Prezydent Andrzej Duda obiecał żydom w Ameryce, walczyć z antysemityzmem w Polsce.


Prezydent Andrzej Duda obiecał żydom w Ameryce, walczyć z antysemityzmem w Polsce.

0006S7E1SXANGCAH-C122-F4

 

 

Panie Prezydencie, co Pan obiecał Żydom?

Komentarz • specjalnie dla http://www.michalkiewicz.pl • 21 września 2016

Podczas swego pobytu w Nowym Jorku pan prezydent Andrzej Duda w Konsulacie RP spotkał się z działaczami żydowskiej Ligi Antydefamacyjnej, z Abrahamem Foxmanem na czele. Liga zajmuje się tropieniem i zwalczaniem wszelkich przejawów „antysemityzmu”, to znaczy zachowań, które z jakichś powodów Żydom nie odpowiadają. Na przykład komplikują im interesy. W takich przypadkach Liga Antydefamacyjna podnosi klangor pod niebiosa, a upatrzone ofiary próbuje doprowadzać do stanu bezbronności.

Ponieważ AIPAC (American Israel Public Affairs Comittee) jest w USA organizacją bardzo wpływową; można nawet powiedzieć, że jej ciężar gatunkowy jest znacznie większy od wagi obydwu partii: Demokratycznej i Republikańskiej, to nic dziwnego, że pan prezydent Duda uznał, iż nie może odmówić takiego spotkania. Z wypowiedzi, jakiej Abraham Foxman udzielił amerykańskim mediom wynika, że przedmiotem rozmowy były co najmniej dwie kwestie – po pierwsze – że pan prezydent Duda obiecał walczyć z antysemityzmem w Polsce i nawet złożył jakieś deklaracje o „legislacji”, która pomoże walczyć z antysemityzmem. Po drugie – rozmawiano też o „restytucji mienia żydowskiego w Polsce”. Nie wiadomo, czy pan prezydent również w tej sprawie poczynił jakieś obietnice, ale wykluczyć tego nie można, ponieważ strona żydowska wyszła z tego półtoragodzinnego spotkania bardzo zadowolona.

mk13

Ponieważ i w jednym i w drugim przypadku konsekwencje spełnienia obietnic poczynionych przez pana prezydenta miałyby poważne konsekwencje dla Polski i narodu polskiego, proszę Pana Prezydenta, by poinformował opinię publiczną w kraju, co konkretnie Żydom obiecał. Rzecz w tym, że ewentualna „legislacja” może doprowadzić do drastycznego ograniczenia wolności słowa w Polsce, w następstwie czego środowiska lub organizacje żydowskie zyskają możliwość dyktowania Polakom, co wolno im mówić, a czego nie, podobnie jak zyskają wpływ na swobodę badań naukowych. Jeszcze gorsze następstwa mogą wynikać z obietnicy dokonania „restytucji” mienia żydowskiego w Polsce, czego organizacje żydowskie od lat się domagają, kierując pod adresem Polski bezpodstawne roszczenia. Bezpodstawne – bo naciski na polskie władze idą w tym kierunku, by dopiero stworzyły namiastkę podstawy prawnej, swego rodzaju pozór legalności, na podstawie którego organizacje żydowskie uwłaszczyłyby się na majątku w Polsce. Warto zwrócić uwagę, że roszczenia te szacowane są na 65 mld dolarów – co potwierdził były ambasador Izraela w Warszawie, dr Szewach Weiss – a więc stanowią równowartość rocznego budżetu państwa. Polska nie jest w stanie wygenerować takiej gotówki bez spowodowania natychmiastowej katastrofy ekonomicznej i społecznej w kraju. Zatem, jeśli miałaby nastąpić owa „restytucja”, musiałaby ona zostać dokonana w naturze, to znaczy – w nieruchomościach. To zaś oznacza, że środowisko obdarowane takim majątkiem, dysponowałoby nim na terenie Polski, uzyskując natychmiast dominującą pozycję ekonomiczną, która przełożyłaby się na dominującą pozycję społeczną i polityczną. Inaczej mówiąc, naród polski zostałby we własnym kraju zepchnięty na pozycję narodu drugiej, a nawet trzeciej kategorii. Dlatego poinformowanie polskiej opinii publicznej w przedmiocie poczynionych przez Pana Prezydenta obietnic wydaje się bezwzględnie konieczne.

Stanisław Michalkiewicz

/Maciej/

Reklamy

8 myśli w temacie “Prezydent Andrzej Duda obiecał żydom w Ameryce, walczyć z antysemityzmem w Polsce.

 1. Biorąc pod uwagę to, że żydzi każdego Polaka niezależnie od wieku uważają za antysemitę, z racji prowadzonej przez siebie w Polsce akcji wysiedlania Narodu Polskiego, to obietnica złożona im przez Prezydenta Andrzeja DuDę jest zatrważająca. Okazuje się więc, że Pan Andrzej D. odebranymi Polakom pieniędzmi opłaci sforę polonofobów działających w szerokim spektrum życia codziennego. CZY TO JUŻ? – wydany został nakaz rozwiązania ostatecznego kwestii polskiej?

  Polubienie

 2. No i „last but not least”, kiedy zacznie sie „wykupywanie ” polskiej ziemi przez stowarzyszenia wyznaniowe? I czy pewne uprzywilejowane stowarzyszenie nie dostanie weksla ” in blanco” ?Jak na razie PAD nie chwali sie tym ,co uzgodniono w kwestii tzw. restytycji mienia pozydowskiego ,wiemy tylko jedno ,ze zainteresowani opuscili pomieszczenie schadzki ….zadowoleni! Tymczesem w konkursie na szefa TVP wykoszono G.Brauna,co zreszta bylo do przewidzenia a powazna kandydatka na te synekurke typuje sie niejaka Romaszewska ,ktora wslawila sie juz pluciem na Niezlomnych! „Dobra Zmiana” wchodzi w niebezpieczny ,bo ostry zakret!

  Polubienie

 3. Proszę ujawnić, jakie umowy zawarł Pan z ADL, panie Prezydencie! – Stanisław Michalkiewicz

  Proszę ujawnić, jakie umowy zawarł Pan z ADL, panie Prezydencie! – Stanisław Michalkiewicz nie tylko o niedawnej wizycie Prezydenta RP Andrzeja Dudy w Nowym Jorku podczas sesji ONZ, także o o klapie szczytu unijnego w Bratysławie, o wypełnianiu rozkazu pani „leberalnej” komisarki Bieńkowskiej z Komisji Europejskiej przez ministra Szałamachę, o konsekwencjach wyborów prezydenckich w USA i zawirowaniach w Kongresie USA w sprawie „ciężkiej brygady wojsk USA” w Polsce, o kompetencjach ministra zagranicznego polskiego rządu Waszczykowskiego, o oddaniu w ręce pana Abrahama Foxmana zasady wolności słowa w Polsce i o zapowiedzi „kryteriów ulicznych” podczas obchodów Dnia Niepodległości

  Polubienie

 4. Wielokulturowość jest piękna. Żydzi nas Polaków ubogacą. Już ubogacają.
  Opublikowano 24 Wrzesień 2016 by Józef Bizoń
  Znak PDF_St 0_90x0_90– Wielokulturowość jest piękna. Żydzi nas Polaków ubogacą. Już ubogacają. Tak wynika z misji O. Tadeusza Rydzyka.

  W artykule „13 września br. Prezydent RP A. Duda potwierdził budowę „Rzeczypospolitej Obojga Narodów” – Żydów i Polaków”
  https://jozefbizon.wordpress.com/2015/09/22/13-wrzesnia-br-prezydent-rp-a-duda-potwierdzil-budowe-rzeczypospolitej-obojga-narodow-zydow-i-polakow/

  pada pytanie: „Czy O. Tadeusz Rydzyk wraz ze swymi mediami również to potwierdza?” Rok później nadeszła odpowiedź.

  całość tutaj

  https://jozefbizon.wordpress.com/2016/09/24/wielokulturowosc-jest-piekna-zydzi-nas-polakow-ubogaca-juz-ubogacaja/

  Polubienie

 5. Prawdopodobnie wysoce usartysfackjonowano Unych ,bo ni z gruszki ni pietruszki nagle odmienilo sie Junckerowi ,a wcale nie byl na rauszu ,kiedy przyznal ,ze rzeczywiscie Polska przyjela juz milion upainskich uchodzcow zatem wszelkie zadania przyjecia kwot islamskich dzikusow zostaly cofniete!

  Polubienie

  • Szanowny Panie Toronto, nie tylko z PIS i nie tylko żydostwo. Smutne to ale prawdziwe. Swoją drogą to sporo wysiłku włożył Pan (moim zdaniem) w matecznikach ateizmu jakimi są WPS i forum.suwerennosc.com. Ateiści pomimo tego, że podnoszą również istotne z punktu widzenia Polaka-Katolika, zagrożenia ze strony kryminalnych działań żydów, zmierzają jednak zdecydowanie w innym kierunku, niż by to mogło się wydawać. Ateiści pomimo na pozór zbieżnych ich dążeń w początkowej fazie, z dążeniami tradycyjnych katolików, skazani są ostatecznie na całkowite zapomnienie. „Wiara” ateistów wypełniona jest pustką, a trzyma ich przy „życiu” jedynie odbijanie się od fundamentalnych zasad Bożego prawa naturalnego. Zobrazuję to na przykładzie takiej prymitywnej jak na współczesne czasy gry zręcznościowej jaką jest tzw. „fliper”.
   fliper
   W tej grze ateista jest tą drogą którą przebywa metalowa kulka, która odbija się „na chybił trafił” od (fundamentów prawa Bożego) odbojników odbijających ją w z góry nie ustalonym kierunku. Trasa tej kulki w ułamku przemijania przestaje istnieć. Bez prawa Bożego ateiści tak właściwie są nicością, logicznie tak zwyczajnie nie istnieją. Po cóż więc angażować swoje siły, czas i zdrowie w konstruowanie nicości. Ateiści są taką subkulturą tworzoną w odpowiednim czasie do określonych celów.

   Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s