….Takie będą Rzeczypospolite jakie ich młodzieży chowanie ….


manifestacje_onrukrainajb

….Takie będą Rzeczypospolite jakie ich młodzieży chowanie ….

Jan Zamoyski (1542–1605) – polski polityk, mąż stanu, kanclerz wielki koronny i hetman wielki koronny, doradca Zygmunta Augusta i Stefana Batorego.

photo

PO chce delegalizacji ONR. Wniosek już jest w prokuraturze

…..Wniosek złożyła w jego imieniu grupa czterech posłów: Cezary Tomczyk, Agnieszka Pomaska, Sławomir Nitras oraz Paweł Olszewski. Jak tłumaczyli na krótkim briefingu, chcą poprzez delegalizację ONR „przywrócenia poczucia bezpieczeństwa Polakom”

Agnieszka Dominika Pomaska (ur. 8 stycznia 1980 w Gdyni) – polska polityk, samorządowiec, posłanka na Sejm VI, VII i VIII kadencji.

5230693-agnieszka-pomaska

 

Sławomir Witold Nitras

Sławomir Witold Nitras (ur. 26 kwietnia 1973 w Połczynie-Zdroju) – polski polityk, politolog, w latach 2005–2009 poseł na Sejm V, VI i VIII kadencji, w latach 2009–2014 poseł do Parlamentu Europejskiego VII kadencji, od 2014 do 2015 główny doradca premier Ewy Kopacz.

2n

 

Paweł Bartosz Olszewski (ur. 11 grudnia 1979 w Bydgoszczy[1]) – polski polityk, działacz samorządowy, poseł na Sejm V, VI, VII i VIII kadencji, w 2015 sekretarz stanu w Ministerstwie Infrastruktury i Rozwoju.

z19021403qpawel-olszewski

 

Cezary Józef Tomczyk (ur. 25 sierpnia 1984 w Gryficach) – polski polityk, poseł na Sejm VI, VII i VIII kadencji, w 2015 rzecznik prasowy rządu Ewy Kopacz.

z18895316qcezary-tomczyk

 

/Kapsel/

 

Reklamy

2 myśli w temacie “….Takie będą Rzeczypospolite jakie ich młodzieży chowanie ….

 1. Sprawy się mają tak, że Obóz Narodowo Radykalny w Polsce zaczyna być coraz bardziej zauważalny jako alternatywa w stosunku do struktur mafijnych partii dotychczas rządzących. Obawiam się tylko, czy ONR zdobędzie się na śmiałe wyalienowanie ze swojego towarzystwa, tych wszystkich wymachujących szabelką w kierunku Rosji. Nawiasem mówiąc ten cały wniosek o delegalizację ONR to zakrawa na nieodpowiedzialną brawurę nieokrzesanych pomyleńców. Z drugiej zaś strony doświadczenie uczy nas, że brawura doprowadza „brawurujących” zawsze w to samo miejsce wiecznego zapomnienia. No cóż jak to się mówi „każdy sobie rzepkę skrobie”, niechaj więc dalej sobie skrobią nieodpowiedzialni pomyleńcy swój niechybny los.

  Polubienie

 2. Abp Polak: Nacjonalizm to herezja

  W odbywającym się w Krynicy 26. forum ekonomicznym głos zabrał prymas Polski abp Wojciech Polak, który w ostrych słowach wypowiedział się przeciwko nacjonalizmowi: Aprobata dla tego typu myślenia jest nie tylko niewłaściwa, ale wręcz heretycka. Tak nie może być. To odciąga od tego, co jest istotą chrześcijaństwa. Podobną opinię wygłosił dominikanin o. Zięba: Niepokoi mnie pełzający rozwój nacjonalizmu i jego łączenie z religią. To jest pogaństwo, bezbożność i herezja. To jest niebezpieczne dla Kościoła świętego.

  (Na podst. wiadomosci.gazeta.pl)

  Komentarz Redakcji: Liberalny kler kontratakuje. Pewne symptomy ożywienia religijnego wśród polskiej młodzieży nacjonalistycznej i związane z tym ataki mediów liberalnych, postawiły pod pręgierzem politycznej poprawności prymasa Polski, oraz znanego z relatywizowania na temat genderyzmu o. Ziębę. Nie licząc się z faktami, opinią papieży (np. Piusa XI), czy męczennikami i świętymi Kościoła o poglądach narodowych, polski liberalny kler robi wszystko, by przypodobać się najbardziej obrzydliwym lożom polskiego życia publicznego. Właściwą reakcją na tego typu żenujący spektakl jest zachowanie powściągliwości przy nadawaniu znaczenia takim wystąpieniom i rozciągania oceny tych wydarzeń na cały katolicki kler. Reakcja odwrotna byłaby bowiem potwierdzeniem słów abp Polaka i o. Zięby, dowodem płytkości naszej religijności. Tymczasem zadaniem współczesnych nacjonalistów jest walka m. in. o to, by nie dać się wypchnąć z Kościoła Rzymskokatolickiego siłom liberalnym, które starają się Kościół zawłaszczyć. Opinie podobne do tych wygłoszonych w Krynicy należy sukcesywnie ośmieszać, jako chociażby poprzez znajomość historii Kościoła i jego związków z ideą narodową. Zwłaszcza w Polsce. (B.B.)

  http://xportal.pl/?p=26752

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s