roku. Co ciekawe, został tam podwójnym agentem, wtyczką Mossadu w agenturę KGB.

  Tak manipuluje się historią.

  http://www.blog-n-roll.pl/pl/ludzie-kt%C3%B3rzy-wykradli-chruszczowa#.WSLBc9SLSI0

  Polubienie

 4. Zbierzcie się chłopaki i rozje…cie tych cweli, te ku..y je.ane z onr i wp. WOJNA!!! TA ZNIEWAGA KRWI WYMAGA! NIECH ŻYJE POLSKA SŁOWIAŃSKA!!!
  Pozdrawiam serdecznie. Dobra robota.

  Polubienie

 5. Ukraina: Podpalono polską szkołę w Mościskach. Wrzucono do środka dwa kanistry z łatwopalną cieczą

  Ostatniej nocy podpalono budynek polskiej szkoły w Mościskach w obwodzie lwowskim. Przez wybite okno wrzucono dwa plastikowe kanistry z nieznaną cieczą wraz z płonącym lontem z kawałka tkaniny.

  Zszokowana dyrektorka szkoły Teresa Teterycz powiedziała Polskiej Agencji Prasowej w rozmowie telefonicznej, że to pierwszy taki przypadek.

  – My nie mamy tutaj wrogów. Tutaj nie ma tarć na tle narodowościowym. Ukraińskie dzieci bywają na naszych dyskotekach, nasze dzieci chodzą do nich, u nas nie ma problemów. Wydaje mi się, że musiał to zrobić ktoś, kto został do tego wynajęty – powiedziała.

  Szczęśliwie budynek w nocy był pusty i nikt nie ucierpiał. Straty wyceniono na równowartość około trzech tysięcy złotych. Śledztwo prowadzi miejscowa policja, a na miejscu zjawił się już pracownik konsulatu generalnego RP we Lwowie.

  http://www.dzienniknarodowy.pl/6830/ukraina-podpalono-polska-szkole-w-mosciskach-wrzuc/

  Polubienie

 6. Odwiecznym wrogiem Polski i Polaków są niemcy i folksdojcze z PO, N i innych lewackich ugrupowań. Pamiętajcie o tym drodzy Narodowcy – niemcy. Germańska rasa, która chce nas zdominować od 1000 lat!!! Precz z niemieckimi wpływami na Ziemi Polskiej!!! Dwie petycje do podpisu dla Prawdziwych Polaków:
  http://petitiongo.org/en/petition/zdelegalizowac-w-polsce-dzialalnosc-wszystkich-fun
  http://petitiongo.org/en/petition/petycja-o-ograniczenie-kapitalu-niemieckiego-w-pol-8?mp=admin.message.success
  Pozdrawiam i życzę sukcesów w drodze do zwrócenia Polski Polakom.

  Polubienie

 7. Grzegorz Braun: OSTATECZNE BANKRUCTWO „RZECZYPOSPOLITEJ PRZYJACIÓŁ”

  W kolejnej fazie nagonki przeciwko Polsce w sprawie roszczeń majątkowych Żydzi mają oddanych sojuszników w UE i oficjalny patronat USA. Brukselska konferencja na ten temat oznacza spektakularne bankructwo dotychczasowej dyplomacji uników i historycznych urojeń w stosunkach polsko-żydowskich. Tymczasem warszawscy politycy kontynuują w tej sprawie politykę chowania głowy w piasek, a propagandyści tradycyjnie nabierają wody w usta.

  Roszczenia żydowskie, choć pozbawione jakichkolwiek rzeczywistych podstaw prawnych, historycznych czy logicznych, jednak wracają – i to „z siłą wodospadu” (by tak rzec, zapożyczając obrazowe porównanie ze starej reklamy jednego ze środków czyszczących). Na brukselskiej konferencji Europejskiego Instytutu Dziedzictwa Shoah (ESLI) poświęconej sprawie „mienia ocalonych z Holokaustu” Polska wskazana została oskarżycielskim palcem – jako główny winowajca przywłaszczeń i zaniechań, innymi słowy: jako bezwzględny rabuś i bezczelny paser usiłujący uniknąć odpowiedzialności. Aby było zupełnie jasne, że to nie żarty – w charakterze żyranta tej wersji historii wystąpił specjalny delegat rządu amerykańskiego. Jeśli się komuś naprawdę zdawało, że przez zaklinanie rzeczywistości politpoprawnymi frazesami doprowadzi do uchylenia wyroku wydanego na Polskę przez organizacje diaspory i państwo żydowskie – to sprawa ostatecznie się wyjaśnia.

  Na nic zatem kolejne szopki „dialogu i pojednania” – na nic „dni judaizmu” i wyprawy „ad limina” do Tel Awiwu i Nowego Jorku. Na nic wstrzymanie ekshumacji w Jedwabnem i kosztowna erekcja Muzeum Historii Żydów POLIN. Na nic ahistoryczna retoryka „Rzeczypospolitej przyjaciół” prezydenta Dudy, Orzeł Biały dla Szewacha Weissa i kwiaty na grobie Jonatana Netanjahu. Na nic systematyczna wyprzedaż prawdy historycznej i manifestacyjny konformizm względem antyantysemickiej narracji w przemówieniach premier Szydło i prezesa Kaczyńskiego. Na nic kiczowate urojenia z Berkiem Joselewiczem pod Kockiem i Jankielem w Soplicowie; na nic apoteoza Karskiego i licytowanie się na „sprawiedliwych wśród narodów”. Na nic wszystkie rocznicowe szopki i żenada z żółtymi narcyzami w klapie. Na nic serwilizm, asekuranctwo i wazeliniarstwo MSZ, na nic „strategiczne partnerstwo” i „specjalne relacje” MON; na nic nawet pomocna dłoń ministra Macierewicza dla Teatru Żydowskiego. Na nic umizgi ks. dr. Rydzyka w ambasadzie Izraela i serdeczności z fałszywymi przyjaciółmi w rodzaju Jonny’ego Danielsa. Na nic nieustanne „odcinanie się” i „cięcie po skrzydłach” – na nic rytualne potępienia i pryncypialna krytyka „wszelkich przejawów antysemityzmu”. Na nic wieczne tłumaczenie, że się nie jest wielbłądem. Wszystko to na nic – bo oto zebrani w Brukseli i tak „domagają się”, a Waszyngton „ponagla”.

  Cóż na to nasi etatowi specjaliści od „dialogu i pojednania”? Ano nic – jak zawsze udają, że nie ma takiego problemu. Cóż na to polskojęzyczne media? Na wszelki wypadek milczą – nie informują ani o samej konferencji, ani o przedstawionym tam „raporcie”, ani o wystąpieniu specjalnego przedstawiciela Departamentu Stanu Thomasa Yazdgerdi, który nas niniejszym oficjalnie „ponaglił” do wypełnienia zobowiązań przyjętych w tzw. deklaracji terezińskiej (od czeskiego miasteczka Terezin). Chodzi o dokument uznający prawowitość i wolę egzekucji roszczeń i uroszczeń żydowskich, który w 2009 r. sygnował w imieniu Rzeczypospolitej ówczesny szef MSZ Bartoszewski. Mało kto wówczas, poza „wołającym na puszczy” Stanisławem Michalkiewiczem, zwracał publicznie uwagę na nieuniknione, zarówno materialne, jak i polityczne konsekwencje takich działań i zaniechań dyplomatycznych. Dziś widać, jak potężne narzędzie szantażu stanowi owa deklaracja – już jako element prawa międzynarodowego uznawany przez USA i UE.

  Tym razem jednak – wszystko na to wskazuje – nadszedł moment, kiedy trzeba się będzie ostatecznie określić. Aktualny układ władzy w ciągu kilkunastu miesięcy swego urzędowania niewątpliwie osiągnął granicę zdrady narodowej – wprowadzając w granice Rzeczypospolitej obce wojska i obce służby. Czy zdecyduje się tę granicę ostatecznie przekroczyć – przyjmując fałszywe rachunki, jakie z całą bezczelnością wystawiają nam Żydzi? Czy może wreszcie zdecydują się te łajdackie roszczenia i uroszczenia odrzucić – ryzykując strącenie do piekła „antysemitów”? Aby uczynić to drugie, musieliby przede wszystkim zdobyć się na wypowiedzenie prawdy o relacjach polsko-żydowskich. A żeby ją wypowiedzieć – musieliby samemu otworzyć na nią oczy. Tego ostatniego trudno się spodziewać po ludziach, którzy przez lata prezentowali w tej materii albo totalną ignorancję (to wersja optymistyczna i bardziej pochlebna), albo głęboki cynizm (to wersja bardziej prawdopodobna). Ani do jednego, ani do drugiego nie zechcą się przecież przyznać – jeśli kompletna cisza w eterze utrzymywana w tej sprawie przez „poważne” partie i media zostanie w ogóle przerwana, to najpewniej po to tylko, by po raz kolejny rytualnie potępić „antysemickie uprzedzenia” i „spiskowe teorie”.

  Marna satysfakcja, że na tych akurat łamach, w tej rubryce nie milczeliśmy – notując kolejne milowe kroki na drodze do „kondominium pod żydowskim zarządem powierniczym”. Ale dla porządku jeszcze raz wyjaśnijmy – gdyby przypadkiem ktoś z Szanownych Czytelników jeszcze nie wiedział: owe roszczenia nie wychodzą w istocie od żadnych autentycznie ocalonych ani prawowitych spadkobierców ofiar wojny. Wysuwają je bowiem ludzie, którzy nie mogą przed sądami wywieść żadnych praw dziedziczenia – i dlatego właśnie sięgają po nacisk polityczny w tej sprawie. Domagają się oni stworzenia na swój użytek specjalnego precedensu – z kuriozalnym powoływaniem się na wspólnotę plemienną – a więc wykraczającego poza normy i tradycje cywilizowanego prawa, zgodnie z czym mienie zmarłych bezpotomnie (tzw. mienie bezspadkowe) przechodzi na skarb państwa, którego obywatelami byli zmarli, bez względu na okoliczności zgonu. Nie należy zapominać, że jeszcze w czasach władzy komunistycznej władze warszawskie podpisały szereg umów międzynarodowych z innymi rządami, które w zamian za znaczne rekompensaty wzięły na siebie wszelkie ewentualne roszczenia swoich obywateli. Stroną jednej z takich umów jest również rząd USA – stąd występowanie dyplomacji amerykańskiej w charakterze adwokata roszczeń żydowskich jest przejawem albo szczególnej amnezji, albo jawnego wspólnictwa w wymuszeniu rozbójniczym.

  Tak bowiem prawnie kategoryzować należy kampanię, w którą wpisała się właśnie brukselska konferencja – to jest, ni mniej, ni więcej, próba wymuszenia rozbójniczego, albo też co najmniej nakłaniania do niekorzystnego rozporządzenia mieniem. Tymczasem warszawscy politycy, którzy poważają się działać w tej sprawie wbrew oczywistym faktom, a przeciwko polskiemu interesowi narodowemu, zasługiwać będą na pociągnięcie do odpowiedzialności z art. 129 Kodeksu karnego: „Kto, będąc upoważniony do występowania w imieniu Rzeczypospolitej Polskiej w stosunkach z rządem obcego państwa lub zagraniczną organizacją, działa na szkodę Rzeczypospolitej Polskiej, podlega karze pozbawienia wolności od roku do lat 10”. (Notabene: tak śmiesznie niski wymiar kary wzmacnia niewątpliwie koniunkturę na tego rodzaju przestępstwa). Ale przecież przed sądem historii – niech o tym nie wątpią – dopisani zostaną do szeregu sprzedajnych zdrajców i tchórzliwych oportunistów.

  https://polskaniepodlegla.pl/opinie/item/11650-tylko-u-nas-grzegorz-braun-ostateczne-bankructwo-rzeczypospolitej-przyjaciol

  Polubienie

 8. Przełomowa informacja – wrogowie tożsamości Polaków szturmują Narodowy Front Polski
  11 06 2017

  anigif Schwalbe

  Karola Schwalbe nie trzeba przedstawiać. To znany radomski komendant Policji, który za cel obrał sobie zostanie Komendantem Głównym Policji. W tym celu zdejmował Krzyże w miejscu pracy natomiast Archanioła Gabriela widniejącego na sztandarach Policji miał zostawić sobie na czas awansu do Komendy Głównej Policji.

  Tak się jednak nie stało dzięki m.in. Panu Januszowi Zielińskiemu b. funkcjonariuszowi Policji oraz Obrońcy tożsamości Polaków oraz innym osobom, którzy pod Komendą Stołeczną z okazji kolejnej rocznicy wmurowania tablicy pamiątkowej żołnierzom niezwyciężonym zwrócili uwagę, iż zdejmowaniem Krzyży w/w nie przysłużył się dobrze Policji. Schwalbe postawił wszystko na kulawego konia czyli palikociarnię z platformy obywatelskiej i nie przewidział zmian politycznych w Polsce czyli przetasowania tych samych kart.

  Nie on jeden stawiał na kulawego konia jednak mógł przewidzieć, że judeo-sataniści mają całą stajnię Augiasza do dyspozycji, jednak jest to postać historyczna ponieważ ojciec był zastępcą Bieruta w latach 1945-1947.

  Wczoraj pojawił się jako aktywny uczestnik kongresu Narodowego Frontu Polskiego i znowu dzięki Telewizji Narodowej Pana Eugeniusza Sendeckiego jesteśmy świadkami komedii reżyserowanej przez legalnego reżysera z uprawnieniami Olszańskiego.

  O Szwalbach więcej tutaj: http://wpolityce.pl/polityka/163728-komendant-szwalbe-palikotyzuje-policje-w-radomiu-stawia-sie-w-jednym-szeregu-z-dowodcami-mo-i-zomo-z-czerwc

  https://rafzen.wordpress.com/2017/06/11/przelomowa-informacja-wrogowie-tozsamosci-polakow-szturmuja-narodowy-front-polski/

  Polubienie

 9. Znalezione na Facebook:

  chciałem Panu przekazać treść kolportowanej w Stolicy, a pewnie mało znanej Polakom, ulotki podpisanej przez Bojowników Sjonu.
  W załączeniu jest kopia kopii tej ulotki

  Powiedziano mi także, że rozwieszany był nawet plakat z szubienicą, ale tekstu nie znam, gdyż Warszawiacy go szybko zerwali.
  Plakat o którym mi mówiono był rozwieszony przy skrzyżowaniu ulicy Dolnej z Aleją Sobieskiego, a więc przy Trakcie Królewskim i to w stosunkowo już bliskiej odległości od Belwederu.
  Należy też zwrócić uwagę, że wzdłuż Traktu Królewskiego znajdują się ważne budynki rządowe, ambasady, a także znane i sławne Kościoły

  Ciemna hołoto mająca się za Polaków !!
  Zachciało się wam własnych rządów tym kraju – rządziliście już dwa lata, ale na tym koniec!
  Pamiętaj ciemna hołoto, że to my Żydzi jesteśmy panami tego świata, a Polska jest naszą ziemią obiecaną.
  Ten kraj jest wykupiony przez łzy, krew i poniewierkę naszego narodu – dlatego jesteśmy prawowitymi właścicielami tego kraju i mamy prawo zwać się Polakami.
  – Ciemna hołoto słowiańska nie masz tu już nic do szukania bo tym krajem mogą rządzić tylko Semici za pozwoleniem Światowego Związku Żydów. Wszystkie urzędy, parlament i rząd musi być nasz.
  Czy wam brudne świnie podoba się, czy nie – jest Nam obojętne, bo to my ustanawiamy kto obejmie rządy w tym kraju.
  Wy goje jesteście ciemną masą przeznaczoną do pracy u Nas Żydów jako parobki i służące.
  Przypominamy wam bydlaki zwący się polakami, że za krzywdy holokaustu wyrządzone naszemu Narodowi Światowy Związek Żydów ściągnie z was odpowiednie odszkodowanie.
  Przypominamy wam zbrodniarze, że wraz z niemieckimi, ukraińskimi, litewskimi, rosyjskimi wściekłymi psami nie ujdziecie Naszej kary.
  Oby was, wasze dzieci i wszystkie następne pokolenia toczyły jak najcięższe choroby i oby wasze brudne baby nie rodziły więcej plugawego potomstwa.
  Nie możecie mieć bez Naszego przyzwolenia żadnych środków masowego przekazu, które mącą wam w głupich łbach i mówią wam o waszych parszywych narodowych tradycjach.
  Zniszczymy to wasze wstrętne radio maryja, telewizję trwam i nasz dziennik.
  Dla tego plugastwa w Naszej Polsce nie może być miejsca.
  My Żydzi jesteśmy dobrymi panami i jako że mamy dobre serca w każdym woreczku z ulotką znajdziecie 2 złote na bułki żebyście z głodu nie zgrzytali zębami na nas Żydów, a waszych panów.
  Przypominamy, że lepiej będzie dla was, byście w ślad za tymi którzy już wyjechali, zaczęli i wy opuszczać nasz kraj.

  Bojownicy Syjonu
  źródło http://padre.info.pl/bojownicy-syjonu/

  Pismo prokuratury o odmowie wszczęcia dochodzenia
  http://i0.wp.com/gazetawarszawska.eu/wp-content/uploads/2012/04/pismo-1.jpg?resize=1274%2C1764

  b$ za ciekawe informacje

  https://groups.google.com/forum/#!topic/pl.pregierz/VP_icW7Jzig

  http://i0.wp.com/gazetawarszawska.eu/wp-content/uploads/2012/04/pismo-1.jpg?resize=1274%2C1764

  https://www.facebook.com/groups/279899865758787/permalink/356394211442685/

  Polubienie

 10. Gazociąg Izrael – UE: Izraelscy komandosi lądują na Cyprze

  „Co się stało, że Cypr znany ze swego poparcia dla Palestyny stał się prowincją imperium izraelskiego?…”

  Gazociąg Izrael – Europa: Izraelscy komandosi lądują na Cyprze

  https://ramgeopoliticadintorni.wordpress.com/2017/06/24/gazociag-izrael-europa-izraelscy-komandosi-laduja-na-cyprze/

  Jerozolima, Nikozja i III wojna światowa

  Jerusalem, Nicosia and WW3
  http://www.gilad.co.uk/writings/2017/6/19/jerusalem-nicosia-and-ww3

  Gilad Atzmon 19 czerwiec 2017 tłum. RAM

  Prasa cypryjska napisała w zeszłym tygodniu o dużych połączonych izraelsko – cypryjskich ćwiczeniach wojskowych.

  Izraelscy komandosi lądują na Cyprze
  Israeli commandos land in Cyprus
  http://in-cyprus.com/israeli-commandos-land-in-cyprus/

  Na video, które zamieszczam poniżej widać elitarną izraelską brygadę komandosów zaangażowaną w ofensywne procedury militarne w cypryjskich górach Troodos.

  VIDEO: Commando Brigade exercise in Cyprus, June 2017

  Jak do tego doszło? Co się stało, że Cypr znany ze swego poparcia dla Palestyny stał się prowincją imperium izraelskiego?

  Odpowiedzią jest projekt gazociągu Izrael – Europa.

  Na początku kwietnia dowiedzieliśmy się o projekcie podmorskiego gazociągu mającego połączyć złoża gazowe znajdujące się w strefie przybrzeżnej pomiędzy Gazą i Cyprem – z Grecją, a być może także z Włocham.

  Porozumienie na temat gazociągu pomiędzy Izraelem, Włochami, Cyprem i Grecją wyklucza z gry tak Turcję jak i Palestyńczyków. Podfczas gdy Gaza boryka się z brakiem elektryczności, której dostawy zredukowane są do mniej niż 3 godzin dziennie – Izrael planuje zarobienie miliardów dolarów wykorzystując w tym celu duże złoża gazu ziemnego położone na otwartym morzu należącym do Gazy – w obrębie palestyńskich wód terytorialnych (zakładając, że takie określenie istnieje).

  Yuval Steinitz, izraelski minister ds. energii przywitał projekt gazociągu stwierdzając, że powinien zacząć działać w roku 2025 jako “początek wspaniałej przyjaźni pomiędzy 4 krajami basenu Morza Śródziemnego”. Jak wiadomo – nie wszystkie kraje basenu są włączone w ten plan.

  Jest rzeczą przewidywalną, że projekt stanowi coś w rodzaju formuły na katastrofę, jako że tak gazociąg jak i inne instalacje należą do tzw. soft targets, czyli łatwych celów, a region jest niestabilny. Cypr – angażując się w imprezę wystawia swą niepodległość na niebezpieczeństwo. W krótkim czasie – Boże uchowaj – może stać się polem bitewnym dla co poniektórych bezwzględnych globalnych podmiotów.

  Rządzący krajem wiedzą, że jeżeli Cypr zaakceptuje gazociąg rozprowadzający kradziony gas – będzie musiał stać się prowincją Izraela. Jak widać na video – Cypr znajduje się aktualnie pod opieką swego izraelskiego “starszego brata”.

  Izraelsko-cypryjskie ćwiczenia wojskowe zostały przeprowadzone po to, by posłużyły jako przesłanie dla Turcji i innych elementów regionu: jakakolwiek próba ingerencji w ich złodziejski plan gazowy spotka się niezwłocznie z brutalną izraelską reakcją militarną.

  EU nations, Israel eye longest undersea gas pipeline
  http://www.timesofisrael.com/eu-nations-israel-eye-longest-undersea-gas-pipeline/

  Europe, Israel Back Longest Undersea Natural Gas Pipeline
  http://www.haaretz.com/israel-news/business/1.781188

  Ponad prawem: Jak Izrael prosperuje na bogactwach naturalnych Syrii.
  http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=16958&Itemid=47

  Polubienie

 11. ~max :
  Ingerencja Rosji w wybory USA, to tylko czubek góry lodowej! Putin zabil morze zwane dzis Martwym, zasztyletowal Juliusza Cezara i ukasil smiertelnie Kleopatre, zastrzelil Abrahama Lincolna, jak i arcyksiecia Ferdynanda, powodujac tym samym wybuch I WS. Anonimowy wspólpracownik CIA zasygnalizowal, ze wywiad amerykanski posiada niezbite dowody na to, ze Putin jest winien Wielkiego Krachu na gieldzie, oraz wymarcia dinozaurów. Sa tez pewne poszlaki, ze to Putin zastrzelil Johna F. Kennedy’ego. Oraz, ze to Trump do spólki z Putinem ukrzyzowali Jezusa i wywolali plagi Egipskie a w Polsce inwazje stonki , a obecnie w pierwszym czolgu jedzie do Polski po jablka. Oczywiscie winni za Katastrofe promu Challenger sa rosyjscy hackerzy. Na to wszystko Comey (CIA) i Hilaria Clinton posiadali niezbite dowody ale Hilaria je nieopatrznie skasowala a byly na rzadowym serwerze E-mail. Taki pech..i USA wstydzi sie zwrócic do rosyjskich hackerów o kopie, bo oczywiscie oni ja zhakowali i takowa posiadaja. Nie musze dodawac ze obecny kryzys w Katarze wywolali rosyjscy hackerzy a ISIS powolal do zycia i finansuje Putin oraz ze to on nasyla „nachodzców” na Europe. Jak podaja niezalezne zródla z FED USA to za obecny dlug rzadu USA jest odpowiedzialny Putin, który razem z KGB wykradal pieniadze z Waszyngtonu. Pamietajmy, ze za obecny swiatowy kryzys polityczno ekonomiczny jest odpowiedzialny Putin do spólki z rosyjskimi hackerami. Mysle, ze po tylu przytoczonych tu zelaznych dowodach jego winy zachód moze zaatakowac Rosje z reka na sercu i wprowadzic tam lad i porzadek oraz zachodni model demokracji jak równiez zabezpieczyc zloto jakie Putin zrabowal podstepem z zachodu. Och bym zapomnial o najwazniejszym: Jak Rosja robi jakies ruchy wojskowe, to mamy do czynienia z jawna prowokacja i pogwalceniem wszelkich miedzynarodowych umów. Natomiast jak zachód albo USA przeprowadza ruchy wojsk czy loty, to to sa zaplanowane dzialania w ramach cwiczen na rzecz utrwalania pokoju, ladu i demokracji na swiecie. A King Kong bujal sie na szczycie wiezowca na Manhatanie napelniajac trwoga pól Ameryki równiez z podjudzenia Putina i KGB ….. nie mówiac o slynnej audycji radiowej z 1938 roku która spowodowala ogólna panike w calych srodkowych stanach to równiez dzielo tych sprytnych Slowian zza Buga.

  Polubienie

 12. List otwarty red. Stanisława Michalkiewicza do Adama Bodnara

  List Otwarty obywatela polskiego do pana Adama Bodnara, osadzonego na operetkowej posadzie rzecznika praw obywatelskich

  Słuchaj Synu!

  Przez uprzejmość nie będę już precyzował – jaki Synu – chociaż nie zamierzam ukrywać, że ta intytulacja wynika nie tylko z różnicy wieku między nami, ale również, a może nawet przede wszystkim – z intencji okazania Ci pogardy z powodu wypowiedzi, iż „musimy pamiętać, że wiele narodów współuczestniczyło w realizowaniu holokaustu. W tym także naród polski.”

  Wypowiedź ta dowodzi, że nie wiesz, co to jest naród. Wprawdzie z Twego życiorysu wynika, że jesteś wypustnikiem (celowo nie używam słowa „absolwent”, tylko jego rosyjskiego odpowiednika: „wypustnik”, które, jak sądzę, znacznie lepiej Cię charakteryzuje) rozmaitych uczelni, ale najwyraźniej nie przykładałeś się do nauki.

  Tacy niedoukowie są plagą naszego nieszczęśliwego kraju, zwłaszcza gdy są osadzani na różnych, nawet operetkowych posadach, jak Twoja.

  Tedy kierując się chrześcijańskim obowiązkiem, nakazującym „nieumiejętnych nauczać” (zob. Katechizm Kościoła katolickiego – uczynki miłosierne co do duszy), uprzejmie Ci wyjaśniam, że naród to wspólnota etniczna, która zorganizowała się politycznie. Tym właśnie różni się on od narodowości, która ma wprawdzie wspólny język, historię, obyczaje, religię – ale nie zorganizowała się politycznie, to znaczy – nie wytworzyła hierarchii, czyli szlachty, dzięki której staje się narodem.

  Taka ewolucja wynika z rozwoju dziejowego, ale zdarzają się też przypadki uwstecznienia narodu do poziomu narodowości – jak to stało się w przypadku Czechów po bitwie pod Białą Górą w 1620 roku – i dopiero w wieku XIX doszło do odrodzenia narodowości czeskiej, jako narodu.

  W świetle tego wyjaśnienia widoczna jest w całej rozciągłości fałszywość Twego twierdzenia, jakoby w realizowaniu holokaustu uczestniczył także „naród polski”. Naród Polski w okresie okupacji niemieckiej i sowieckiej był politycznie zorganizowany w państwo, które w żaden sposób, nie uczestniczyło w holokauście. Nawet polskie instytucje pozarządowe, które oficjalnie działały w Generalnym Gubernatorstwie w postaci Polskiego Czerwonego Krzyża i Rady Głównej Opiekuńczej również w jakiejkolwiek formie nie uczestniczyły w realizowaniu niemieckiego programu „ostatecznego rozwiązania”.

  Przeciwnie – gdybyś przeczytał wspomnienia Adama hr. Ronikiera (ale co tam marzyć o tym!), będącego w okresie okupacji niemieckiej prezesem RGO, to wiedziałbyś, że RGO współpracowała w niesieniu pomocy humanitarnej z przedstawicielami społeczności żydowskiej w Polsce, a nawet z delegacjami Żydów amerykańskich – oczywiście do czasu wypowiedzenia przez Rzeszę Niemiecką wojny Stanom Zjednoczonym.

  Ale Ty o tym wszystkim najwyraźniej nie wiedziałeś i dlatego wygłosiłeś opinię, wpisującą się w skoordynowane polityki historyczne: niemiecką, której celem jest stopniowe zdejmowanie z Niemiec odpowiedzialności za II wojnę światową, a przynajmniej – rozmywanie tej odpowiedzialności – oraz żydowską, które celem jest przerzucanie tej odpowiedzialności na winowajcę zastępczego, by podtrzymać możliwość materialnego eksploatowania holokaustu.

  Podobne opinie wygłaszają przedstawiciele piątej kolumny w Polsce; rozmaici folksdojcze i skorumpowani łajdacy, uczestniczący w realizowaniu w Polsce tzw. „pedagogiki wstydu”, której celem jest wzbudzenie w Polakach poczucia winy wobec Żydów, by w ten sposób doprowadzić nasz naród do stanu bezbronności.

  Uprzejmie zakładam, że Twoja opinia nie wynikała z podłości, tylko z ignorancji – ale w takim razie nie ulega wątpliwości, że jesteś głupszy, niż nawet przewiduje ustawa określająca warunki na zajmowaną przez Ciebie, operetkową posadę. W tej sytuacji chyba sam rozumiesz, że żadne „przeprosiny” nie wystarczą, że powinieneś niezwłocznie podać się do dymisji, a ze swoim życiem postąpić, jak przystało na człowieka honoru.

  Oczekuję tego od Ciebie jako obywatel polski – a myślę, że nie jestem w tym oczekiwaniu odosobniony – który ma interes prawny w tym, by ktoś taki, jak Ty, ani go nigdzie nie reprezentował, ani też nie był rzecznikiem jego praw. Łączę stosowne wyrazy.

  Stanisław Michalkiewicz
  https://www.magnapolonia.org

  Polubienie

 13. Opublikowano oświadczenie majątkowe I prezes Sądu Najwyższego, prof.dr hab.Małgorzaty Gersdorf
  wczoraj 09:34 PAP

  Małgorzata Gersdorf w swoim oświadczeniu majątkowym wymieniła m.in. 2,4 mln zł w funduszach, 2/3 domu, osiem działek – w tym rekreacyjną, środki pieniężne w różnych walutach, papiery wartościowe, 0,5 kg złota i biżuterię.

  Jej złożone 7 marca br. oświadczenie opublikowano na stronach internetowych prezydenta RP (jako organu, który powołuje I prezesa SN). W oświadczeniu Gersdorf wpisała 2/3 domu na działce o pow. 600 m kw. – składające się z jej mieszkania o pow. 139 m kw. oraz mieszkania we współwłasności z mężem o pow. 57 m kw. Ma też osiem działek: rekreacyjną o pow. 1635 m kw. z domkiem letniskowym o pow. 35 m kw. oraz inne działki (we współwłasności w różnych udziałach) – od 784 m kw. do 23 tys. m kw. (tę ostatnią ma we współwłasności z mężem – 2/5 udziału).

  I prezes SN wykazała też, że ma 197 tys. zł, 2,4 mln zł w funduszach, 14 tys. dolarów oraz 14 tys. euro, papiery wartościowe na kwotę 284 tys. zł, 2920 jednostek uczestnictwa Pioneer oraz „złoto inwestycyjne 0,5 kg w przechowaniu”.

  Wpisała też samochód VW golf z 2011 r. oraz „biżuterię w przechowaniu”. Ponadto ma ona kredyt gotówkowy 94 tys. zł. Inne jej przychody wynikają z zatrudnienia na Uniwersytecie Warszawskim oraz z praw autorskich.

  http://wiadomosci.onet.pl/kraj/opublikowano-oswiadczenie-majatkowe-i-prezes-sadu-najwyzszego/ep12n5d

  Polubienie

 14. ~wer :
  Żywiła się powietrzem i odłożyła miliony – Eskimosi tak mają …

  Bernard Pawlikowski :
  No to teraz nie dziwię się, że sędziwe kradną w sklepach . Trochę mało zarabiają

  ~ook :
  Ależ w tym oświadczeniu majątkowym „chachmęcenia” , najlepsze są te „współudziały” i „biżuteria w przechowaniu”. Jak się ktoś orientuje to widzi co jest grane… Ciekawe jest też, kiedy te „współwłasności” z mężem powstały?

  ~biedna nie jest :
  Ciekaw jestem czy to „inwestycyjne złoto” u sędzi Gersdorf przechowuje Marcin P.?

  ~Stajnia Augiasza :
  A ile dostał udziałów biedny tyrający od 1945 roku Polak po obaleniu komuny przy prywatyzacji gospodarki ? Bon prywatyzacyjny o nominale 20 zł , a wybrana KASTA dostała złoto, dolary, działki budowlane, mieszkania, domy, udziały ,miliony na kontach i luksusowe życie. Co, odłożyli z pensji ?

  ~simon :
  soldaruchowa Polska to raj na ziemi dla wszelkich urzędników państwowych, politruków, partyjniaków, działaczy związkowych, i ich pociotków, gdzie sami sobie pouchwalali wysokie apanaże, diety, nagrody, odprawy. Teraz gromadzą fortuny kosztem zasuwających za głodowe pensje niewolników, a wszystko stoi na głowie w tym kraju, gdzie kiedyś robotnicy byli najważniejsi, tworzyli PKB, pracowali na dobrobyt całego narodu. Teraz od 35 lat najważniejsze jest bezproduktywne warcholstwo, które przeżera wszystko co wytworzą robotnicy

  ~katobolszewik :
  Szanowni proletariusze! Mieliście . 30 lat temu swoje państwo, PRL, państwo socjalne z darmowymi świadczeniami dla wszystkich, państwo, którego funkcjonariusze nie dorabiali się milionowych majątków (mimo usilnych starań nie stwierdzono obecnie takich faktów, choć są bardzo pożądane), utrzymujące fałszywą ideę o równości ludzi.
  Wy sami to zniszczyliście w latach 80tych, własnymi rękami, chyba nie wiedząc, co czynicie.
  Teraz macie wywalczoną przez Was sprawiedliwą nierówność, konsumujcie jej skutki i cieszcie się z wygranej.
  A państwo socjalne, równość materialna, pomoc państwa dla Waszych dzieci? To se ne vrati, pane Hawranek!

  ~tak uważam :
  Tak wygląda kapitalistyczny system sprawiedliwości. Po 1989 roku wmawiali nam, że sędzia aby wydawał uczciwe wyroki i nie brał łapówek musi dużo zarabiać, no więc zagwarantowali im lordowskie życie za naszym przyzwoleniem, problem jest taki, że to byt kształtuje świadomość, i kiedy sędzia staje się bogatym człowiekiem zaczyna myśleć jak bogaty człowiek, a więc wszystkie bolączki i problemy ludzi biednych dla sędziego nie istnieją, jak ktoś dostał wezwanie na rozprawę i się nie stawił? Widocznie nie zależy mu, a prawda może być i taka, że kogoś na to nie stać (przerabiałem to w swojej rodzinie) albo, że ktoś nie jest w stanie tego dokonać ze względu na stan zdrowia (w tym psychicznego jak depresja). Takich problemów zwykłych ludzi bogaci sędziowie nie znają i nie rozumieją, stąd musimy obalić ten mit, że dobry sędzia/adwokat/polityk/lekarz/itd. to bogaty sędzia/adwokat/itd…
  To kłamstwo! Ludzie biedni powinni mieć swój rząd i swoje prawo a bogaci swoje, bo nie da się tych dwóch zupełnie różnych światów traktować w ten sam sposób.

  Polubienie

 15. Ogólny plan dla Polin jest taki:

  wypchnąc jak najwięcej młodych Polaków na Zachód
  zastąpić ich Ukraińcami (por. prezydent Wrocławia Dutkiewicz szczerze: Ukraińcy to panaceum na polski nacjonalizm!!!)
  resztę młodzieży polskiej zutylizować na małej wojence per proxy (zastępczej) z Rosją lub Białorusią
  60 mld uroszczeń do wypłacenia i przejęcie władzy najpierw ekonomicznej a potem całej przez „szlachtę jerozolimską”
  5 mln Ukraińców – aż tylu do pracy nie potrzeba, ale znakomicie przypilnują i zdyscyplinują pozostałości po Polakach

  Plan genialny w swej prostocie – a jeszcze genialniejszy przez to, że realizowany rękoma „prawdziwych patriotów” z PIS-u

  Polubienie

 16. Jak chcesz sobie Wojciechu pooglądać i powkurwiać się (;-)), to tutaj masz ciekawego Youtubera. Gratuluję Świadomości.

  Ostatnie materiały na Youtube o szkopach wyśmienite, he, he.

  Polubienie

 17. Szkopy znowu podskakują!!! Pisałem Wam kiedyś – PODSTAWOWYM, ODWIECZNYM, TERAŹNIEJSZYM I DOŻYWOTNIM WROGIEM RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ I POLAKÓW SĄ ZDRADLIWE, OSZUKAŃCZE, PRZEBIEGŁE NIEMCY!!!

  Polubienie

 18. Do Wojtka: bawisz mnie do łez Kolego. Ty i Jack Caleib. Kłótnie miedzy wami są bez sensu. I ty i on głosicie tę samą Prawdę w ten sam bezpośredni i jaskrawy sposób. Ktoś chce was skłócić i komuś to wychodzi. Spotkajcie się i pogadajcie albo dajcie sobie w ryj. Jedno i drugie zrobi z Was przyjaciół 😉 Pozdrawiam Wojtek, może kiedyś jak będę w Warszawie, przyjdę na Twoje genialne (z wielu) wystąpienie 😉

  Polubienie

 19. Koniec bezsensownych wojen. Weźcie si e kurwa do wspólnej roboty!!! Myślę, że po dzisiejszym dniu warto wesprzeć rząd RP. Nareszcie zaistniało stanowisko wobec banderowszczyzny. Jak nie oni teraz to kurwa co??? Zacznijcie myśleć realnie. P.S. – nie głosowałem na PiS, więc jakby co nie wyzywajcie mnie 😉

  Polubienie

 20. Koniec wojen z JC – tak jak mówię – stoicie po tej samej stronie. Wojtek – szanuję cię i lubię. Co ze spotkaniem z J.C.? Nawciskałeś mu w postach od wszystkich możliwych, he, he. Ja bym ci przy tym spotkaniu na miejscu C. wyjebał pd brodę, ocucił, zaprosił na piwo i zostalibyśmy kumplami, ale ty pewnie masz myk na cios pod brodę…;-) Pozdro dla J.C. i A.J.
  Do roboty Panowie. Dla Polski.

  Polubienie

  • Nie wiem co skłoniło MAG CHAOSU do przypuszczeń, że Wojciech Olszański vel Aleksander Jabłonowski ma jakikolwiek związek z tym portalem. Magu Chaosu, ceniąc Twoje prawdopodobnie dobre chęci, kieruj swoje propozycje bezpośrednio w obszarze, w którym adresat być może kiedyś je napotka na swojej drodze. Nie sądzę, aby Twoje Magu Chaosu propozycje tutaj zamieszczane kiedykolwiek były przez adresatów odczytane.

   Polubienie

 21. Czas zweryfikował właściwe intencje inicjatorów tego wydarzenia. Z przykrością stwierdzam, że osoby uzurpujące sobie prawo do aspołecznego dyktatu, przejęły inicjatywę i doprowadziły do „upodlenia” tej tak cennej dla każdego Polaka idei.

  Zdecydowanie nie polecam angażowanie się w sprawy prowadzone przez osoby będące właścicielami komercyjnego projektu, firmowanego znakami graficznymi NFP.

  Polubienie

  • Rada Frontu składała się z członków WYBRANYCH w wyborach. Członkowie Rady frontu byli przedstawicielami i reprezentantami różnych środowisk frakcji patriotyczno-narodowych. Członkowie Rady Frontu nie podlegają wykluczaniu, wywalaniu, zawieszaniu przez pozostałych członków Rady. Członkowie Rady Frontu podlegają jedynie decyzjom WALNEGO Zgromadzenia wszystkich członków, lub WZ przedstawicieli wszystkich członków organizacji. Rada Frontu nie ma prerogatyw do pozbawiania członka rady jego mandatu, który on otrzymał w wyniki wyborów. Pan Olszański (Jabłonowski) jest członkiem Rady Frontu do czasu nieuzyskania mandatu w kolejnych wyborach, i jakiekolwiek pomysły przerośniętej smarkaterii, do tego czasu, mogą mu jedynie palcem w bucie pogrozić. Jak by na to nie patrzeć, to ta cała błazenada ma za zadanie ośmieszenie jakichkolwiek kolejnych prób zawiązywania przez polskich patriotów organizacji ogólnopolskiej, wspieranej przez środowiska Polonijne.

   Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s