Niemoralność powszechna deformatorów Kościoła Katolickiego.


SONY DSC

Tak się tylko zastanawiam, jaką to niemoralnością powszechną, musieliby się jeszcze ujawnić deformatorzy Kościoła Katolickiego, aby zwykły lud dostrzegł w końcu, to brzemię hańby mu nałożonej. Z drugiej zaś strony, nie ma takiego obowiązku aby tradycjonalistyczni Rzymsko-Katoliccy Księża i Biskupi doprowadzali do zbawienia dusz całego tego ludu. Zbawienie uzyskają tylko ci co będą mieli wolę zbawienia, o innych, jak nie chcą, to nie warto kopii kruszyć. Im mniej przebierańców w ruchu tradycjonalistycznym, tym lepiej. Obawiam się, że odstępstwo moralne hierarchów posoborowej mafii jest ugruntowane odmoralnieniem prowadzonego życia szarego ludu.

Te dwie wojny światowe, miały być może służyć temu odmoralnieniu, lub po prostu wykorzystano nadarzającą się okazję, nie pozwolono zmarnować degrengolady relatywizmu powojennego.

Ta mafia dlatego też, tak łatwo przejęła nad tym szarym ludem swój „rząd dusz”, gdyż amoralność jest taką pseudonaukową metodą życia społecznego, rozgrzeszającą popełnione winy bez jakichkolwiek konsekwencji.

Jedynym rozsądnym działaniem w obecnej sytuacji jest wykorzystywanie jak to jest tylko możliwe dobrodziejstw wypływających z dostępności powszechnej mediów internetowych, dla szerzenia PRAWDY.

Ten szary lud, do którego też przez spory czas swojego życia należałem, nie rozumie że powszechny dobrobyt życia doczesnego jest możliwy do uzyskania jedynie i wyłącznie poprzez ustanowienie PRAWA stanowionego w pełni zgodnego z naukami Pana Jezusa Chrystusa.

kk

Ten szary lud ciągle celowo utrzymywany jest w przekonaniu, że wszelkiej niedoli tego ludu winne są tylko złodziejskie i oszukańcze partie polityczne, ich przywódcy lub bandyckie korporacje.

Ten szary lud nie zdaje sobie sprawy z tego, że te oszukańcze i złodziejskie partie polityczne, żydowscy banksterzy, bandyckie korporacje, itp. nie miałyby racji bytu, gdyby nie to, że zwyrodniali moralnie hierarchowie posoborowego Kościoła Katolickiego kolaborują z tymi uzurpatorami przeciwko temu szaremu ludowi.

Otóż, należy głośno zacząć o tym mówić, że całe to zło, bieda i wyzysk, w Polsce i na Świecie jest wynikiem przyzwolenia i współudziału w korzyściach z takiego stanu, przez hierarchów i księży wyznających amoralność deformowanego posoborowego Kościoła Katolickiego.

Mam wrażenie, że jeżeli kiedykolwiek ten szary lud się o tym przekona, to kontrreformacja Kościoła Katolickiego będzie możliwa do przeprowadzenia w ciągu jednego tygodnia.

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s