Konie cenniejsze niż dzieci?


Sądząc po ilości podpisanych petycji na petycje.pl dla przeciętnego mieszkańca Polski los zakopiańskich koników z trasy na Morskie Oko jest ważniejszy niż los następnego pokolenia Polaków. Jesteśmy aż tak empatyczni wobec zwierząt czy już tak wytrenowani przez media w poprawności politycznej? Może to wynik nagłośnienia jednej sprawy i braku nagłośnienia drugiej? Być może. Ale jednak …

www.petycje.pl_2016-06-26

 

W nawiązaniu: o tym, że Prezydent Duda podpisał ustawę o przymusowych szczepieniach:Prezydent Duda powiernikiem koncernów szczepionkowych…

21 myśli w temacie “Konie cenniejsze niż dzieci?

 1. Dostałem zaproszenie więc podjąłem próbę opublikowania wpisu. Długo nie mogłem znaleźć opcji wstawiania obrazu ale znalazłem. Później zaznaczyłem opcję *prywatny myśląc, że dotyczy on licznika wejść. Opublikowałem. Wpis się ukazał, próbowałem go skomentować to pokazywał się monit, że wstawiam komentarz zalogowany jako edytujący. Po wylogowaniu wpis zniknął a żadnego komentarza nie mogłem dodać. Zalogowałem się ponownie i zmieniłem prywatny na publiczny. Potem zdaje się wylogowałem, wyszedłem z WP bis, wszedłem znowu i dopiero wtedy komentarze powyższe weszły. Być może perturbacje wynikły tylko z mojego braku orientacji w interfejsie i działaniu strony ? Okaże się dalej w praniu.

  Polubienie

  • Cieszę się, że udało się przebrnąć przez zawiłości wordpressowe. Te „trudności” wynikają właśnie z tych zawiłości. Ale jak widać przy odrobinie dobrej woli i taką „bestię” jaką jest wordpress da się obłaskawić. Gratuluję.

   Polubienie

 2. Przepraszam, ze ni z gruszki ni z pietruszki wprowadzam video z panem Jablonowskim. Czepiaja sie go niektorzy sceptycy ale dla mnie dobrze mu z oczu patrzy 🙂
  I gada tez zwyczajnie, zrozumiale choc naprawde nieglupio.

  Dokąd Zmierzamy – [14] – Aleksander Jabłonowski

  Pozdrawiam
  jahalinka

  Polubienie

 3. A tu nizej swietny Marian Kowalski, ktorego ciagle bardzo lubie choc znaczny wplyw pastora Chojeckiego na Mariana bardzo mnia zasmuca.

  Marian Kowalski w Białymstoku – mocne i wzruszające wystąpienie – 5.06.2016, Białystok

  Polubienie

  • „Dlaczego niektórzy bardziej boją się Amerykanów niż Chinczyków…”

   No to niech mi Pan Marian Kowalski raczy przypomnieć, ile to było przypadków wywoływania pokojowych wojen o demokrację przez Chiny, a ile przez USA? Mataczyciel z tego Pana, delikatnie mówiąc.

   Polubienie

   • Ja bym sie nie czepiala drobiazgow…..
    Pan Marian myli sie w wielu sprawach i widze tu niestety przemozny wplyw przewielebnego pastora ale moim zdaniem mataczycielem raczej nie jest. To czlowiek uczciwy i niesprzedajny.
    Nie da sie ukryc – ma chlop autorytet, doswiadczenie i charyzme. Dzieki temu z latwoscia dyscyplinuje tlum i pociaga go za soba. Trzeba nam wlasnie takich mocnych, zdecydowanych i odwaznych Polakow nawet wtedy gdy nie zgadzamy sie z nimi w 100%.
    Pozdrawiam

    Polubienie

 4. Marian Kowalski stał się ostatnio dla Kaczyńskiego interpretatorem wypowiedzi niczym ks. Lombardi dla papieża Franciszka. Chodziło o oświadczenie szefa PiS-u akceptujące stanowisko Merkelowej o jewrejpejskim superpaństwie. Że niby to dyplomacja, że chciał co innego rzeknąć a wspólna europejska armia to oczywiście w strukturach NATO etc. dyrdymały. Tymczasem po formach i treściach knowań Merkelowej widać, że wcale nie liczy się ani z organizacją pod nazwą UE, ani z większością państw należących do Unii. Zebrała kogo chciała i ustaliła, co chciała. Według d-ra Rafała Brzeskiego od zakończenia wojny Niemcy nadal są pod nadzorem USA. Ciekawa jestem czy spiskowanie Anieli wynika z odgórnego nakazu USraela, czy też zamierza się ona uwolnić od tych wpływów, na co wskazywałyby jej relacje z Moskwą. Polska nie powinna się godzić na rolę kurdupla, do jakiego została sprowadzona. A jeśli władze myślą inaczej, to deklaracje o ich reformach, o suwerenności można między bajki włożyć. I nikt z nich nie jest „graczem” tylko są kurduplami.

  Polubienie

 5. Już w ubiegłym roku 15 państw UE odpowiedziało się za zakazem stosowania GMO na terenie swoich krajów. Tymczasem pracowity rząd PiSu uzasadnia swój projekt ustawy odraczającej ten zakaz m.in. prawem unijnym (fałsz chyba, że ostatnia potajemna umowa z USA nakłada obowiązek faszerowania nas GMO) oraz, że nie stwierdzono badaniami negatywnego wpływu na organizmy żywe. Jakie badania, takie wyniki. Liczą się pieniądze i zyski koncernów a nie zdrowie ludzi. Lepiej jest siedzieć na 4-ech literach, zdzierać podatki, gdzie tylko można, ziemia niech leży odłogiem a biedny lud niech się żywi wynalazkami kolorowymi, tanimi, nabytymi za jałmużny od miłościwych waadz.
  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/rzad-pis-zapewnia-o-bezpieczenstwie-gmo-i-ich-kluczowej-

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s