Naszym pozdrowieniem będzie „Laudetur Iesus Christus”.


Naszym pozdrowieniem będzie „Laudetur Iesus Christus”

Naszym pozdrowieniem będzie „Laudetur Iesus Christus”.

Laudetur Iesus Christus

Wezwanie do ONR, Młodzieży Wszechpolskiej, Kibiców i wszystkich świadomych ludzi dobrej woli.

O pilnej konieczności budowy organizacji bojówek narodowych. (Niezależnych Narodowych Sił Zbrojnych?)

Tezy do dyskusji wstępnej.

Jak widzimy Polska 2016 jest bardziej wykrwawiona, niż po okupacji hitlerowskiej, bo wtedy zabito kilka milionów Polaków i zniszczono naszą infrastrukturę, ale długów, zadłużenia Polska nie miała i Polki powszechnie rodziły małych Polaków.

Obecnie polskie straty ludnościowe są podobne lub nawet większe (chociaż powodem nie są już działania wojenne), ale jeżeli weźmie się pod uwagę brak następców młodych pokoleń, to widać, że śmierć zagląda nam w oczy. Bowiem infrastruktura w Polsce ma akurat dynamikę zupełnie odwrotną niż po ii WS: niczego (oprócz małej ilości mieszkań) się nie buduje, a wszystko burzy. Zbudowano (własność obca) jedynie montownie zagraniczne lub zakłady produkcji o bardzo niskim poziomie wymogu innowacyjności.

Wojna na Ukrainie lada chwila przeleje się na polskie granice. Stany Zjednoczone wchodzą w fazę likwidacji, a w Izraelu toczą się wewnętrzny walki o przyszły plan rozwoju żydostwa – trwać w syjonizmie czy uciekać do gojów i tam zakładać swoje getta (uzbrojone po zęby).

prawy-pl_images_hajnowka

Wszyscy jednak są jakoś silni i zwarci, przy pewnej dozie agresywności, hermetyczności czy elementarnego uzbrojenia lub gotowości do obrony powszechnej. Tylko Polacy są jak stado baranów niepotrafiący obronić ani siebie, ani drugiego Polaka. Nie dziw, że w tym bezprawiu policja i prokuratura poczynają sobie coraz bezczelniej: prokuratura ciąga po sądach Polaków już za zwykłe ksenofobiczne myślenie, a policjanci strzelają do uciekających 16-letnich złodziei skrzynek po piwie.

Na przestrzeni minionych lat byliśmy świadkami fali skrytobójstw dokonanych na Polakach przez obóz władzy, lub bardziej przez obce organizacje, które nadzorują administrację państwową w Warszawie, śmiesznie nazywaną rządem. Miller był „rządem”, Pawlak, Suchocka, Buzek, Kaczyński i Tusk, a teraz Szydło. Biorąc pod uwagę ten potworny nierząd, jaki wynika z tych rządów, można wyciągnąć proste wnioski, że Polska jeszcze jakoś funkcjonuje jako „samodzielne państwo”, a to tylko dlatego, że „polski rząd” tych zdegenerowanych zdrajców i prostytutek jest dla Niemców, żydów czy Amerykanów dobrym alibi – którzy zawsze mogą powiedzieć, że to nie oni kradną i rabują, ale to „Polacy” sami tak się rządzą (w j.niemieckim funkcjonuje nawet specjalne określenie tego stanu rzeczy – „polnische Wirtschaft”).images

Mija rok „dobrej zmiany” i przeszedł już rok „prezydenta patrioty i katolika”, a sprawy nie posunęły się ani o krok. PIS wynajduje ciągle tematy zastępcze, a to trybunał, a to sędziowie, a to Komisja Wenecka, a to kilkaset idiotek wszczyna gorszące sceny aborcyjne, które przerażają dzieci w całej Polsce, a nieliczne ciężarne kobiety wprowadzają w stan jakiejś psychozy. A gorliwi inaczej prokuratorzy nie widzą w zachowanych i hasłach tych wampirzyc nic przestępczego (niechby tak powiedzieć o żydzie, że trzeba go wyabortować, bo cuchnie czosnkiem lub i tak umrze kiedy tylko odłączyć tego pasożyta od organizmu goja, więc po co czekać!).

„Pan prezydent” nie odgraża się nikomu – jak to miało miejsce w Kielcach, „Pani Premier” „groźnie” dla złodziei przeprowadza reformy wpuszczając do kurnika polskiej kasy Morawieckiego, który już 10 lat temu zarabiał 480.000 PZL/miesiąc. Chyba na to się zanosi, że jego głównym zadaniem będzie wypłacanie żydom 65 mld USD lub EUR, bo ten drugi kurs jest dla żydów lepszy (a i może bardziej stosowny dla celów ponownego osadnictwa w Europie).

Nie należy więc dziwić się, że prokuratura i policja mają pełne ręce roboty i ścigają wszystkich tych, którzy swymi zachowaniami lub wystąpieniami mogą być potencjalnym zagrożeniem dla tej nowej władzy, będącej tradycyjną już fasadą powojennej władzy żydowskiej w Warszawie, która ma działać z ukrycia.

11_102

W ramach antypolskiego terroru Policja nachodzi nawet takich starców jak 89-letniego profesora Wolniewicza, niedawno zakończył się 7-letni proces Grzegorza Wysoka, proces będzie miała Justyna Helcyk, x. Jaroslaw Międlar właśnie się wyrwał spod oskarżeń, ale został zaatakowy na własnym zapleczu i faktycznie usunięto go ze stanu kapłańskiego. Rozpoczął się proces Piotra Rybaka, ten winien jest uchybienia kultowi żyda, bo dopuścił się obrazy religijnej czci kukły żyda. Która to religia ma być w Polsce obowiązkowa, a jej pierwszy ołtarz ofiarny został zainaugurowany we wsi Markowa na działce Ulmów, gdzie prez. Duda Andrzej pochwalił składnie polskich dzieci żydom w ofierze. Duda obwozi się z takimi folderami i zdjęciami po świecie, czym wywołuje przerażenie zagranicznych polityków.

Kult żyda boga idzie w najlepsze i ten spalony kawałek tektury z pejsami najwidoczniej był faktycznie „żydem eucharystycznym”, który – w takim kontekście – z powodu niedostatecznej czci został świętokradczo sprofanowany, a za co Piotr Rybak ma dostać 2 lata więzienia w zawieszeniu.

Najgorszym jednak jest przypadek x. Międlara, który został sprowokowany przez żydowskiego błazna Pospieszalskiego do powtórzenia złowrogich treści wobec tak żydów, jak i Talmudu. Dodatkowo x.Międlar chyba zupełnie niepotrzebnie otworzył drugi front – informacje nt. sodomitów wśród hierarchów w Polsce.

Sytuacja ta bardzo ostro zagraża życiu x. Międlara, bo eksponując groźby wobec homoseksualistów poszerzył zakres potencjalnych beneficjentów jego śmierci, a poza tym całkowicie odwrócił uwagę od żydów, jako zagrożenia życia z ich ręki.

Sytuacja z x. Międlarem jest dużo, dużo groźniejsza niż z Ratajczakiem, czy x. Popiełuszką. Tam ani jeden, ani drugi nie postawił żydom niczego na ostrzu noża. A tak to uczynił x. Międlar. Na x. Międlara prawdopodobnie wyrok został już wydany i jest tylko kwestią czasu, kiedy i jak ma być wykonany. Czy ma umrzeć dla samej potrzeby krwi u żydowskich ludojadów, czy też ma być rekwizytem pedagogicznym zastraszenia gojów w Polsce i zwłoki x. Międlara zostaną tak samo podrzucone jak zwłoki Ratajczaka, a może i x.Popiełuszki – czas pokaże.

images91

Ale jednak nie piszemy tego, aby siać zastraszanie, zniechęcenie czy upadać drogą pogodzenia się z losem. Przeciwnie, piszemy po to, aby w tej trudnej sytuacji umieć znaleźć się i podnieść się z rynsztoka niemocy.

Polacy muszą się otrząsnąć z tego trwania w niemocy. Trudna sytuacja z x. Międlarem może być okazją do podniesienia się, a nie do dalszej traumy czytania nekrologów n.t. tego młodego xiędza, którego zwłoki mogą zostać znalezione utopione w szambie lub powieszone na strychu.

Aby nie siedzieć z założonymi rękami, należy rozpocząć budowę bojówek narodowych, składających się z kibiców, ONR , M. Wszechpolskiej czy nawet harcerzy oraz grup rekonstrukcyjnych.

Hasłem ma być Prawo Narodowe:

Nasze narodowe warunki praworządności
Nasza narodowa policja/milicja
Nasze narodowe sądy polowe

Nasze narodowe bojówki
Nasze narodowe wywiad/kontrwywiad.
Nasze narodowe Pospolite Ruszenie.
Nasza narodowa opieka socjalna.

Pierwsze struktury powinny powstać przy x. Międlarze, choćby ze względu na konieczną ochronę, podobną jaką miał czasami x. Popiełuszko – lokalnie, ale tak, aby szybko pozakładać struktury w innych miejscach, np. w Warszawie, gdzie będzie wielka awantura Marszu Niepodległości. A obecnie nie wiadomo, czy żydzi, którzy przejęli jego organizację, znowu puszczą te masy przez most, z centrum na zadupie i po ciemku – bo żydom tak pasuje symbolika deprecjacji marszu, na zagony i po ciemku, puścić mostem to może dodatkowo będzie lepsza okazja do wypadków śmiertelnych.

http://gazetawarszawska.com/pugnae/517-bezczelnosc-zydowska-zyd-bedzie-prowadzil-marsz#.V5U0VsHfjSU.google_plusone_share

Komunikacja musi odbywać się sms-ami i Internetem na serwerach poza Polską. W przyszłości muszą znaleźć się ludzie, którzy zbudują proste tylko tekstowe – dla prostoty – systemy komunikacji (jak kiedyś pager-y czy krótkofalówki), bez oparcia się o oficjalną strukturę GSM czy Internetu.

Wszystkie struktury muszą opierać się na osobistych kontaktach i obcych nie wolno przyjmować. W ramach wszystkich struktur muszą być komórki głęboko zakonspirowane.

690644

Naszym pozdrowieniem będzie „Laudetur Iesus Christus”, bo to i cześć Naszemu Panu Chrystusowi, nasza tożsamość, a i egzorcyzm, który odpędza żydów od ludzi.

Organizacje muszą dążyć do wdrożenia rygoru wojskowego, a także wprowadzić zaprzysiężenie komórek siłowych.

Prace założycielskie Kongresu Narodowego i praktyczne z terenów muszą toczyć się równolegle, a to z powodu: nie ma czasu do stracenia
tezy zjazdu kongresu muszą mieć charakter praktyczny, osadzony w praktycznej rzeczywistości, a nie być wymysłem fantastów.

Zjazd założycielski prawdopodobnie nie będzie się mógł odbyć w Polsce, a to ze względu na inwigilacje służb Izraela. Alternatywą może być Berlin, południe Szwecji lub Mińsk na Białorusi.

Sytuacja jest trudna, ale za rok będzie jeszcze gorsza, i należy coś zacząć robić, ratować, budować tworzyć, a nie patrzeć na własny upadek i kolejne trupy. Dodatkowym zagrożeniem jest możliwość wojny, gdzie za wszelką cenę nie można dopuścić użycia ani terytorium Polski, ani Polskich Sił Zbrojnych w obcych interesach, np. poza granicami Polski w jakichś odległych misjach, a izraelskie wojsko będzie pilnować porządku w Polsce (1066).

ustawa-o-bratniej-pomocy-ku-2

In Christo

(-)Krzysztof Cierpisz

02.10.2016

/Maciej/

2 myśli w temacie “Naszym pozdrowieniem będzie „Laudetur Iesus Christus”.

 1. Pan Krzysztof Cierpisz chciałby popełnić oczekiwany falstart? Wyartykułowanie woli, bez środków i możliwości, niechybnie doprowadzi ponownie do punktu zerowego. I co później, znowu oczekiwać 70 lat na urodzenie się kolejnego etapu nowych możliwości? Obecny etap jeszcze nie zaowocował. Należy dać mu więcej czasu i otoczyć rozważną opieką.

  Dlatego też moim zdaniem należałoby:
  1. Nie podburzać do działań zbrojnych!
  2. Rozpocząć organizowanie się w ramach społecznych ruchów tradycyjnego katolicyzmu.
  3. Masowo zakładać wspierające się strony, profile, portale o tematyce narodowo-katolickiej.
  4. Całkowicie odrzucić jakąkolwiek współpracę z ateistami.
  5. Działania prowadzić z rozwagą i roztropnością, bez pośpiechu i chaosu.
  6. Doprowadzić do takiego stanu, aby w jednym czasie, co najmniej dwa pokolenia Polaków było uświadomione.

  Jeżeli zostanie osiągnięty stan wg punktu 6, to nasi następcy z pewnością osiągną cel.

  Polubienie

 2. Tak wlasnie. Jest niezbedne powstrzymywac szalencow przed zbrojnym dzialaniem.
  Kazdy Polak musi uzyc te mozliwosci, ktore sa dane i nie koliduja z roztropnoscia… i caloscia nauki Sw Magisterium.

  Przestac ogladac TV, przestac sluchac Radio, moder muzyki ..CD, filmow wideo..
  Zaczac pradowac nad swoja duchowacia poprzez poznawanie Boga…poznawanie zywotow swietych… dobre uczynki, ale i dobry przyklad w ubiorze..zachowaniu, kupowaniu od Polaka Rolnika…wspieranie wspolnot Tradycjonalistow Polakow ..Katolikow

  Tak duzo jest do zrobienia w przekladaniu Nadprzyrodzonosci do Zycia w Tym Swieecie, co zaskutkuje ucieczke Szatana – bo tam gdzie Bog Klamstwa nie ma…

  https://gajowka.wordpress.com/jaktak-walczyc-indywidualnymi-dzialaniamilista-dzialan/

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s