Krótka analiza


Z zamieszczonej poniżej ankiety, wynika, że na stronę Wirtualnej Polonii BIS znajdującej się pod adresem wirtualnapolonia2.wordpress.com zaglądnęło oprócz innych osób, aż 32 osoby zaangażowane.

ankieta_001

27 osób wyraziło wolę, aby obecny adres internetowy był adresem Wirtualnej Polonii BIS im. Włodka Kulińskiego. 5 osób wyraziło odmienne zdanie.

Poniżej zamieszczam informację o ilości wyświetleń wraz z lokalizacją „wyświetlających”.

WP_BIS_stat-20160629

Aby umożliwić pełniejsze wykorzystanie tej strony, wysłałem do 11 osób zaproszenia, tak by mogły samodzielnie zamieszczać wpisy artykułów. Zaproszenia wysłane zostały na adresy mailowe podawane przez komentatorów podczas komentowania artykułów.

Sądzę, że „Wirtualna Polonia BIS im. Włodka Kulińskiego” zagości już niebawem w każdym polskim domu, a żadnemu „celebrycie” w jego szarym móżdżku nie przyśni się powiedzieć, że to jest portal niszowy.

Mam jeszcze jedną bardzo miłą niespodziankę. Pan wyraził zgodę na pełnienie społecznej roli redaktora  „Wirtualnej Polonii BIS im. Włodka Kulińskiego”. Tak więc osobiście i wirtualnie Bardzo Dziękuję Panu , za  wsparcie z jego strony i życzę satysfakcjonujących działań.  Mam nadzieję, że miło Państwo przyjmiecie Pierwszego Redaktora Wirtualej Polonii BIS. Z Panem można się skontaktować również, poprzez adres mailowy redakcji Wirtualnej Polonii BIS: wpolonia2.redakcja@gmail.com

pozdrawiam (AT) administrator tymczasowy

3 myśli w temacie “Krótka analiza

 1. Mam nadzieję, że będę tylko jednym z wielu pełniących „społeczną rolę redaktora”, bo biorąc pod uwagę mój chroniczny brak czasu nowa Wirtualna Polonia zostałaby straszliwie zapuszczona a tego bym nie chciał. Włodek zapewne też.
  🙂

  Polubienie

  • Zgadzam się z Panem odnośnie kwestii ilości „społecznych redaktorów” na Wirtualnej Polonii BIS. Zamierzeniem moim jest,aby każda z istotnych trzech stref czasowych mogła na bieżąco być „obsługiwana” przez lokalnych redaktorów. I ten cel, moim zdaniem nie będzie łatwy do osiągnięcia, ale jest możliwy. Z tym brakiem czasu, to zapewne każdy z nas ma dylemat, – „w co ręce włożyć”.

   Polubienie

 2. Z uwagi na niewystarczające zaangażowanie osób, z przydzieloną możliwością samodzielnego zamieszczania artykułów na stronie Wirtualna Polonia BIS im. Włodka Kulińskiego, – możliwość przyznaną tym osobom anuluję.

  Zaproszenia do samodzielnego zamieszczania artykułów również zostały anulowane.

  Pan AŻ, nie wykazując zainteresowania swoją rolą społecznego redaktora, zaprzestał jakiegokolwiek działania na tej stronie, tym samym abdykował z tej funkci. Funkcja społecznego redaktora została Panu AŻ anulowana.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s