Antypolska siła rażenia Stuhrów.


635503833024572684

 

Szanowny panie Pugnus, „Gnida” – ten gniot Pawlikowskiego to hanba polskiej kinematografii. A tu ponizej kawalek z Macieja Szczura, drugiego pieszczocha celebryty, ktory z luboscia i duma grywa w antypolskich filmach. Prosze zwrocic uwage ilez hutzpy i nienawisci do Polski w tym mlodym czlowieku.

/Maciej Stuhr o sytuacji w Polsce; nowy program w TVP 2 – Flesz Filmowy
http://film.onet.pl/maciej-stuhr-o-sytuacji-w-polsce-nowy-program-w-tvp-2-flesz-filmowy/91qlpb/

Ale… Polacy nie w ciemie bici. Swiadcza o tym inteligentne komentarze pod wypowiedzia tego karierowicza:

jak jest :
Jakie to smutne, jakie tragiczne, że w Polsce nadal są typy, którym pasuje „…. i kamieni kupa” i to mają możliwość publicznie głosić,:/ WSTYD panie Stuhr. Mam pytanie, czy Polska, prócz miejsca, źródła niebanalnych dochodów ma dla pana jakieś inne znaczenie – jakąś wartość ? Choć w sumie to pytanie sensu nie ma, pana zachowanie i wypowiedzi mówią o panu wszystko🙂 Oczywiście to nie pan będzie „gasił światło”, pan POlaczku będziesz się SPRZEDAWAŁ tam, gdzie pana tak bardzo chwalą. Pytanie tylko, czy jak już w Polsce światło zgaśnie ktoś będzie chciał takiego sprzedawczyka oglądać, słuchać, znać… no ale kolesie „zarobić” dali… Kiedyś takich nazywało się jednym słowem – kolaborant🙂

~agrest :
A nie wstydzi się Pan polskiej biedy, polskiej pensji, za którą nie da się przeżyć, braku mieszkań i braku perspektyw? Nie wstydzi się Pan, że kilka milionów młodych ludzi MUSIAŁO wyjechać za chlebem i i teraz zdecydowana większość tych osób zasuwa gdzieś na angielskiej szmacie lub podmywa byłych esesmanów? PiS rozwala nasze państwo, ale nie krytykował Pan demontażu Polski, gdy robiła to PO? Bo wtedy Panu żyło się lepiej? Dla mnie jest tak samo źle, bo dla mnie PO i PiS to ta sama swołocz!

~takatam :
No i wstyd Macieju drogi, wstyd. Ludzie na ogół nie lubią niezadowolonych, narzekających , kwękających, mermolących, krytykujących. Oto dlaczego tracisz na popularności, grywasz w coraz gorszych produkcjach i niewielu chce cię oglądać.
Wstyd Macieju. „Przez lata byliśmy wzorem do naśladowania, bili nam brawo z lewej i prawej” . Polska to nie pajac, nie clown cyrkowy, który oczekuje braw z lewa i prawa. Wstyd Macieju, a tak dobrze się zapowiadałeś. Popatrz na komentarze- co one mogą oznaczać dla kogoś kto miał aspiracje być aktorem a został za młodu zgorzkniałym staruchem.

~margo :
tiaaaaaaaa byliśmy wzorem jak z państwa zrobić — kamieni kupę ——– te młody synu starszego żal Ci że „hołotę” stać na wakacje zamiast w pampersach siedzieć za kasą w markecie co???? pan hrabia SZCZUR się buntuje że ze strachu czuje niepokój bo diler od koki siedzi i sypie a i w IPN zmiany i już niedługo o STARYM SZCZURZE coś ciekawego odgrzebią i cały misternie budowany plan o cudownym klanie SZCZURÓW legnie w gruzach. kwik kwik kwik korytko sie kurczy

~santi :
Stuhr ! jesteś zerem moralnym i nie wypowiadaj się na tematy ,które są poza twym zasięgiem-nie pojmujesz rzeczywistości.To ,że brałeś udział w działaniach pseudoartystycznych o wymowie antypolskiej nie czyni z ciebie wyroczni moralnej. ,,Autorytety moralne ” sprowadzały Polskę i Polaków do roli tych gorszych ,którzy muszą się podporządkować się swym suwerenom na Zachodzie.

~sasanka do Agnieszka Fabian: 100/100
Krzyczą że nie ma demokracji. a przecież nikt im gęby nie zamyka. tekstów sztuk nie autoryzuje. Robią co chcą, mówią co chcą…więc o co chodzi…. O brak koryta???
Gdyby przypadkiem pan Sturh nie wiedział to właśnie na tym polega demokracja…..raz wygrywa jeden, raz drugi, a wszystko to zależy od woli wyborców….i BASTA! Czas się z tym pogodzić, a nie wiecznie biadolić. bo to już nudne i śmieszne.

~deParis do ~Zofia:
Wszystko to prawda. Tylko ze antypolska sila razenia Stuhra, ze wzgledu na jego sile medialna jest bardzo duza. On jednoznacznie, podobnie jak mniejszosc niemiecka nawiazuje do swoich korzeni. Niestety, tych najbardziej negatywnych. Bardzo sprawny technicznie, czym bardziej klamie i oszukuje tym bardziej krzyczy ze sam jest przesladowany i przez panstwo polskie oszukiwany. Taka cecha charakterystyczna ludkow zza Odry….

~Omlet :
Każda władza lubi mieć swoich pieszczochów w świecie sztuki. Tak postępowali naziści, komuniści, maoiści, a Stuhr jest właśnie takim pieszczochem POizmu. Gościem od wciskania kitu na zasadzie autorytet wie lepiej i więcej. Tylko, ze Polacy okazali się mądrzejsi i nie dają się robić w bambuko. No i się „autorytet” stresuje, zaczyna pluć na Polskę, kompletnie się żałosny typ pogubił.

 

1474763235_vzl5nf_600


 

Prof. Jerzy Robert Nowak:
AntyPolak Jerzy Stuhr-synem prokuratora z czasów stalinowskich

Kolejny ciekawy przyczynek do znaczenia rodowodu z „czerwonych dynastii”.
Aktor Jerzy Stuhr niedawno wyznał w wywiadzie dla Wirtualnej Polski, że jego ojciec był prokuratorem w czasach stalinowskich. (Por. Jerzy Stuhr o „dobrej zmianie” według PiS w wywiadzie udzielonym Grzegorzowi Wysockiemu z Wirtualnej Polski 3 sierpnia 2016 r.) Nieprzypadkowe w tym kontekście wydają się niedawne drwiny J. Stuhra z „żołnierzy wyklętych”. A także utrzymujące się u Stuhra jako efekt „internacjonalistycznego” wychowania skrajne uprzedzenia antypolskie. Już w wywiadzie dla „Tygodnika Solidarność” z 14 maja 1993 roku Stuhr uskarżał się na nasze społeczeństwo, w którym „panoszy się polactwo”.. W wywiadzie dla „Newsweek”-a z 10 listopada 2011 r. Stuhr powiedział: „Antysemityzm, płytki katolicyzm…i histeryczny patriotyzm. Z tego składa się polskość (…)” .Antypolskie uprzedzenia Jerzego Stuhra najwyraźniej przejął po nim jego synalek Maciej Stuhr ( (ten z „Pokłosia”), który pisał, że to Polacy pod Cedynia przywiązali dzieci do machin oblężniczych.

http://www.polishclub.org/2016/08/27/prof-jerzy-robert-nowak-antypolak-jerzy-stuhr-synem-prokuratora-czasow-stalinowskich/

/J/

/Niedaleko jabłko od jabłoni…./

 

Save

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s