Apel środowisk patriotycznych w obronie KS. JACKA MIĘDLARA


porownanie-logotypow-KEP

Apel środowisk patriotycznych w obronie KS. JACKA MIĘDLARA

Aleszumm – 19 Sierpnia, 2016 http://niepoprawni.pl/blog/aleszumm/apel-srodowisk-patriotycznych-w-obronie-ks-jacka-miedlara

APEL

ŚRODOWISK PATRIOTYCZNYCH I RUCHÓW NIEPODLEGŁOŚCIOWYCH

W OBRONIE KS. JACKA MIĘDLARA

 

POLONIA SEMPER FIDELIS

Szanowni Państwo,

W załączeniu przesyłam Apel w obronie ks. Jacka Międlara. Jeżeli Państwo aprobują jego tekst, to autorzy proszą o wydrukowanie go i podpisywanie się pod nim.

Podpisane egzemplarze prosimy przesyłać na adres: Światowy Związek Żołnierzy Armii Krajowej Koło Śródmieście ul. Rzeźnicza 2A; 31-540 Kraków.

Równocześnie przesyłam zaproszenie na mszę św. w intencji nowo wybranego prezesa IPN pana dr Jarosława Szarka. Msza św. odbędzie się w dniu 4 września o godzinie 14:30 w kościele Braci Kapucynów przy ul.Loretańskiej 11 w Krakowie.

Obie informacje przekazuję w uzgodnieniu z prezesem Koła Śródmieście ŚZŻAK panem Władysławem Kucią.

Z poważaniem Krzysztof Bzdyl

Apel w obronie ks. Jacka Międlara do:

Episkopatu Polski

Zgromadzenia Księży Misjonarzy

Środowiska patriotyczne i wszystkie ruchy niepodległościowe, którym leży na sercu los naszej Ojczyzny, zaniepokojone nasilającymi się atakami elementów antypolskich i antykościelnych na Naród Polski i wiarę katolicką – stajemy w obronie ks. Jacka Międlara

Ksiądz Jacek Międlar odważnie mówi o niebezpieczeństwie zagrażającym duchowi naszego narodu.

Płynie ono ze strony sił szatańskich, które ogarnęły całą Europę i świat.

Ks. Jacek Międlar w przeciwieństwie do wrogich sił lewackich, które wprost z trybuny sejmowej nawołują do „dorzynania watahy”, czy też do „uciszenia księdza” – czyli wprost wyeliminowania go – modli się za Ojczyznę i swoich prześladowców.

Jako ksiądz katolicki zgodnie ze swoim sumieniem i przysięgą, którą składał przed Bogiem jest zobowiązany żyć w prawdzie i głosić prawdę, aby mógł dokonać się cud przemiany serc naszego narodu.

Naród Polski, tak bardzo związany z Kościołem i wiarą katolicką, zawsze wierny Bogu i Ojczyźnie, (Polonia Semper Fidelis) bardzo potrzebuje teraz wiernych, odważnych i dobrych pasterzy. Takim pasterzem jest właśnie ks. Jacek Międlar.

Każdy naród ma prawo i obowiązek bronić się przed obcą pogardą i własnym zwątpieniem.

Stąd zwracamy się z apelem do Episkopatu Polski i Zgromadzenia Księży Misjonarzy o wzięcie w obronę ks. Jacka Międlara i przywrócenie mu wszystkich należnych praw z tytułu jego posługi kapłańskiej.

Źródło: http://niepoprawni.pl/blog/aleszumm/apel-srodowisk-patriotycznych-w-obronie-ks-jacka-miedlara

/Maciej/

Save

Reklamy

Jedna myśl w temacie “Apel środowisk patriotycznych w obronie KS. JACKA MIĘDLARA

 1. Odnoszę wrażenie, że zmiana nie dotyczyła w istocie tylko samego loga. Pozbawiając się symboliki związanej z Narodem Polskim, grono purpuratów zrzekło się prawa do określania swojego towarzystwa Episkopatem Polski. Po cóż zatem apelować do niepolskiego episkopatu o działania ratunkowe dla Polskiego Księdza Jacka Międlara? Nie powinniśmy być aż tak naiwni i oczekiwać z ich strony jakiegokolwiek wsparcia. Zniszczyli symbolikę polskości w logo niegdysiejszego Episkopatu Polski, tak i teraz chcą zniszczyć polskość w całym Kościele Katolickim w Polsce.

  Przecież to nawet ślepiec zauważy, że ma miejsce ostateczne porzucenie ideii i racji stanu Narodu Polskiego i Polski przez zdrajców.

  Niedorzecznością jest przesyłanie podpisanego apelu na adres Światowego Związku Żołnierzy Armii Krajowej, gdyż co z tymi apelami Związek miałby uczynić?

  Całkowitą zaś niestosownością jest zapraszenie na Mszę Św. w intencji nowo wybranego prezesa IPN pana dr Jarosława Szarka.

  Zupełnym delikatnie mówiąc niezrozumieniem jest wykorzystywanie sprawy księdza Jacka Międlara dla reklamowania nowo wybranego prezesa IPN. Draństwo w czystej postaci.

  Jak można rekomendować uczestnictwo w Mszy Świętej w intencji innej niż podmiotu o ratowanie którego występuje się z apelem? Ile jeszcze pieczeni hipokryci mają zamiar upiec na księdzu Jacku Międlarze?

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s