Scheuring-Wielgus zawiadomiła prokuraturę o wpisie ks. Międlara


Joanna Scheuring-Wielgus zawiadomiła prokuraturę o wpisie ks. Międlara

indeks

 

http://wiadomosci.onet.pl/kraj/jacek-miedlar-ma-klopoty-scheuring-wielgus-zawiadomila-prokurature/1xj1mg

A swoja droga niezbyt dobrze to swiadczy o guscie i inteligencji mlodych polskich kobiet, ciagnacym sznurem za tym nieszczesnym Petru, ktory co prawda ma powierzchownosc Keneddiego ale umysl wsiowego glupka.


Nie ma tygodnia, by Ryszard Petru (Swetru) nie popełnił medialnej gafy. Lista jest długa a najnowszy hit, to pomyłka przy składaniu gratulacji Anicie Włodarczyk.

Reszta tzw. posłów z tej partii politycznej nie chce być gorsza od swojego lidera i próbuje mu dorównać. Jednak w przypadku posłanki Joanny Scheuring-Wielgus sprawa ma się trochę gorzej. Gdy w grę wchodzą donosy do prokuratury za mówienie prawdy, to nie jest już nikomu do śmiechu. Nie trzeba było długo czekać na atak (p)osłów z Nowoczesnej na księdza Jacka Międlara.

 

images2

W końcu duchowny, który broni życia nienarodzonych,

wypowiada się otwarcie o zagrożeniu Islamem, musi popełniać coś złego. Z mojego punktu widzenia o większą hipokryzję nie można prosić. Ktoś kto mówi, że wyznawcy Allacha nie są zagrożeniem a zabijanie dzieci jest cool, nie powinnien mieć miejsca przynajmniej w Parlamencie RP.

Pani poseł Scheuring-Wielgus udowadnia, że można. Na dodatek twierdzi ona, że radykaliści islamscy nie są groźni a tak naprawdę trzeba bać się polskich bojówek narodowych. Naprawdę? Ktoś potrzebuje lekarza, czy żyjemy w innym świecie?

Dzisiaj w drugiej odsłonie rozmowy, ksiądz Międlar nawiązuje do tych ataków i wprost wytyka komromitacje polityków spod znaku dzisiejszej nowoczesności. Nazywa ich działalność konfidencją i wskazuje, że tak naprawdę to takie twory polityczne odpowiadają za mowę nienawiści. Mocne! Słuchajcie i udostępniajcie.

http://thenowypolskishow.co.uk/politycy-nowoczesnej-sa-konfidentami-ksiadz-miedlar-odpowiada-j-scheuring-wielgus-czesc-2

 

/J/

/Gość/

Jedna myśl w temacie “Scheuring-Wielgus zawiadomiła prokuraturę o wpisie ks. Międlara

 1. Piękny list w obronie ks. Jacka Międlara! „Prowadzi do Kościoła stado owieczek. Ksiądz Sowa stada owieczek wyprowadza”

  Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!

  Jestem wychowana w rodzinie o głębokich tradycjach patriotycznych i katolickich.

  Jeden mój Dziadek zginął w Starobielsku, drugi był dziennikarzem i zecerem w Dzienniku Wileńskim, narodowym. Został wywieziony do łagru wraz z całą redakcją i pracownikami w nocy zaraz po tym, jak sowieci weszli do Wilna w 1939. Przeżył jako jeden z nielicznych z redakcji i dotarł chory, wychudzony, z brodą do pasa do Armii Andersa, przeszedł cały szlak bojowy. Walczył o Monte Cassino.

  Moja Babcia była wielką patriotką, katoliczką, narodowcem. Polska była dla niej najważniejsza i dla mnie jest tym samym. Jestem w stanie oddać dla Polski życie tak, jak moi przodkowie. Każdego 11-ego listopada za głębokiej komuny Babcia w domu wieszała flagę polską, opowiadała nam, jak wojska polskie w 1920 roku weszły do Chełmży, w której wtedy mieszkała. Ojciec jej wywiesił polską flagę, razem z dziećmi odmawiali modlitwy dziękczynne i śpiewali pieśni z maszerującym wojskiem.

  Babcia mi mówiła zawsze, że to jest najważniejsze polskie święto, bo wolność jest najważniejsza. Uczestniczę w Marszach Niepodległości z potrzeby serca.

  Od wielu lat należę do ONR, do Związku Żołnierzy NSZ i do ŚZŻ AK. Działam na rzecz Kombatantów i Polski. Byłam już na wielu Marszach Rocznicowych ONR, również na tym w Białymstoku, który tak rozwścieczył lewactwo. Ksiądz Jacek Międlar wziął na swoje barki wielki ciężar. Stał się opiekunem duchowym i przewodnikiem wcale niełatwej grupy wiernych Kościoła Katolickiego. To są ludzie młodzi, rozczarowani zakłamaniem nie tylko komuny, ale i III RP.

  Poprzednie pokolenie o tym jeszcze nie wiedziało, ale oni już wiedzą o potwornej zbrodni przejęcia władzy w Magdalence przez komunistów i agentów SB. Byli nimi prawie wszyscy sygnatariusze. Żydokomuna, bo obu stronach układu.

  Internet jest bezlitosny, dokumenty, zdjęcia zostały ujawnione. Bohaterowie „Solidarności” okazali się TW. Polska została przez te komusze „elity” rozkradziona i sponiewierana.

  Ksiądz Jacek Międlar jest przewodnikiem duchowym narodowej młodzieży. Na tym niezwykle trudnym froncie niesie posługę, której nie da się przecenić. Jego wspaniałe, porywające kazania wpadają do serc i przybliżają do Boga i Kościoła.

  Słucha spowiedzi i naprowadza na właściwą drogę. Ksiądz Jacek mówi w swoich kazaniach to, co czujemy i myślimy, to nie jest nic czego byśmy wcześniej nie czuli i nie wiedzieli. Ksiądz Jacek mówi nam to w sposób, który wpada prosto do serc tych niezdecydowanych i naprowadza ich na ścieżkę wiary i patriotyzmu.

  Nie wiem, co Księża chcą uzyskać zakazując mu wypowiedzi publicznej i strasząc, ale bardzo proszę o przemyślenie tej decyzji. Kościół był zawsze podporą i opoką Polaków w trudnych momentach dziejowych. Teraz jest znowu taki moment. Kościół wspierał Polaków w polskości i wierze w czasie zaborów, w czasie wojny z bolszewikami, z Niemcami, z sowietami komunistami. W tej chwili przeżywamy totalny atak lewactwa i islamu na chrześcijan. To światowy dramat. Giną chrześcijanie na całym świecie.

  Jeśli polski Kościół zamiast rozumieć powagę sytuacji, misję polskiego Kościoła nie tylko w wymiarze polskim, ale i europejskim zwalcza polskich narodowców to, to jest chore.

  Mamy w Polsce różnych księży celebrytów, występujących w antypolskich mediach z antykościelnymi wypowiedziami. Nie dzieje im się krzywda choć są równie szkodliwymi dla Kościoła ludźmi, jak homoseksualiści są szkodliwi dla przyrostu naturalnego. Nie ma szansy by jakiś ksiądz Sowa przyprowadził do Kościoła wiernych, bo on ich z Kościoła wyprowadza. Tak samo do powstania nowego człowieka, nowego życia potrzebni są kobieta i mężczyzna, a nie dwóch mężczyzn. Nie będzie się rozwijał Kościół ani naród polski na lewackich ideologiach.

  Niestety Kościół też idzie złą drogą.

  Bardzo proszę, nie bójcie się Gazety Wyborczej i TVN, to nie są polskie media, oni nie chcą dla Polski i Polaków dobrze! Chcą zniszczyć nasz patriotyzm i wiarę, bo są im solą w oku. Gdy myślicie, co zrobić to pomyślcie o Kardynale Wyszyńskim, który wolał iść do więzienia niż współpracować z komunistami. Ksiądz Jacek Międlar prowadzi do Kościoła stado owieczek. Ksiądz Sowa stada owieczek wyprowadza. Nie tylko on, więcej jest takich lewackich szkodników niż „księży patriotów”.

  Proszę w imieniu narodowej młodzieży – nie idźcie tą drogą. Ksiądz Jacek ma obowiązek posłuszeństwa, rozumiem. Złożył śluby i na pewno bardzo go boli brak porozumienia. Ale hierarchowie mają obowiązek myślenia o dobrze Kościoła i Polski, a nie o lewackiej poprawności politycznej.

  Bardzo Księży proszę – pomyślcie o tysiącach narodowej młodzieży gotowej służyć Polsce i Bogu. A z drugiej strony o tych ludziach, którzy donoszą na Księdza Jacka do prokuratury, chcą powszechnej aborcji i islamizacji Europy.

  Nie ma zgody na te lewackie brednie!

  Będziemy się modlić za Księży o zrozumienie sytuacji i tego, kto jest prawdziwym wrogiem Kościoła i Polski.

  Czołem Wielkiej Polsce!

  Alicja Siałkowska

  List ukazał się na portalu Kierunki Info

  http://polskaniepodlegla.pl/opinie/item/8251-piekny-list-w-obronie-ks-jacka-miedlara-prowadzi-do-kosciola-stado-owieczek-ksiadz-sowa-stada-owieczek-wyprowadza

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s