PiS NADZORCĄ 100 MILIONÓW NIEWOLNIKÓW.


PiS NADZORCĄ 100 MILIONÓW NIEWOLNIKÓW.

PiS NADZORCĄ 100 MILIONÓW NIEWOLNIKÓW.

Wywiad ze Stanisławem Tymińskim.

Pan Stanisław Tymiński niewątpliwie w wielu kwestiach oczywiście się nie myli. Jednakże w odniesieniu do oczekiwanej przez niego WIELKOŚCI działania, stara się nie dostrzegać, że wielkość działania pojawia się dopiero wówczas, kiedy istnieje możliwość zabezpieczenia sobie i najbliższej rodzinie podstawowych potrzeb bytowych. Kto więc ma być twórcą WIELKOŚCI w Polsce?  Dane statystyczne ukazują, że Polacy w Polsce niejdnokrotnie żyją na krawędzi minimum egzystencji.

Czy to ONI mają stworzyć tę wielkość? Czy na pewno ta grupa społeczna porzuci swoją codzienną walkę o zdobywanie chleba dla rodziny, aby przyłączyć się do ruchu poparcia WIELKIEGO DZIAŁANIA? Przecież jakby na to nie spoglądać, to Pan Stanisław Tymiński mając rzyczywiste możliwości stworzenia tego wielkiego działania dla dobra Polaków, jednak nie postawił na szali wielkiej sprawy, swojego życia, przyszłości swojej rodziny i dorobku materialnego.

Szanowny Panie Stanisławie, cenię Pana za to, że ukazuje Pan, w miarę swoich  możliwości zagrożenia i kierunki w jakim powinno to wielkie działanie dążyć. Z drugiej zaś strony, posiadając możliwości logistyczne i finansowe, nie utworzył Pan gospodarczych zalążków w Polsce, wokół których to wiekie dzialanie mogłoby być realizowane.

 

7 myśli w temacie “PiS NADZORCĄ 100 MILIONÓW NIEWOLNIKÓW.

    • Szanowny Panie MARS, ten portal nie stanowi własności żadnej konkretnej osoby. Tutaj każdej Polce i Polakowi jest dana możliwość wypowiedzenia się w istotnych i ważnych sprawach. Tematyka tego tego miejsca jest naprawdę różnorodna, jednakże większość spraw poruszanych związana jest z zagrożeniami przed jakimi stają Polacy. Jeżeli ukazywanie zagrożeń i argumentów wskazujących jak tym zagrożeniom przeciwdziałać są autorstwa osób, których Pan nie toleruje i dlatego że ich Pan nie toleruje nie korzysta z ich rad, to proszę przedstawić nam rady osób, które Pan toleruje.

      Polubienie

  1. Pingback: Szala wielkiej sprawy sięga po Męczeństwo | Zaścianek Porusza-zapiski

  2. stał się teraz portalem towarzysza Tymińskiego ??? A DLACZEGO TAK OSTRO..?! CO P. TYMIŃSKI MA WSPÓLNEGO Z TZW. TOWARZYSZEM..? PS..POLECAM JEGO ‚PRZYCZYNEK DO WOLNOŚCI”…dobrze robi na zamulone głowy..Miłej lektury..

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s