To nie jest zabawa w chowanego, nas prześladują ZBRODNIARZE a nie gówniarze!


To nie jest zabawa w chowanego, nas prześladują ZBRODNIARZE a nie gówniarze!

RETROSPEKCJA – (przeredagowana treść, na podstawie otrzymanego maila, przeredagowanie miało na celu „uczytelnienie” przekazu, w miarę możliwości nie naruszając istoty rzeczy, pisownia oryginalna, poprawiłem jedynie zauważone literówki) tekst zamieszczam pod osąd społeczny –administrator

prez_

OTO MOJA PRZYGODA Z PORTALEM :

http://www.zapraszamy.net  do wyw.z Adamem Szamirem (Shamirem) o jednoczeniu religii świata        dn.05.02.2007r   g.  11, 30 napisałem poniższy komentarz, w word, i skopiowałem na stronę dla gości:


 Od Mongoła po Imperium Osmańskie, od Cesarza Chin po Kulturę Judaizmu, Łączy ich jeden wspólny mianownik – absolutny brak szacunku dla Godności Człowieka!!!

Pan A.I. Szamir ma tą samą „szkołę” za sobą co np: profan Bartoszewski, profan Miłosz, profan Gross, i cała armia im podobnych szulerów , bo gdyby tak grali w karty jak uprawiają historię i sztukę…to dawno by byli na tamtym świecie.

Gdyby szuler tak budował swój własny dom, mieszając materiały budowlane w.g zasady: „to akurat mam pod ręką” – myślę , że nawet dach nie mógłby mu spaść na głowę… bo by go już ściany zmiażdżyły. Ot wolno … myślicielstwo, które kończy się zawsze tym samym: „Słowo na wiatr rzucone, wróci kamieniem” – problem polega na tym, że czas i miejsce „powrotu” wyznacza Bóg w Trójcy Jedyny!

Ze współczuciem dla zainfekowanych chorobą wolnomyślicielstwa.


Natychmiast po wklejeniu tego tekstu, Ukazał się smerf pokazujący „środkowy palec” prawą ręką, w lewej bomba  z podpalonym lontem i info dostęp ZAKAZANY.  Powyższe jest jednoznacznym dowodem, że zanim wpisałem tekst, już przez obsługę portalu zapraszamy, był oceniony i nie dopuszczono nawet na chwilę do jego ukazania się. Tak działają tylko zawodowcy z dobrze opłacanych służb, normalnego portalu prowadzonego przez Polaka, nie stać na takie 24 godzinne „czuwanie”, i to tak bystre i przenikliwe, wyłapanie wroga na gorąco. Wszelkie próby wejścia na ten portal nie dawały przez ok. Rok czasu żadnych efektów. Ban totalny. Sprawa dotyczy już nie samego pana Łobody, ale jego pryncypałów. Panów Shamira i dr. Głogoczowskiego – heretyka. To co ci panowie głoszą jest godne tylko żyda lub takich szaleńców jak Nitsche, który z tego myślenia zwariował i pożerał własne odchody. Tak kończą bluźniercy i heretycy – niestety, bo cieszyć się tu nie ma z czego, gdy ktoś z własnej nieprzymuszonej woli tak nisko upada i porywa się obrażać samego Boga, historia zna ich los, los np. takiego Lutra, który w obecności świadków jego śmierci widział otwierające się przed nim PIEKŁO, ale o tym to świat milczy, bo to takie hmm nieapetyczne. Kto słucha, wspiera, cytuje i podziela poglądy w. wymienionych – ma wielki problem, problem ze zbawieniem. Bo Zbawienie obiecał nam Tylko On jedyny Jezus Chrystus, kto mu zaprzecza, siebie skazuje!

Mądrej głowie dość w pół słowie. Dysponuję w całości tym wywiadem, do którego powyższe stanowić miało mój komentarz, dla zainteresowanych, choć jego lektura nie jest budująca.


Poniżej dodatkowe argumenty na moje tezy.

Oto opinia o dr.Głogoczowskim:

 • i co czy dr.Głogoczowski uzasadnił swe oszczerstwa? Jak długo chcecie widzieć zająca … w wilku?!

Naiwność jest też b. przykrą przypadłością, i to bardzo bolesną. Po jednej stronie Żyd – Shamir, przyjmowany przez wszystkie gremia judaistyczne po całym bożym świecie, jako nowy „prorok”, wzbudza entuzjazm w kręgach bankierów z NWO, i co jest porażające, jednocześnie ceniony jako odkrywca prawdy przez… gojów?! Ludzie ktoś tu chyba jednak naprawdę zwariował. Czytając herezje dr. Głogoczowskiego, można tylko jedno stwierdzić, jego umysł po prostu cuchnie, fetor nie do zniesienia, komu pachnie wolna droga, ale trzymajcie się odemnie bardzo daleko boo… stanę się dla was tak niebezpieczny jak to stado bawołów afrykańskich miażdżących w puch lwią bandę krwawych pyszałków, ja też już poznałem swoją siłę, siłę PRAWDY.

 • MG jest wprost wzorcowym przykładem AW (agent wpływu) realizującym swe zadania na stronach katolicko-patriotycznych, siejąc zamęt i podkopując wszelkie zastane choćby najmniejsze, przykłady „pracy dla Polski” wg. teorii dziel i ŁĄCZ ale już tak aby dobro było unicestwione. Niech to na razie wystarczy, jako ew. wstęp, bo wróg ma wielkie środki materialne, a my… oprzyjmy się o Opatrzność Bożą, ale nie tą, jaką nam daje ks. Glemp w Warszawie – NIE TĄ. Pozostaję w cichym nieustającym pragnieniu wspomagania każdego Polaka-Katolika, zagubionego w tym potwornym zamęcie i chaosie czynionym przez synów ciemności jak to możemy np. przeczytać u H.Pająka w książce „Dyktatura Nietykalnych” w końcowym wywiadzie z niejakim Rosethalem gdy przyciśnięty do muru krzyczy: – Tak, naszym bogiem jest Lucyfer, TAK on jest naszym bogiem!!! Wbijmy swe palce w Krzyż tak mocno, aby żadna siła nas od niego oderwać nie zdołała. Króluj nam Chryste +

 

Fragment książki która ukaże się w kwietniu 2007 „Rosja we krwi i nafcie 1905-2005”

DO PRZYJACIÓŁ MOSKALI

W kwietniu jak każdego roku, Naród Rosyjski zostanie oskarżony o ludobójczy mord na polskiej inteligencji w Katyniu, Miednoje, Charkowie, etc. I tak będzie do skończenia świata lub do podboju Eurazji przez
skośnookich. Aby Was uwolnić od tego biczowania, zwracamy się do Was, Słowiańscy Bracia Rosjanie, słowami naszego wieszcza Adama, z propozycją i apelem, dla wspólnego pojednania i przebaczenia:

-ogłoście światu, że w 1920 napadli na Polskę żydobolszewicy, a nie ludobójczo przez nich eksterminowany naród rosyjski;

-ogłoście światu, że w 1939 roku napadli na Polskę żydobolszewicy, a nie eksterminowany przez nich naród rosyjski;

-ogłoście światu, że Katynie i łagry to ludobójstwo żydobolszewików, a nie eksterminowanego narodu rosyjskiego;

-ogłoście światu, że terror i okupacja Polski po 1944 roku to zbrodnie żydobolszewików, a nie narodu rosyjskiego;

-przyznajcie nam kilkuletnie darmowe dostawy ropy i gazu za 40 lat „wymiany handlowej” Polska-ZSRR.

56bae99900c73

 

Wtedy padniemy sobie w ramiona „na niedźwiedzia” i wypijemy morze gorzały, przedtem noże wyrzucając zza cholew walonek. A my już teraz przepraszamy Was za obecną antyrosyjską dywersję kurduplowatych agentów wpływu rządzących Polską wbrew naszej woli i na nasza zgubę, tak jak ich dziadkowie rządzili Wami, a Trocki jeszcze przed rewolucją zapowiedział, że jak zwyciężą, to zamienią Was w „białych negrów”.
I zamieniali przez 70 lat. Kiedyś nasze wnuki pogonią ich tak, jak Wy pogoniliście Waszych okupantów z
lat 1917-1990. Oby dał Bóg, że nie potrwa to tak długo jak u Was!

Oto ta makabryczna zapowiedź Trockiego, cytowana w „Młodej Gwardii” (nr 6, 1991, s.55):

c408fd18ff2c1c071a76655973199f88--frida-art-frida-diego

 

„Powinniśmy ją (Rosje – H.P.) zamienić w pustynię zasiedloną białymi negrami, którym damy taką tyranię, jaka nigdy nie śniła się najgorszym despotom wschodu (.). Tyrania ta nie będzie prawicowa tylko lewicowa i nie będzie biała tylko czerwona (.). Przelejemy takie rzeki krwi, przed którymi wzdrygną się i zbledną wszystkie klęski kapitalistycznych wojen (.).Najwięksi bankierzy zachodu będą współpracować z nami. Jeżeli my wygramy rewolucję, to na jej cmentarnych szczątkach ustalimy władzę syjonizmu i staniemy się taką potęgą, przed która cały świat padnie na kolana. My pokażemy, co znaczy pełna władza. Drogą terroru, krwawych łaźni oprowadzimy rosyjską inteligencję do całkowitego otępienia, do zidiocenia, do życiowego upodlenia (.). Synowie mistrzów z Odessy i Orszy, Chomla i Winnicy! (największe skupiska Żydów – H.P.). O jak wspaniale, jak radośnie potrafią oni nienawidzieć wszystko co rosyjskie! Z jakim pasiażdienijem oni unicestwią rosyjską inteligencję – oficerów, inżynierów, nauczycieli, duchownych, generałów, akademików, pisarzy!”

I co Wy na to, Słowiańscy Bracia Rosjanie? Udowodnijcie im, że nie udało się „mistrzom z Odessy, Orszy, Homla i Winnicy” zamienić Was w „białych negrów”!

Henryk Pająk (Fragment książki która ukaże się w kwietniu 2007 „Rosja we krwi i nafcie 1905-2005”)

Następuje popis Agenta Wpływu dr.Głogoczowskiego:

Marek Głogoczowski: Coś mi ta „przedrewolucyjna” wypowiedź Trockiego pachnie najzwyklejszą fałszywka CIA.

 Przecież to dopiero współcześni Amerykanie (i Anglicy) w ramach zarządzanego przez nich MFW i BŚ skutecznie zamienili Polaków w „białych negrów” do pracy właśnie w tych anglosaskich krajach! I to oni ANGLOSASI, wykorzystując do tego głupich Żydów, topią we krwi obecnie Bliski Wschód, a w przeszłości kraje słowiańskie. Patrz co niedawno dowiedziała się polska pielęgniarka w domu starców w Anglii, od byłego angielskiego, mającego obecnie 90 lat agenta, który w Szwajcarii w czasie wojny przekazywał duże sumy funtów szterlingów oraz franków szwajcarskich hitlerowcom, aby ci „topili we krwi” rosyjskie wsie na terenach czasowo zajętych przez Rzeszę. Jeśli chodzi o mnie osobiście, to nawet mieszkając prze trzy lata w młodości w USA, nie dałem się tam zamienić w „białego negra”. A ten cały bełkot Henryka Pająka (za znienawidzonej przez niego „bolszewii” to był oficer polityczny Ludowego Wojska Polskiego), to przecież najzwyklejsza patologia osoby, która „z definicji” współpracowała z SB, a obecnie, by zarobić na życie, musi to samo robić dla CIA! Pozdrowienia ze słonecznego Zakopanego, jakby Pan gdzieś w okolicach przebywał, to zapraszam. Przy okazji, w załączeniu jeden z mych tekstów, w którym wcześniejszą prozę tegoż H(..a) Pająka wykorzystuję.

 do dyskusji dołącza niespodziewany gość:

Szanowny Panie Doktorze!
Trafił do mnie Pański list w sprawie H. Pająka. Nie wiem, czy mnie Pan jeszcze pamięta z dawnych czasów. Serdecznie pozdrawiam.
Stanisław Michalkiewicz

heritagereagan.banner.heritage

 

Czy to nie zdumiewające, ale tylko dla tych, którzy nie wiedzą, że red Michalkiewicz jest członkiem Heritage Foundtion, do czego sam się przyznał w dykusji na portalu wirtualnapolonia, jako obrońca dr.G.

 

hf

 

A oto riposta naszych rodaków którzy zachowali jeszcze przytomność i sprawność szarych komórek:

 • Przez jakiś czas myślałem że Głogoczowski to agent komuny, potem – że to ideowy zachodni lewak- do komunizmu zresztą on sam się przyznaje. Zaczynam dochodzić do wniosku
  że w jego wypadku nie jest potrzebne użycie pistoletu ale kuracji psychiatrycznej. Co oczywiście nie wyklucza tego pierwszego 🙂
 • Święte słowa i pełne racji Pan napisał bez owijania w bawełnę. Dr M. Głogoczowski, jest dokładnie osobnikiem, który wymaga nie tyle rozpracowania psychiatrycznego, ale wywiadowszego. W kwestii killerskiej się nie wypowiadam, bo nawet w wojsku nie byłem. Na pewno jest agentem wpływu, który ma na celu zburzyć mądrość Polaków i uwierzyć, że nie ma Prawd Objawionych, ani naukowych wynikających z rzetelnych badań. Można zbudować obraz historii wyłącznie na podstawie tego, kto co powiedział, a zwłaszcza gdy jest to wypowiedź jakiejś służącej, jakiegoś agenta. Ciekawa teoria obiektywizacji materiału historycznego??? Harlekin!!!
  Głogoczowski to burzyciel Cywilizacji Łacińskiej i w tym celu posługuje się wszelkimi środkami, które znamy z przeszłości i racjonalnie oceniamy, jako zabójcze dla Narodów tego Świata, gdyż szkodliwa ideolatria zawsze obraca się przeciwko Człowiekowi. Fałszywe idee zawsze sprowadzają na ludzkość los Sodomy i Gomory. M. Głogoczowski nigdy nie wyciąga żadnych wniosków z historii, ale manipuluje faktami i dowodami, a nawet je wymyśla. Jego parciany mix eklektycznej aty-filozofii, stanowi piorunującą nie-myśl zdegenerowanego człowieka fin de siecl’u.  NIE CZYTAĆ JEGO PRAC I KSIĄŻEK, TO ZWYKŁY LUDZKI OBOWIĄZEK!
 • „Lewa strona politycznej poprawności”:
  „Hasselbeck nie uznała za równie karygodne, czy gorsze przykłady przytoczone przez redaktorów stacji FoxNews Jednym z nich był casus. Billa Mahera, autora programów dla telewizji HBO, który nazwał konserwatywnych chrześcijan partią paranoików. Powiedział też, że wszyscy, którzy wierzą w jakąś religię mają psychiczne zaburzenia. Aktor Ian McKellen, który grał jedną z głównych ról w filmie Kod DaVinci zażądał, by kościoły chrześcijańskie nie zwodziły już dłużej ludzi i na okładce Biblii umieszczały napis „To wszystko fikcja”.
  Założyciel CNN  Ted Turner mówi „Chrześcijaństwo jest religią dla przegranych” a 10 przykazań powinno zostać zmodyfikowanych przez usunięcie grzechu cudzołóstwa, a dodanie grzechu powodowania powiększania dziury ozonowej.

 

 • Wszystkim autorom tych wypowiedzi nic nigdy nie groziło. Nie musieli też za swoje wybryki przepraszać”. Podobnie jak „nasz” doktor nie miłujący mądrości. M. Głogoczowski, to taki sam apostoł Szatana. Misjonarz Babilonu. (Babilon, to najgorszy rodzaj diabła, który oznacza pomieszanie). To rzecznik Sanhedrynu zła! Jerzy Urban w filozofii czyli takie NIE dla Katolickiej Polski i Chrześcijańskiej Filozofii. TO CZŁOWIEK, KTÓRY NIENAWIDZI PRAWDY, ALE KOCHA PSYCHOMANIPULACJĘ I SOCJOTECHNIKĘ. JEGO MYŚL JEST PERSONIFIKACJĄ KŁAMSTWA. PRZY CZYM BARDZIEJ PRZEBIEGŁĄ, BO RAZ MÓWI PRAWDĘ, ALE ZADAJE JEJ KŁAM FAŁSZYWĄ TEORIĄ, LUB WYMYŚLONYMI FAKTAMI I KŁAMLIWĄ POINTĄ. TO TAKI MAŁY DIABEŁ WSPÓLCZESNEJ (ANY)FILOZOFII DLA ODWYKŁYCH OD MYŚLENIA I WNIKLIWOŚCI MAS!!! TAKI FILOZOFICZNY MC DONALD!

W normalnych czasach taki osobnik, skażony aberracją i głoszący herezję, przechodził przez kwarantannę Świętego Oficjum i był izolowany od świata!!! I słusznie, bo lepiej sobie zarzucić na szyję szur z kamieniem młyńskim i wyrzucić go do rzeki, niźli maluczkich na zatracenie prowadzić! Banowanie jego postów i wypocin, to patriotyczny obowiązek i słusznie na to zwrócił Pan (…) uwagę, SUGERUJĄC, że tylko ekstremalna prewencja ma sens wobec niego, by wyprzeć ze świadomości te fałszywe posty, które tylko mógłby skreślić prawdziwy agent plemienia żmijowego, co i komunistą i heglistą i innym scjentystą, a nawet nietscheanistą bywa w swym przemyśliwaniu. Gdzież nam jednak do normalności??? Inkwizycja, tylko pomarzyć!!! Biedni Górale, jakich tam mają gości? Jak nie Tischner w przeszłości, to teraz dr Marek Głogoczowski w Zakopanem!!! W kwestii adresu do „Przyjaciół Moskali”, to podpisuję się obydwoma rękami pod tekstem Pana Henryka Pająka!

Jeśli w interesie Polskiej Racji Stanu nie przemawiają politycy, to muszą to robić mądrzy i odważni pisarze, motywowani Prawdą Dziejową i interesem Chrześcijaństwa i Słowiańszczyzny.

Koniec cytatów. Resztę niech sobie dopisze każdy sam. Za dużo i tak pochłonął mojego czasu ten szaleniec co zaprasza, tak jak szatan musi uzyskać naszą zgodę, bez niej stoi obok nas bezradny jak pies na łańcuchu, ale kto da to przyzwolenie, ta tak jakby spuścił z tego łańcucha tego pozornie tak niewinnego krwiopijcę- bestię, której wtedy już nic nie powstrzyma, badajcie wszystko, ale co ma choćby pozór Zła, odrzucajcie, to wielka mądrość św. Pawła z jego 1-go listu do Tesaloniczan, bo jeśli zbawienia nie ma to po co taki dr.G sie męczy i zaprzecza czemuś czego nie ma, ot taki „wolno…myśliciel”. Ochrzczony dający mu posłuch sam pozbawia się nadziei, czy to nie tragedia?! Ostrzec jest moim obowiązkiem, decyzję musi podjąć każdy sam, w swoim sumieniu, bo tylko tak możemy się uratować. Niewolnik nie może być zbawiony, bo jest na łańcuchu zła. Czy ktoś o zdrowych zmysłach poda rękę zadżumionemu? Ale herezja i kłamstwo nie boli… hmm nie boli od razu ale gdy zacznie…

Trzeba koniecznie dodać że całe otoczenie pana Górzyńskiego zostało mocno zaatakowane oficjalnie, konfiskatą komputerów aż po unicestwienie samego Pana Górzyńskiego, można sprawę prześledzić na konserwa.blox.pl to nie jest zabawa w chowanego, nas prześladują ZBRODNIARZE a nie gówniarze.!

2 myśli w temacie “To nie jest zabawa w chowanego, nas prześladują ZBRODNIARZE a nie gówniarze!

 1. Długie to, nudne to, antykatolickie, prokacapskie i proputinowskie. WAL SIĘ KACAPSKI PROPAGANDZISTO !!!
  A TAK NA MARGINESIE TO JUŻ WIEM DLACZEGO Ś.p. WŁODZIMIERZ KULIŃSKI – NIKOMU z was – NIE ZAUFAŁ. ZDRASTWUJTIE SOWIETSKAJA RIEBIATA.

  Polubienie

  • Panie MOHER, co tak właściwie Pana tutaj sprowadza? Nudno tutaj, „antykatolicko”, „prokacapsko” i „proputinowsko”, przecież to nie są Pana ulubione klimaty. Jeszcze ktoś pomyśli, że z Pana taki cierpiętnik i masochista jakiś. Jak by jednak nie odczytywać Pana postu, to w gruncie rzeczy nie odniósł się Pan krytycznie do zarzucanych dr M. Głogoczowskiemu postępków. Oznaczałoby to, że dr M. Głogoczowski być może jednak jest wzorcowym przykładem Agenta Wpływu.

   Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s