Nie jedź do Irlandii na wakacje


W krainie deszczowców..

Planując wakacje, być może zastanawiacie się nad Irlandią? Nie idźcie tą drogą! Nie dajcie się zwieść kampaniom reklamowym, broszurkom czy garcom złota na końcu tęczy. Aby Was odwieźć od tej kompletnie nieprzemyślanej decyzji, przedstawiam Wam strzępki rozmów podsłuchanych przez lata na różnych lotniskach.

Irole są podejrzliwie mili i uśmiechnięci. Cały czas pytają, jak się miewasz, dziękują i przepraszają. Wysiadając z autobusu miejskiego, oni nawet dziękują kierowcy. To jest podejrzane, nienormalne, nieszczere i nienaturalne. Lepiej omijać ich i ten ich mini kraik z daleka. Do tego, jak się gdzieś człowiek zgubi z mapą czy pójdzie do małego lokalnego pubu, zaraz go zagadują. Chcą pomóc, dosiadają się, rozmawiają. Nie mają co robić? Po co wściubiają nos w nie swoje sprawy? Pewnie chcą nas okraść albo się z nas pośmiać?piekna irlandia 2 (5)

W lecie, temperatura zazwyczaj sięga dwudziestu kilku stopni i to nie zawsze. Kto to widział takie lato? Nawet nie można smażyć się cały dzień na plaży…

View original post 849 słów więcej

2 myśli w temacie “Nie jedź do Irlandii na wakacje

  1. O Irlandii wypowiadal sie niedawno Gadowski.Spolecznosc tamtejsza ,zwlaszcza mloda jest juz kompletnie zlewaczala a z innych zrodel jest wiadomym ,ze kiedy w Iralndii trwalo referendum w sprawie pedalskich „slubow’,to mlodzi Irlandczycy masowo atakowali Polakow bioracych udzial w pikietach na anty!Dalej Gadowski twierdzi ,ze dzieki Polakom stare i juz zamkniete koscioly wrocily do zycia ,co na pewno Unym sie nie podoba!Byc moze to jest wlasnie przyczyna zmasowanych atakow na Polakow w Anglii ,bo i tam spowodowali oni renesans Wiary Katolickiej!

    Polubienie

  2. Odradzam tam jechać, to szowinistyczny kraj. Nie wierzcie w to, że oni nas lubią czy są naszymi przyjaciółmi. Nieprawda! Ale akurat ich lato mi odpowiada, nie afrykańskie – polskie. Taki paradoks paradoksu. I tyle. Wnioski nich każdy sam wyciągnie, ja tylko podpowiadam.

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s