Dwa zwalczające się ugrupowania dewiantów organizują wspólnotową manifkę, czyli wspólna uroczystość PiS-u i KOD-u.


Dwa zwalczające się ugrupowania dewiantów organizują wspólnotową manifkę, czyli wspólna uroczystość PiS-u i KOD-u.

Dwa zwalczające się ugrupowania dewiantów organizują wspólnotową manifkę, czyli wspólna uroczystość PiS-u i KOD-u.

Opublikowano 16/09/2016 by emjot

Przeszło pięć lat temu opisywałem strategię judeo-satanistów tutaj: https://rafzen.wordpress.com/2011/08/18/cywilizacja-apartheidu-w-polsce/
Dzisiaj mam ogromny zaszczyt przedstawić Państwu wyjątkowy dokument potwierdzający w całości tezy zawarte w tej starej już ale jakże aktualnej publikacji.

Sprawa dotyczy wspólnego obchodzenia tzw. miesięcznicy smoleńskiej przez ugrupowania polityczne tej samej paczki dewiantów — żerujących na naiwności i uczciwości wielu Polaków.

Zwyczajowo od kilku lat było tak, — że każdego 10-ego miesiąca odprawiana jest Msza w Kościele Seminaryjnym tuż obok pałacu uzurpatorów na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie.

Po zakończonej Mszy Jarosław Kaczyński otrzymuje wieniec /nigdy nie był on poświęcony w Kościele/, — który składa przed pałacem dopiero od 10 lipca 2010 roku, — ponieważ Sasin, Duda i inni dostali 07 lipca 2010 wypowiedzenie z pracy.

Jak wiemy — dosłownie w niespełna trzy tygodnie od tego wydarzenia kard. Nycz wysyła ks. Markowskiego — obecnie biskupa, — aby znajdujący się tam Krzyż odebrać Polakom.

Próba kradzieży Krzyża Polakom w dniu 03 sierpnia 2010 roku nie powiodła się — ośmieszając tym samym cały episkopat w Polsce.

To tyle przypomnienia faktów i teraz skupię się na dniu 10 września 2016 roku — kiedy to judeo-sataniści zapragnęli jako wspólnota — uroczystego obchodzenia miesięcznicy.

No tak — ale jedni są za, natomiast drudzy są przeciw — jak to bywa statutowo u dewiantów mimo, że na jednym wózku jadą.

Aby sprawy miały się jak należy — poproszono Solidarnych 2010 aby odstąpili miejsce pod Kordegardą dla KOD-u.

— KOD rozwinął swoje sztandary zatem pod Kordegardą, — na których reklamowano Andrzeja Dudę pod pretekstem, — że jest ich rzekomym wrogiem — i wcale im nie przeszkadza to, że sędzia orzekający w swojej sprawie to pospolity kryminalista.

Kryminaliści też mogą bronić demokracji Talmudycznej, — a tym bardziej, gdy są obrzezani to korzystają ze specjalnych praw Talmudu jako wyższa rasa.

Całkiem przypadkowo usłyszałem, — że były wspólne ustalenia w dniu 09 września 2016 roku — co do przebiegu uroczystości w dniu 10 września 2016 roku.

Ogarnęło mnie ogromne zdziwienie, — ponieważ nigdy bym nie podejrzewał że dwa zwalczające się ugrupowania dewiantów organizują wspólnotową manifkę.

Oto co nagrałem w sprawie ustaleń w dniu 09 września 2010 roku dot. wspólnej uroczystości PiS-u i KOD-u.

Myślałem że mam jedyne nagranie dot. założeń programowych w oszukiwaniu Polaków, — gdy pojawił się niejaki Cezary Jurkiewicz, który z racji udzielonych mu pełnomocnictw — podziękował KOD-owi za współpracę.

Jurkiewicz to niedoszły ksiądz i z tego powodu posiada liczne obowiązki.

Poza pracą w radzie miasta prowadzi wawerski klub « Gazety Polskiej », — fundację wspierającą Polaków na Wschodzie, — kieruje też Domem Pielgrzyma « Amicus » przy kościele św. Stanisława Kostki na Żoliborzu.

Jego idolem jest Benito Mussolini — twórca bojówek partyjnych — i on też kieruje takimi z ramienia PiS-u.

Oto nagranie dot. tego zdarzenia:

Za; https://wordpress.com/read/feeds/310146/posts/1155411947/

Za; https://rafzen.wordpress.com/2016/09/15/wspolnota-dewiantow-ustala-przebieg-zgromadzen/

/Maciej/

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s