Rząd PiS otwarty na zboczenia.


popis2

Rząd PiS otwarty na zboczenia

Wojciech Kaczmarczyk, pełnomocnik rządu polskiego, podpisał na posiedzeniu Rady Unii Europejskiej, w imieniu tegoż rządu dokument, w którym zobowiązał się „do podjęcia działań w celu zwalczania dyskryminacji ze względu na orientację seksualną i tożsamość płciową”.

Oznacza to, że rząd PiS, podobnie jak rząd PO, będzie wspierał przenikanie do szkół organizacji zajmujących się promocją zboczeń. Polskie dzieci będą narażone na spotkania z rozmaitymi seksedukatorami, którzy będą je przekonywać, że orientację seksualną można sobie wybrać według uznania, a żadna nie jest lepsza od innej.

Miłośnicy „różnorodności” będą zachęcać dzieci aby zaczęły uprawiać seks jak najwcześniej, doświadczeni instruktorzy już w przedszkolu nauczą masturbacji i zadbają o to, aby dzieci dowiedziały się wszystkiego o seksie analnym, oralnym i wielu rzeczach, o których rodzicom nawet się nie śniło. Jednym słowem postęp pełną parą.

I pomyśleć, że ten rząd był oskarżany o konserwatyzm.

Mariusz Dzierżawski

http://www.stopaborcji.pl/rzad-pis-otwarty-na-zboczenia/

 

Chce sie odniesc do wpisu „Goscia” zatytulowanego „Rzad PiS otwarty na zboczenia” .
Porusza on problem wprowadzania przez tylne drzwi tematyki sodomickiej do polskich szkol ,w domysle pod naciskiem Brukseli ,czemu ,jak sie okazuje ,oparla sie z sukcesem karlowata Litwa!

Przed bodajze miesiacem donosilem o tzw. pedalskim tygodniu ,ktory mial miejsce Amsterdamie i zamiescilem link do fotki ,ktora dawala pewne wyobrazenie o tym ,co sie tam bedzie dzialo. Rzecz nie w szczegolach ,bo o takich ” kulturowych” wybroczynach najlepiej szybko zapomniec i na pewno nie wracalbym do tego tematu gdyby nie wywiad udzielony hol. TV przez szefa litewskich homosiow.

Otoz powiedzial on ,ze Litwa wprowadzila ustawowo antysodomickie prawo ,ktore pod wzgl. restrykcyji nie ustepuje prawu rosyjskiemu!

Mozna uznac za pewnik ,ze przetracenie przez Putina kregoslupa ruchom sodomickim w Rosji ,odegralo decydujaca role w zainicjowaniu na Rosje nagonki ,ktora juz dzisiaj osiagnela swoje apogeum ,czego dowodem jest nie majaca precedensu dyskryminacja rosyjskich sportowcow przez wladze ….. ruchu olimpijskiego!

Ten litewski zboczeniec skarzyl sie ,ze na Litwie nie wolno im niczego publikowac ani przeprowadzac ” kampanii informacyjnych ” w szkolach , co jest o tyle sensacyjne, bo w Polsce sady skazuja drukarza za to ,ze tylko skorzystal z niezbywalnego prawa do wiernosci swojej religii i sumieniu!Reportaz zamyka kolejny wywiad ,tym razem z jakas brukselska komisarzyca, odpowiedzialna za dzialke „prawa czlowieka”.

Na zarzut ,dlaczego Unia toleruje takie postawy litewskiegi rzadu odpowiedziala wymijajaco,ze praca nad zmiana mentalnosci panujaca w krajach wschodnich UE wymaga czasu i cierpliwosci ! Zadnych potepien ,czy grozb oblozenia Litwy finansowymi sankcjami lub zawleczenia jej przed Trybunal w Strassbourgu, totez wielkie zdziwienie musi budzic uleglosc w tych kwestiach rzadu PiSu ,chyba ze … majac juz na glowie problemy z TK i nachodzcami ,dla swietego spokoju podpisano inkryminowany dokument ,w rzeczywistosci nie majac zamiaru wprowadzac w praktyke jego wytycznych do polskich szkol.

Chcialoby sie w to wierzyc niemniej poniewaz z opanowanego przez ludzi PiSu MEN-u nic nie wycieknie ,to tylko czujnosc rodzicow i podniesienie przez nich alarmu w internecie pozwoliloby na czas zatrzymac wprowadzanie tych unijnych patologii do szkol!

 

/Gość/

/Pugnus/

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s