KODZIARZE NAWOŁUJĄ DO UTOPIENIA KSIĘDZA JACKA MIĘDLARA.


Jeziorany Miedlar

Od momentu, w którym powstał Komitet Obrony Demokracji, nie mieliśmy żadnych wątpliwości, że jest to sekta zasilana przez ludzi, którym Michnikowszczyzna uprała mózgi w stopniu nieodwracalnym. Prymitywna, ślepa nienawiść i nawoływanie do przemocy przy jednoczesnym udawaniu kulturalnych obywateli walczących z hejtem to znak rozpoznawczy tego „ruchu społecznego”.

Dzieci z plakatem jednoznacznie nawołującym do zastrzelenia Jarosława Kaczyńskiego i życzenia śmierci pod adresem PAD to KODziarska normalka. Prymitywny bełkot i agresja wylewające się z ich komentarzy na fb zmuszają do zastanowienia się, czy w szeregach tego ruchu większości nie stanowią aby osoby niezrównoważone psychicznie. Ten ich histeryczny wrzask o czekających ich prześladowaniach, chociaż nikt żadnego z tych pajaców nie tknął nawet małym palcem. Te ich opowieści o stanie wojennym, który jest tuż za rogiem, przeplatane infantylnymi akcjami w stylu KODzieczki, PiKODy i zaKODowane spływy kajakowe. I tony wazeliny pod własnym adresem w stylu jesteśmy cudowni, wspaniali, wykształceni, kreatywni, wrażliwi, uśmiechnięci i szanujemy drugiego człowieka.

Do tej pory traktowaliśmy ich jak nieszkodliwych wariatów, którym marzy się kombatanctwo, a ponieważ potrafią jedynie grillować i jeździć na rowerze, więc na wspólnych imprezkach podbijają sobie ego jedzeniem zaKODowanej kiełbasy. Jednak po tym, co kilka dni temu zrobili ci sekciarze, zaczynamy się zastanawiać, czy tego całego KOD nie powinno się zdelegalizować. Bo oni w końcu naprawdę zrobią komuś krzywdę.

O co chodzi? Już tłumaczymy. (Nie)profesor Czachorowski redagujący blog warmińsko-mazurskiego KOD-u regularnie publikuje tam artykuły pewnej KODziarskiej nauczycielki historii, czyli Tamary Olszewskiej. Pani ta jest stale obecna również na innych KODziarskich portalach, więc siłą rzeczy jest osobą kształtującą sposób myślenia i działania KODziarskiej braci. A kilka dni temu owa pani opublikowała na swojej stronie fb apel o takiej treści: „Zwracam się do wszystkich KODków i moich znajomych z wielką prośbą. Jedna z naszych koleżanek napisała list do Zgromadzenia Księży Misjonarzy dotyczący księdza Międlara. Tak, tego duszpasterza chłopców narodowców, który zaprzecza wszystkiemu, co niesie w swych wartościach Kościół Katolicki. Proszę, skopiujmy ten list i wysyłajmy.”

A oto fragment listu, który pani Tamara propaguje na swojej stronie: „Postawa ks. Jacka Międlara oraz brak zdecydowanej reakcji Zgromadzenia Księży Misjonarzy budzi moje zdziwienie i oburzenie. Słowa ks. Jacka Międlara powodują moje zgorszenie i przerażenie. (…) Jezus wyraźnie mówił co z takimi fałszywymi prorokami należy robić: ”Lecz kto by się stał powodem grzechu dla jednego z tych małych, którzy wierzą we Mnie, temu byłoby lepiej kamień młyński zawiesić u szyi i utopić go w głębi morza.”

Oto mamy więc prawdziwe oblicze tzw. „obrońców demokracji” – podpierając się Ewangelią nawołują oni do utopienia księdza, który podpadł GW i Newsweekowi, i na którym hierarchowie kościelni próbują wymusić milczenie, chociaż w sposób jednoznaczny ów ksiądz oświadcza, że przemoc to zło, a walczyć należy wyłącznie miłością i modlitwą.

Do utopienia księdza Międlara nawołuje nauczycielka historii, która stawia facebookowe serduszko przy każdym komentarzu popierającym jej akcję. Ot, taka KODziarska „mowa miłości”, czyli publiczne nawoływanie do popełnienia zbrodni i serduszko w komplecie. I jeszcze dyskusja pod tym postem, z której wynika, że KODziarze czynią to… dla dobra tego księdza! A w tej dyskusji jest oczywiście obecny smerfny (nie)profesor Czachorowski pozujący na kulturalnego obywatela o wrażliwym sercu. I jakoś nie krytykuje on akcji pani Tamary. Jakoś nie widzi nic niestosownego w nawoływaniu do uśmiercenia drugiego człowieka. Widocznie pasuje mu to do kontekstu.

Tak właśnie działa KOD i kształtująca jego umysły Michnikowszczyzna stosująca sowieckie metody manipulacji. Najpierw przeciwnika się odczłowiecza, więc ksiądz Międlar został przez Michnikowszczyznę nazwany kapłanem nienawiści, faszystą i nazistą. A cała KODziarska tłuszcza powtarza te kalumnie, chociaż nie wysłuchała ani jednego kazania księdza Jacka. Dla nich jest „naziolem w sutannie”. Oto więc etap pierwszy został zakończony sukcesem – ksiądz Jacek został odczłowieczony.

Etap drugi to wywieranie nacisku na „firmę” przeciwnika – w tym przypadku na hierarchów Kościoła Katolickiego. Nacisk wygląda tak: jak nie zamkniecie mu ust, to wszystkich Was nazwiemy nazistami, a całą „firmę” oblejemy takim gnojem, że ruski miesiąc popamiętacie. I to też zadziałało – ksiądz Jacek dostał zakaz wypowiadania się publicznie.

Jednak obrabiany delikwent jeszcze nie składa broni, choć teraz przeciwko niemu są już wszyscy – i Michnikowszczyzna, która go oszkalowała, i „firma”, która ugięła się pod szantażem. Więc czas na etap trzeci, czyli nawoływanie do przemocy w stosunku do odczłowieczonego i skonfliktowanego z „firmą” księdza Jacka. I to właśnie robi KOD. To robi pani Tamara Olszewska. W tym uczestniczy (nie)profesor Czachorowski. Tacy kulturalni, tacy wrażliwi, tacy szlachetni, tacy bezkompromisowi, tacy radośni i otwarci na drugiego człowieka. Ale jak się z nimi ten człowiek nie zgadza, to zaszczują bez mrugnięcia powiek i jeszcze sobie pogratulują dobrej roboty.

No to śmiało, KODziarze. Spójrzcie temu chłopakowi w oczy i z tym Waszym fałszywym, obleśnym uśmiechem powiedzcie, że chcecie mu kamień młyński zawiesić u szyi i utopić go w głębi morza. Dacie radę?

jacek-miedlar

http://wolnejeziorany.pl/kategorie/felietony-czyli-nieporzadki-gminne-i-krajowe/kodziarze-nawoluja-do-utopienia-ksiedza-jacka-miedlara-czyli-prawdziwe-oblicze-obroncow-demokracji/

 

/Gość/

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s