Marek Jakubiak: Ukraińcy nie są naszymi braćmi.


Marek Jakubiak: Ukraińcy nie są naszymi braćmi. Brutalnością nic się nie równa z ludobójstwem na Wołyniu

Poseł Marek Jakubiak skomentował dla wRealu24.pl bierność rządu wobec Zbrodni Wołyńskiej.
– Dla wyimaginowanego interesu z Ukrainą udają, że nie było rzezi Wołyńskiej. Nie mamy żadnych interesów z Ukrainą. Nawet na kupno mięsa Ukraińcy założyli nam embargo już 5 lat temu. Żadnych bliskich kontaktów gospodarczych z nimi nie mamy. Mamy kartę Polaka, mamy mały ruch graniczny. Nic poza tym nie widzę. – stwierdził poseł ruchu Kukiz’15.

Dokonano ludobójstwa na skale na świecie… tylko Tusi i Hutu, tam było trochę inaczej. Brutalnością nic się z tym nie równa. Dzisiaj udawanie, że tego problemu nie ma, to jest zdrada polskiej pamięci. – komentował działania rządu Jakubiak. – Mówi się o Ukraińcach, że to są nasi bracia. Od kiedy Ukraińcy są naszymi braćmi? To jest sąsiad, ale to nie jest nasz brat. Dajmy spokój to jest zakłamywanie historii. W XVII w. pod Batowem wymordowali w podobny sposób 7 tys. polskich żołnierzy. O tym się w ogóle nie mówi…

http://www.dzienniknarodowy.pl/1519/marek-jakubiak-ukraincy-nie-sa-naszymi-bracmi-brut/

/gość/

2 myśli w temacie “Marek Jakubiak: Ukraińcy nie są naszymi braćmi.

  1. Upaincy naszymi bracmi? Hell no! Jezeli za kryterium braterstwa przyjac rase ,religie ,kulture i tradycje to UPAincy w zadnym wypadku nie moga zaliczac sie do narodu Polakom bratniego!Nie maja oni rowniez nic wspolnego z Rusinami ,chociaz przed wojna w Polsce taki ich nazywano.Jest to raczej melanz calego brudu ludzkiego ,ktory wiekami splywal na ziemie „u kraja” z terenow Rzeczypospolitej ,ks.Moskiewsskiego,Woloszy, Chanatu Krymskiego,Turcji i krajow balkanskich!Ich niebywale barbarzynstwo kaze ich umieszczac w ciemnych odmetach tradycji ludow przybylych ze wschodu a wiec rowniez Chazarow..Przeciez Rzez Humanska byla preludium do Rzezi Wolynskiej a ta wcale nie moze byc uwazana za ostatnia ,bo Polacy ,ktorzy wybrali sie za Bug w celach wycieczkowych dowiedzieli sie od zamieszkalych tam UPAincow ,ze gdyby trzeba bylo to Rzez Wolynska by powtorzono!Zadnych watpliwosci nie pozostawiaja pogrozki wykrzykiwane pod adresem Polakow w czasie niedawnych zajsc na przejsciu granicznym z UPAina a w pamietnym pochodzie banderowcow w Przemyslu jego uczestnicy nie baczac na obecnosc polskiej (ha,ha) policji czynili w strone Polakow znane gesty podcinania gardla!
    Bronimy sie przed islamska dzicza a tymczasem inna zalewa nasz kraj i juz mamy pierwsze wypadki a’la Kolonia , a o jednym z nich mowi ponizszy link!

    http://slepamanka.neon24.pl/post/132550,gwalt-na-nastolatce-w-gdansku-widdziane-z-usa

    Polubienie

  2. Pingback: Zanim zapłonął Wołyń – rzeź Humania 1768 – example877254

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s